İçerik değiştir

- - - - -

Miyav'ın seyir defteri..

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 30 yanıt verildi

#1 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 06.03.2006 - 14:38

Zaman 06032006-1322..

Durgun bir başlangıçla uyandık hani o demişti yaa uzun bir tatilden dönüş gibi huzurlu ve dinlenmiş bir halde sanki ruhum o son gezegende kalmış ne garip bi yerdi çok büyük olmayan ama çok kalabalık olan etrafımızda bi sürü canlı vardı daha dogrusu varmış ben birinde takılı kalmışım onun anlattıgı gibi bir yerdi gezegeni çok büyük deil ama çok eglenceli demişti yapıcak çok şeyimiz var ama zaman mefrumumuz cok dar ve kalabalık olması bazen içeri gömüo bizi dışarı çıkmak istemioz arasıra bir şeyler yiyoruz ama cok deil bi kaç dilim bazen bir şeyler içioz çok deil bi kaç şişe bazen eglenmek için birilerinin çaırdıgı sesi ve performansı güzel kişileri izlemeye gidioruz akşam olunca da bizimde sizin gibi kapandıgımız bir dört duvar var ve sadece o dört duvar var..

-miyav bir gemi yaklaşıo....

clik

smiley-sport036.gif  

#2 S u N e e

S u N e e

Biricik kardeş :)

• Üyeler
  • 985 Mesaj

Gönderim zamanı 06.03.2006 - 15:26

kaptan... lazer güç ünitelerinde problem var...

#3 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 06.03.2006 - 17:21

Kaptanın Seyir Defteri'ne ek:
Yıldız Tarihi:06032006.1621
Yeni gezegende incelemelere başladık.Fena değil gibi duruyor ama dur bakalım...
I find your lack of faith disturbing!

#4 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 06.03.2006 - 21:10

İzm-al Gemisi Seyir Defteri;
Yıldız Tarihi : 06032006.2004

Yıldız filosunun bir parçası olan İzm-al gemisi yeni gezegen bulma çalışmasında. Gezegen bulma çalışmasında 35 kişilik personelin 14'ünü bir başka gemiyle araştırma yapması için önceden gönderdik. 3,5 saat geçmesine karşın hala haber alınamıyor. Bağlantı kurmak bir yana radar'da da birşey görünmüyor. İst-Must Ana gemisine yardım için bağlantı kurduk. En kısa zamanda geleceklerini söylediler. Deftere bu notu alırken yaklaşık 2 gün geçmesine rağmen ne mürettabattan ne de İst-Must Ana Gemisinden bir haber alamadık. Yakınlarda bulunan bir filo varsa onlara çağrıda bulunacağız. Yakıtımızda az kaldı. Ne kadar dayanırız bilemiyoruz.

Değişiklikler Kaydedildi...

#5 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 09.03.2006 - 17:13

İzm-al Gemisi seyir defteri
09032006

Öldük.

Öldünde nasıl yazdın be adam diyosun sen şimdi. deme sakın , karıştırma orayı.

#6 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 09.03.2006 - 17:31

Zaman : 090306-1628

Gezegende baya bi turladık ama yogunlukdan dolayı göremediğimiz çok özel kişiler oldu sanırım bu gezegene yeniden ugrıcaz ve sadece o görmediğimiz özel kişi için geri gelicez..

smiley-sport036.gif  

#7 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 09.03.2006 - 17:52

İzm-al Gemisi seyir defteri
09032006

Öldük.

Öldüğümüzü ikinci defa bildirmek istedik ölmeden önce. Amerikan hükümeti ölmediğimize dair açıklamalar yapacaktı. Şu oldu , bu olduya getirecekti işi. Artık uzayın bilinmeyen yerindeyiz. Gelmeniz veyahut bizi hissetmeniz akıldan öteye gitmeyecektir. İleri derken önümüzde taş fırtınası var. onun içinden geçmek zorundayız. Allah'ım büyük br tanesi üzerimize geliyor.. yoo olamaz. hemen göndermeliyim mesajı Amerikan hükümetrine.

tık.!

Mesaj gönderildi. Mesaj gönderildi.Mesaj gönderildi.Mesaj gönderildi.Mesaj gönderildi.

#8 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 09.03.2006 - 18:10

ya ali kaptan....ben sana yola çıkmadan demiştim şu geminin hava filtresini bi baktıralım diye sende sittir et demiştin...al işte egzozdan kapkara duman çıkıyo şimdi ne halt yicez...neyse ilk kavşaktan sola dön plütonda haydar usta var bizim onda bi değiştirelim şu filtreyi...hem bujileride yeniletmek lazım...ohoooo değiştir abi şu gemiyi artık sen yaaa bi türlü yanaşmıyosun...çek krediyi bankadan...ne olacak ödersin...hem plüton - mars arası dolmuş çekersin....1 sene dolmadan amorti edersin parayı...benden söylemesi...yoksa böyle çok asit yağmuru göktaşı yağmuru kara delik olcak iş değil bu...bu gemi taşımaz o yükü artık
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#9 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 09.03.2006 - 20:43

Miyav'ın Seyir defterinden:

Bugün gemiye gayda fırlatan iskoç uzaylılarla savaştık, bizi çok zorladılar ama zurnacı dokusharf ve gırnatacı denio sayesinde kurtulduk :huh: , sonra bi kara deliğe girdik, çok karanlık olduğuna karar verip çıktık. Andromeda'da bi nargile içip yolumuza devam ettik.

Not: Bizim toy çocuklar öldüğümüzü sanıyor ama aslında ölmedik uzayda sıçrama yaptınmıydı kendini ölmüş gibi hissediyon ondandır :mad1:
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#10 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 09.03.2006 - 21:41

-pardon! bu gemi nereye gidiyor? Neyse önemli diil,biri valizlerimi alabilirmi?
1+1=1

#11 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 10.03.2006 - 16:48

zaman sayacının gösterdiği 10 haneli rakam : 1003061542..

Uykusuz gecen geceler den sora anladımki bu hapsoldugum gezegenden çıkış yok tabi olmaz ne enerji namına bi materyal nede güneşi var sadece karanlık hiç bişi net görünmüo mantıken bakıosun hersey normal ama dier yandan hiç biri normal deil aklım buysa arada mantıksız şeyler isteyen ne bu kalpmi ? hadi ordan öle bişi yok kalp sadece kan deiştirir sanırım kafayı yemek üzreyim milyonlarca şey sölemek istiom ama gıkım çıkmıoo gezegen bi fırlat beni nolur ne güneşin var ne enerjin peki bu yerçekimi neden....

smiley-sport036.gif  

#12 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 10.03.2006 - 19:15

Kayboldum..
Zaman ve yer kavramı yok
An'ı tarihe geçirmek adına yapabileceğim bir şey yok.
Elimde durmadan şekil değiştiren bir harita,Önümde izler var..Soluksuz takibin 4. ayı 23. günü..

Bu yolculuğa diğer 2 yarımı aramak için başlayalı 4 ay oldu.
Yüzlerce mil..yüzlerce garip insan,beni kışkırtan güzellikler ve cevapsız bıraktığım sorular
Olmuyor ki.
Her defasında kendimi seni -kendimde-araken buluyorum.
ne zormuş seni aramak.
O kadarmı derine gömmüşüm seni?

Bazen dümen tutmaktan yorulup kendimi akıntıya bırakıyorum
sürüklendiğim yer her nereyse her kimse
Karşılaştığım her insan biraz bana benziyor
Konuştuğum her insan benden bir o kadar uzak
Söylediğim her dil bilmediğim bu diyarlarda Sen
Keşke tepedeki Güneşi görebilseydim ya da yaklaşan fırtına bulutlarını
Bu sis ve duman içinde bekleyen sonu görememek kötü
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#13 Hyaman

Hyaman

Triple Nickel-1

• Dokunulmazlar
  • 4.490 Mesaj

Gönderim zamanı 10.03.2006 - 23:54

Captain's Log:
Stardate:10032006 2251
Gezegendeyiz ve Borglar bize saldıracak gibi duruyor.Umarım saldırmazlar çünkü çok güçlüler ve ben onlardan nefret ediyorum.Hepsi yok edilmeli bence...
I find your lack of faith disturbing!

#14 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 15.03.2006 - 17:24

Kod : 309841097409 (ne lan bu olmadan yazılmıyomu...bu bürokrasi uzayda da bitmiyo)

Kaptan kusura bakma...sıyır defterine girdim ama başka türlü ulaşamadım sana...döt kadar gemide buluşamıyoz iyimi...bi olduğun yerde bayındırmıyon ki kendini,kaptan afedersin hötünde çivimi var...nereye cehennem oldun annamıyom...ya kaptan kusura bakma böyle sen benli konuşukluğumun...eee ne zamandır gemideyiz artık senin zıştığın boka kadar tanıyorum olsun o kadar...neyse kaptan aslında bir maruzatım var onu şey edeyim...hani geçen gün ikindiyi kıldıktan sonra bizim gemiye piskoçlar saldırık neyim ettiydi yaa...he o gün bu kerestelerin fırlattığı gaydalar senin odanın foseptiği delmiş...nası boh kokuyo senin oda biliyon mu nası fena...anahtar neyimde yoh içeri girip temizliyem,tırsıyos bi yandan geçende senin yatağı toplamaya gelen Mr.Sparkı sittir ettiydin gemiden onu düşünüp elleyemiyos...garibim kimbilir hangi kara delikte hani galaksinin puslu vadisinde kayboldu...ama ölenle ölünmez hem ne demiş uzay düşünürü Mustafa Topaloğlu XK-2 '' uzay şehitleri kefensiz gömülmüş gül yapraklarıdır (!!!) ''....vay be az evvel dötümden uydurmama rrağmen bi koydu bu söz bana... kaptan yaw içesim geldi şu jüpiterden aldığımız erik rakısını açıyorum ben....sende gel kafaları çekelim beeee....mangalada güç kalkanlarını atarız lokum olur lokum o kalkan ne gidiyor mangalda bee(!dikkat bu espri alıntıdır!)...kadehleri satürne karşı tokuşturmayalı çok oldu...haa bu arada bizim fren balatalarıda sıyırmış galiba koku geliyo...mazotta bitecek gibi...ama orion takım yıldızından sonra rampa iniş ,atarsak peygamber vitesine bizi neptüne götürür o, ordan ucuz mazot çekeriz....hadi kaptan nerdeysen çık artık...olmuyo böyle
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#15 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 15.03.2006 - 17:52

yaşam kronometresinde gösterge : 150306 1644

Delinin biri kara deliğe taş atmış hadi uraş dur bakalım hangi galaksiden çıkacak diye.. lan anlamadığım nokta ne bilionmu ben bu kara delige ufakken kirbit çöpü sokmadım tüm bunlar ondan başıma gelio ebe salk sokacan kara delige kirbit çöpünü ölüp gitsin şimdi çek cezanı uras bakalım olmayan kızkardeşine edilen küfürleri anlamıcak birine iade et diye anlamıcak ki neyi iade edcem.. neyse sonuç olarak tüm elektirigi üzerinde topladına göre şimdi fişi çıkarıp gereken prizlere sokma zamanı.. xr164 lardan gönderin bi tane araştırmaya kara delige sokucam o robotu..

-yes sir

smiley-sport036.gif  

#16 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 18.03.2006 - 16:34

1803061520;

Hergün azından ve klavyenden çıkan tonla söze ragmen sessizligin içinde bogulmak: Bu sabah da aynı hisle uyan kahvaltı masasına bak sandalyeyi çek otur çayı karıştır zeytinle oyna bardağı azına götür sıcaklıgı hisset yutkun bardağı bırak ayaga kalk sandalyeyi it kulaklarını seslere karşı kapa fortmantoya uzan aynaya bakmamaya çalış ayakkabılıgı aç kapıyıda unutma ayaklarını yerden kesebilen tek elindeki şeye gir kapıyı çek kulaklarını seslere karşı geri aç ve yürü yeter kafanı yukarı kaldır artık bırak aşırı hassas refleks in alsın seni bırak artık yere bakmayı kaldır kafanı dene olmuo deme dene bak gene slm almadın görmeden bakmadan geçiosun herkes farkına varıcak kaldır artık kafanı yukarı dikkaaat ıskaladı gene bi gün hastanede açıcan gözlerini yada açamıcan duyucaksın o zaman karatopragın mis kokusunu hayır hayır açma onu azına hiç bişi koymadın açmaa ufff azcık dinle beni yaa ben senin beyninim yakmaa yakma bari içine çekme bu kadar çok beyinsizsin ! upss ben varım ama sen dinlemiosun die deiştiriom lafımı..
- Sus artıkkkkkkk...

smiley-sport036.gif  

#17 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 19.03.2006 - 00:45

4. ay 29. gün..
Buhran dolu sisin sonundaki isimsiz fırtınanın beni attığı bir sahilde uzanmış buldum kendimi.
Kafamı çevirip baktığımda gördüğüm ayak izlerin
Artık 4 ay önce kendime seni sorduğumda derinlerimde bulduğum o haritaya ihtiyacım yok .
Bir gemiye de ihtiyacım yok,onu bulup onarmayacağım .Artık yolun sonrası yalnız bana ve sana ait.
Başlamadan önce bir soluklanmalıyım,önce bir düşünmeliyim..
Şimdi doğrulup dizlerimin üstüne oturmuş denizi avuçluyorum
Bu uzun yolculuk boyunca kaybolursam eğer bulunmak için benden geriye birşeyler olmalı.Kalkmalı ve iz bırakmalıyım.
Kumu çiğniyorum ...önce bir adım iki adım..küçük bir dalga yetti silmeye
belki biraz daha derin bassam?
şimdi de içleri su doldu.tamamen aşınması an meselesi..
biliyorum sahilden biraz uzaklaşsam senin izlerini silerim,böyle devam etsem asla bulunamayacağım..ne yapmalı?
Düşündüm de aslında hiçbirşey yapmama gerek yok
Belki de
Sadece
ellerimin arasından geçen ıslak kumlara
şekil vererek,
ben
koskoca bir sahili
değiştiriyorum...!

''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#18 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 20.03.2006 - 17:38

1903062330;

Hangisi daha kötü yorgun vucudmu? yorgu beyinmi? hala kurtulamadıgım bu gezegenmi? Yok anlamı boşa kahkahaların azın kulaklarınada varsa çatılmış kaşların verir ele halini yüzün gülsede gözlerin ele verir ruhsuzlugunu hatta atışlarına yansır anlarlar -çok ruhsuz atıosun.. die kimim ben miyavmı mustafa mı nasıl biri yarattım kendi içimde böyle birbirinden nasıl bu kadar zıt karakterleri birleştirdim ve elma ile armutun yarısından nasıl bi meyve yaratıyorum..

-hala yapamadınızmı şu ışın makinesini yicek bişi kalmadı kendimi yiyorum ışınlayın artık beni......

smiley-sport036.gif  

#19 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2006 - 18:21

2103061712;

Nasıl başlamak gerekli ki yada nerden neleri unutacağım yada anımsamayacağım neleri yapmaktan korkacağım nasıl bakacağım aynaya hanki gözlerle görecegim aynaya yansıyan gözlerimi nasıl gülüodum ben bak hatırlamıom bile hani o ışık ne oldu gözlerimi kapadıgımda dahi karanlıkda uzakda gördüğüm ben ordan kurtaran karanlık varsaymama sebeb olan şimdi nasıl bulacağım gideceğim yeri heryer karanlık ken nereyi hizalayacağım sigaramı söndürğüm küllüge dalmadan nasıl söndürüp atacağım yanıklarımı neden kırıklarım olmuo benimde yapıştırmaya çalışacağım olmadı cıkarıp atacağım niye hep yanıklarla kalıyorum çıkarıp atamadıgım her baktıgımda orda olan...

-sen hala susmadınmı ? sus diorum..

smiley-sport036.gif  

#20 Bulutsuzluk

Bulutsuzluk

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.309 Mesaj
  • İlgi Alanları:Olmak istediği...

Gönderim zamanı 21.03.2006 - 19:16

Zaman geçtikçe,zamana daha bir alışmaya başlıyorum.
Asrın yeni bir umdesi var, hak kapanındır.
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Neyzen'im...