İçerik değiştir

- - - - -

Ölü Doğan Oğlağın Yüzü İnsan Gibi

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 11.01.2010 - 16:57

Gönderilen Resim

İzmir'in Tire İlçesi'nde 5 yıldır görev yapan 29 yaşındaki Uzman Veteriner Hekim Erhan Elibol, bir çiftçinin iki hamile keçisini ameliyata alarak sezaryen ile doğurttu. Doğumlardan birinde çok nadir görülen 'malformasyon' (acaibat / garip oluşum bozukluğu) vakasıyla karşılaşıldı. Oğlaklardan birinin yüzünün insan simasını andırması, şaşkınlığa sebep oldu. Oğlakların tek tırnaklı oldukları da ifade edildi.

NEDEN OLUŞUM BOZUKLUÐU

Daha önceki doğumlarda bu vaka gibi olmasa da, birkaç oluşum bozukluğu durumu gördüğünü belirten Veteriner Elibol, "Daha önce rastladığım vakalar
inek ve koyunlardaydı. Çift başlı buzağı, el ve ayakları oluşmamış tek gözlü buzağı, beş ayaklı buzağı gibi oluşum bozuklukları ile karşılaştım. Ama böylesini ilk defa görüyorum. Bu sananen ırkı keçilerin normal doğum zamanı gelmişti, fakat hayvanlar doğum yapamadıklarından sezaryene karar verdim. Sonra da bu durumla karşılaştım. Kafası ve yüzü insanı andıran oğlak beni ve sahibi olan köylü vatandaşı şaşkına çevirdi.

NEDENİ A VİTAMİNİ
Öğrendiğim kadarıyla böyle bir vaka en son Zimbabve'deki Lower Gweru kentinde yaşanmış. Olayın nedenini araştırdığımda ise sebebin, aşırı şekilde ve bilinçsizce kullanılan 'A' vitamini uygulamaları olduğu bilgisine ulaştım" diye konuştu. Veteriner, üreticileri bilinçsiz vitamin konularında uyardı.

_internethaber_

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#2 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 11.01.2010 - 17:33

allah etme yarabbim.
çok korkunç ya

#3 YıldızTozu

YıldızTozu

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 471 Mesaj

Gönderim zamanı 11.01.2010 - 20:20

meraktan geldim baktım ama sonra rüyama giriyor bunlar... *zong

Ajdara da biraz A vitamini mi versek ne yapsak? :P tamam ağlama Ajdarcım şaka yaptım o kadar değil...*lol

bunlar montaj olmasın sakın? :P
Bir ömür benimle kal demiyorum ki sana!..
Sadece son nefesimiz aynı olsun...
Hayat yolculuğuma son noktayı koyarken...
Gönül rızasıyla son bir kez bakıp şu ***** dünyaya...
Son bir derin nefes çekip ciğerlerine
benimle ölebilir misin?../Ölünmez..Bir kişi yalnızdır, İki kişi iki yalnız..