İçerik değiştir

- - - - -

Niyazi...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 13.01.2010 - 02:33

Niyazi köy yerinde arkadaşlarıyla kahvede otururken bir anons geçer ve dönemin başbakanı Turgut Özal... köye konuşma yapmaya geleceği söylenir bunu duyan Niyazi arkadaşlarına döner ve 'vay be!Turgut Özal biz onunla çocukken az sıraları karalamadık der'...kahvedekiler şaşkın şaşkın bakar ve inanmayarak dalga geçerler Niyazi ile ve iddialaşırlar hep beraber giderler Turgut Özal'ın karşısına Özal Niyaziyi görür görmez sarılır ve sohbet başlar tabi kahvedekiler mort dönerler köylerine...Yine köy kahvesinde otururken dönemin cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'den açılır konu vee Niyazi yine dalar konuya; Demirel benim asker arkadaşım çok samimiyiz der,kahvedekiler dolayısı ile inanmazlar ve yine bir iddia ya tutuşulur Ankara'ya köşke giderler köşk kapısındaki görevli almaz içeri bu ama niyazi ısrarla benim adımı verin sn.Demirel'e kesinlikle alacaktır bizi der: görevli telefonla bildirir; efendim 'Niyazi diye biri' Demirel Niyazi adını duyarduymaz kapıya kendi gelir ve sarılır niyaziye tabi kahvedekiler yine mort dönerler köylerine...Artık kahvehanedeki otoritesi iyice artan niyazi kumandayı eline alır haberleri seyrederken dönemin amerika başkanı Clinton konuşmasını görür;! off off der ben amerikada iken az gezdirmedi beni Clinton diye mırıldanır kahvedekiler birazda kızarak hadi artık !!! bukadarı da fazla derler ve bizim niyazi altta kalırmı; iddia ya yine tutuşurlar ne yapıp yapıp amerika yolunu tutarlar,,, amerikaya giderler ama Bill Clinton bir göktelenin en üst katında, toplantıdadır aşağıdaki koruma Clinton'a haber veriri Niyazi geldi diye Clinton duyar duymaz toplantıyı bölemeyeceğini söyler ve niyaziyi yukarı çağırır.Niyazi çıkmadan önce arkadaşlarına yukarıdan el sallicam Clinton'la beraber o zaman inanırsınız der ve çıkar yukarı Clinton'a anlatır durumu Beraber pencereden aşağı doğru el sallarlar tabi aşağıdaki kahvane arkadaşları bakar ama o el sallayan clinton'mu değilmi göremezler göktelen çok yüksektir ve sokaktan geçen bir zenciye sorarlar bak bakalım yukarıda el sallayan sizin başkan mı? diye...Zenci uzun uzun bakar ve '''Şu bizim Niyazi ama diğerini çıkaramadım... )

*öberah

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#2 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 13.01.2010 - 12:32

Fıkrayi niye değiştirdin ki? Ne istedin güzelim fıkradan? Sana ne yapmıştı kabahati neydi hee?

Bu hali güzel olmamış bi kere *öberah
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli