İçerik değiştir

- - - - -

Lütfen Dinleyin

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 30 yanıt verildi

#21 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2006 - 23:03

Müzik piyasası zaten para kazanmak için ortaya çıkmış durumda.

Beni buraya dahil edemezsin :) , müziği müzik yapmak için yapan ender insanlardanımdır. Yoksa elimdeki bestelerle güzel güzel gitar çalan bi de billur sesli bir vokal bulurdum çıkardım ortaya drizzt diye, bir de iki vıcı vıcı, dıbı tak hip-hop ritmi koyar yeni manga gençliğine de uyan bişiler yapar, bardan bara yol alırdım.

Müzik piyasası bitti bitecek durumda farklı müzik yapan yok, metal yapanlar ya alternatif ya progressive yapıo zaten... Aman neyse öle işte Mp3 e hayır demem, diyemem daha yeni b.g. Sample ları indirdim dinliom şimdi :)
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#22 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2006 - 23:03

amaaan''' buda aynı şey değilmi elric!!!

sonuçta beheva yollarla yapmıolarmı bu işi!!!

müziği müzik için yapan yok demiş dokus... bende bunun için parçalıorum kendimi işte!!!

niye drizzt gibi,, hayta gibi,, ve onların arkadaşları gibi alıcakları paraları bile hayal etmeden müzik yapan insanlar çıkmıo ortaya!!!

Bu mesaj serra tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 25.02.2006 - 23:05

Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#23 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2006 - 23:07

kendi adıma:
mp3'e hayır dediğim yok.. benim hayır dediğim şudur:
önce bi parça yapıp internet ortamına atıp, şarkı tutarsa albüm yapmaya hayır !

:)

Bu işte para dönüyor.

İnternette onlar için bal gibi biryer. Kaset çıkarmadan önce at internete tutarsa paramı harcıyayım düşüncesinde.

Bir kaset/cd çıkarmak çok para arkadaşlar :)

Değişiklikler Kaydedildi...

#24 S u N e e

S u N e e

Biricik kardeş :)

• Üyeler
  • 985 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2006 - 23:29

Gönderilen Resim
ahanda yorum size
daaa ne diim ben

#25 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 26.02.2006 - 07:28

Mp3 denilen olay güzeldir, hoştur ve hiç merak etmeyin pek çok ünlü grup official sitelerinden bütün şarkılarını mp3 formatında ve bütün kliplerini avi formatında gayet ücretisz bi şekilde dağıtıryorlar ve hala albüm kopyaları yılda 5 milyon satıyo, mp3 e laf eden saçma sapan emek hırsızlığı diyenler, sadece; başarıyı pek yakalayamamış, paragöz sanatcılardır.

Kendimdem örnek verirsem Exodusun bütün albümleri konser kayıtları hem orjinal olarak hemde mp3 formatında var, bi şarkıyı mp3 olarak çekebilmem onu gidipte almıcağım anlamına gelmez, mp3 olarak çekipte beğenmediğim bi grubun albümünü niçin alıyım? Bence mp3 mantar gibi çıkan şarkıcılar arasında iyilerin, başarıların seçilmesine çok yardımcı oluyo; mesala Darkness önce mp3 olarak geldi şimdi evde aynı albümden 3 kopya var yada Queens of Stone Age mp3 idi ilk başlarda şimdi bütün albümleri mevcut yada, yerli grup 110 2. klibinden sonra albümü 2 kere aldık. Orjinal kaydın yerini hiçbir başka format tutamaz ve gerçek dinliyiceler mutlaka temin edicektir merak etmeyin, ama sizin dinliyiciniz sizi önemsemediği için mp3 şeklinde çekip bir iki dinliyip kenara atacaktır. Umarım bu mp3 sayesinde bir çok sanatcı ve grup yok olup gider.

Mühendis filan olurlar ve müzik yapma işinide, birkaç insana bırakırlar dicem buda olmiyacak, düşünsenize herkesin Exodus dinlediğini iğrenç, bidaha düşündümde "mp3 kötüdür çekmeyim orijinal alın, sanatçınızın hakkını koruyun onlarda var olsun, emeklerine sayğı gösterin" haha!!!

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#26 S u N e e

S u N e e

Biricik kardeş :)

• Üyeler
  • 985 Mesaj

Gönderim zamanı 26.02.2006 - 13:40

eee hala dinneyemedim ben

#27 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 26.02.2006 - 14:32

Bazen başarıya ulaşmak için risk almak gerekir!

belki de rose&rose direk TUÐBA AYDIN'ın kendisidir!

Baştan kaybedilmiş!
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#28 shadow

shadow

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 98 Mesaj

Gönderim zamanı 26.02.2006 - 17:08

olabilir mi acaba...

#29 yok

yok

DuyguSuz!

• Üyeler
  • 1.406 Mesaj
  • İlgi Alanları:* Yalnızlık<br>* Başka hayatları yaşamak<br>* Kendinden vazgecmek<br>* Başarısızlık<br>vs.......................

Gönderim zamanı 29.03.2006 - 12:16

Ben ce yalnış bir yol izlemişsiniz arkadaşlar konuyu yeni okudum. İnsanların netten yada başka türlü farketmez emek verdikleri birşeyi sizinle paylaşıp iyi kötü görüşleriniz talep edilmiş. Size hak veriyorum Mp3 olayında ama bu arkadaşımız size bunu değil yaptığı birşeyin görüşü için başvurmuş. Bir kişinin emeğini toplumsal sorunlarla şevkini yada bir adım atışını yargılamak yalnış..
Okyanusların uçsuz bucaksız erilşilmezliğini mavi sanırdım. O erişilmez derinlikler Yeşilmiş! tıpkı gözlerim gibi...
O diplerde saklıymış duygular, o sonsuzlukta saklıymış umutlar, sonlarda saklı kalmış varoluşlar...

#30 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 16.04.2006 - 14:16

belki haklısın
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#31 Sphagetti

Sphagetti

Küçük Haylaz :)

• Üyeler
  • 3.305 Mesaj
  • İlgi Alanları:&quot;Sadece Harabe.net&quot;

Gönderim zamanı 16.07.2006 - 17:03

rose&rose yazdığına yazacağına pişman oldu heralde..

bi daha foruma girmedi herhal

!