İçerik değiştir

- - - - -

Efsane Geri Döndü

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 23.12.2009 - 20:48

Michael Schumacher resmen Formula 1'e geri döndü. Mercedes, yeni sezon için Alman pilotla anlaştıklarını duyurdu.

Schumacher hakkında bir süredir devam eden söylentiler sona erdi. Mercedes takımı, telekonferansla yaptığı açıklamada, 7 F1 şampiyonluğu bulunan motorsporlarının efsane ismi Michael Schumacher'in yeni sezonda Mercedes ile pistlerde olacağını resmen açlıkladı.

Efsanevi pilot, Mercedes Grand Prix takımıyla bir yıllık sözleşme imzaladı. Schumi'nin 1 yıl için 7 milyon euro alacağı ifade edildi. Ocak ayının üçünde 41'inci yaş günün kutlamaya hazırlanan Schumacher'in pistlere geri dönüşü motorsporları dünyasında uzun zamandır konuşuluyordu.

Devamı...

#2 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 23.12.2009 - 20:51

Kimi Raikonen WRC'ye geçtikden sonra hevesim kırılmıştı ama şumi dönmüş neyseki :D

#3 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 23.12.2009 - 20:54

Geçen yine geri döndüydü. Şimdi geri geri döndü mü olacak :D yoksa geri dönünce tekrar vazgeçip şimdi geri dönünce geri geri geri döndü mü olacak? :P veya geri tekrar geri döndü mü :mad1:
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#4 pikaçu

pikaçu

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj
  • İlgi Alanları:bıdı bıdı

Gönderim zamanı 23.12.2009 - 20:54

formula demek schumacher demek zaten o olmadan formulanın ne anlamı var geçen sene geldiğinde ben dedim ona bak olum dön geri dedim ölemi diyosssun dedi sence dönim mi dedi e heralde olum dedim tamam ozaman söz denicem dedidiydi bak dinlemiş :D
SABIRRRR SABIRRR SABIR........

#5 gözün mü kaldı

gözün mü kaldı

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 271 Mesaj

Gönderim zamanı 23.12.2009 - 23:02

F1 e getirilen yeni kurallar , yeni uygulamalar ve takımlar bütçesine yapılan baskıcı uygulamalar yüzünden F1 kan kaybediyor..
ferrarinin yanı sıra başka birkaç takımın çekilecegi spekülasyonları izleyiciyi soğutuyor..
skandallar , şike söylentileri vs formula seyircisini iyice küstürdü.
Schumacherle yapılan bu tango , F1 e bir çeşit hayat öpücüğü verme denemesi gibi bişey olsa gerek.
a perfect Lie...