Jump to content

* * * * * 1 votes

İçinden Gelen Aklından Geçen ...

• Please log in to reply
1171 replies to this topic

#121 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7,490 posts

Posted 26.08.2010 - 17:53

İçimdekileri söylemezsem çatlayacam! ama söylersem de patlayacam :eyvah: İki ucu boklu değnek *gun

#122 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13,198 posts
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Posted 26.08.2010 - 19:08

tercihlerine saygılıyım lafı her zaman geçerlimi, tercihine .... aklını ..... =)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#123 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7,490 posts

Posted 27.08.2010 - 01:11

Lan bu konuyu deminden beri açık alanda arıyorum ha. 5 kere girdim çıktım Açık Alan kısmına :D

İnsanoğlu işte nerdeeeennn nereye

Haa ayrıca bir de ulan internet sen nelere kadîrsin :eyvah:

#124 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12,098 posts
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Posted 27.08.2010 - 11:12

ve sabahın yedisinde cevap da, çözüm de çıkmıyor işte.. *secret

Posted Image

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Posted Image

#125 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6,906 posts

Posted 27.08.2010 - 11:37

Kıskanç sevgilim *ehi Sen face adresimi kıskanıyon ama bi harabeden haberin olsa naapardın acaba *zong

...

#126 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13,198 posts
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Posted 27.08.2010 - 15:23

lan tamam racona ters delikanlı adam kankasının eski sevgililerine falan bakmaz tamam racona sonuna kadar uyuyorum ama etraftaki bütün kızlar ya eski seviglin yada şu anda sevgilin el insaf ya *mad
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#127 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 27.08.2010 - 16:18

Konular bu şekilde haraket ediyorsa bilin ki gözlerinizde sorun yok.Hafızanızda da bir problem yok.Böyyük ihtimal ben yer değiştirtmişimdir.Bazen onların da canı var, sürekli aynı yerde durmaktan sıkılıyorlardır diye düşünerek böle bi hava alsınlar, bi serinlesinler, bi deniz görsünler diye düşünerek gezmeye çıkarıyorum.Sonra baktım yerlerini yadırgadılar, çiçek açmıyorlarsa başka bi yere, öle gezdiriyorum işte.

Korkmaya heyecana gerek yok.Sakin rahat henüz akp ülkeyi ele geçiremedi.Henüz ergenekon bizlere kadar genişlemedi.Tüm muhalifleri içeri alıncaya dek uzun zaman geçer o zamana dek kim öle kim kala.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posted Image

#128 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 28.08.2010 - 13:35

Acaba dünya basketbol şampiyonası biletleri kaç paradır ki? Gitsek mi ki?
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posted Image

#129 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7,490 posts

Posted 28.08.2010 - 13:37

Ben Ankara'da olsam afettem giderdim. Bizimkiler Ankara'da ne de olsa.

Her türlü bilgi talebi aşağıdaki telefon numarası ya da e-posta adresi vasıtasıyla Biletix’e iletilmelidir.
Telefon numarası: +90 216 556 98 00

Bi' ara sor istersen Shy :)

#130 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 28.08.2010 - 15:01

Allah varya bildiği gibi yapsın sizi.Ntv deki Dünya basketbol şampiyonası açılış törenini izliyorum.Şarkıcı diye çağırdıkları varlık ise Müslüm Gürses.Tamam Fazıl Say dan hoşlanmıyor olabilirsiniz, ona bir mesaj vermek istiyorda olabilirsiniz ama itibarını zedelediğiniz sadece kendiniz değilsiniz koskoca Türkiye Cumhuriyeti.Yazıklar olsun. Binlerce kez yazıklar olsun.

Posted Image

#131 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7,490 posts

Posted 29.08.2010 - 01:58

Vay ananı avradını :eyvah:

#132 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 29.08.2010 - 23:22

Tamam Şansal Büyüka nın kızına futbol programı yaptırıyorsunuz belki babasından iki üç kelime futbol terimi öğrenmiştir torpillidir diyorsunuz anladık.Zamanla da futbolu öğrenebilir bi ihtimal orası da tamam ama bu kız az önceki Türkiye Rusya maçının sonucunu kağıda bakarak söyledi İbo ya sorduğu soracağı soruları kağıda bakıyor.Hoca az daha bilgili birini bulsanız daha iyi olmaz mı? Tamam yaz dönemi tüm personel daha tatilden gelmemiş olabilir ama bu da Dünya Şampiyonası lütfen hiç değilse İbo kendi sunsun başka da bi koç bulun o cevaplasın...

Posted Image

#133 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 29.08.2010 - 23:28

Şarkıcı diye çağırdıkları varlık ise Müslüm Gürses.

ben izlemedim de, gerçekten müslüm gürses mi çıktı :blink:

Değişiklikler Kaydedildi...

#134 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7,490 posts

Posted 29.08.2010 - 23:29

Sezen Aksu'da vardı :D Bir de Yunanlı birisi :eyvah:

#135 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 29.08.2010 - 23:36

Müslüm hatta tüm takımı çoşturacak ve ülkeyi ardından sürükleyecek bir parçayla katıldı şölene smokin giymiş şekilde paramparçayı söyledi.Salon jiletleri çekti sonrasını hatırlayan yok tüm katılımcılar duydukları müzik şaheseri karşısında kan nakli için hastaneler kaldırıldı...

Hiç değilse İbrahm Tatlıses i çıkarsalardı sesi felan daha iyi ünlü felan...Demek olimpiyatları düzenlesek açılışı Kahtalı Mıçı ile yapacaklar birazda Ajdar eklerler mis gibi :P

Posted Image

#136 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12,098 posts

Posted 03.09.2010 - 13:31

Bazen çok kırılıyorum uğruna çok uğraş verdiğim şeylerin, kişilerin beni hiç önemsemeden geçip gitmelerine. Üstelik her şeyin farkındayım demelerine... Kırılıyorum ve bu kırgınlığı "trip" denilen pis kelimelerle adlandırmalarına daha da kırılıyorum. *vava

Posted Image

Posted Image

#137 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7,490 posts

Posted 04.09.2010 - 17:23

sdfghvbjnk tfcgvhbjnkm rdfgvhbjn k ılköjmbn dsfgvc ıuhjk ıug ıytddfhgf uytguy jghjt ytf

Tam olarak böyle bir şey.

Karışığım hemde çok. Bir taraftan iyi şeyler olurken bir taraftan kötü şeyler takip ediyor. Hangisi ağır basıyor bilmiyorum. İyiler hep kazanır demek istiyorum, iyiliklerin beni bulmasını istediğim gibi Posted Image

#138 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7,490 posts

Posted 05.09.2010 - 00:21

Cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zormuş *gun

#139 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6,579 posts

Posted 08.09.2010 - 11:37

bu zamana kadar ki ilişkilerim hep kökeni / uyruğu başka adamlarla oldu. sanırım farklı ve uzak bi ülkeden alacam yeeaaarimi :P sıkıntı geliyo fiks tiplerden çükülüm. ki bende sıkışhan bi hatunum, lazım olduğunda anlatılamamayı, anlaşılamamayı ve de anlamamayı beklerim.

#140 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12,098 posts

Posted 08.09.2010 - 12:40

Acı bazen zevk veriyor, yaradılış böyle... :blink:

Posted Image

Posted Image

Similar Topics Collapse

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users