İçerik değiştir

- - - - -

Tokat'ta 7 Şehit

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 30 yanıt verildi

#1 ebarah

ebarah

Onun için takıntı haline geldik

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 07.12.2009 - 17:27

Tokat’ta jandarmaya saldırı
A.A 7 Aralık 2009

Tokat'ın Reşadiye ilçesi Sazak Köyü yakınlarında devriye görevi yapan jandarma ekiplerine teröristlerin ateş açması sonucu 8 askerlerin yaralandığı, yaralı askerlerin Reşadiye Devlet Hastanesi'ne getirildiği, çatışmanın devam ettiği bildirildi. Reşadiye Belediye Başkanı Rafet Erdem ise 3 askerin şehitr olduğunu söyledi.

Reşadiye Belediye Başkanı Rafet Erdem "6 civarında şehidimiz var. Yaralı askerlerin sayısı tam olarak belli değil. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyuoruz. Açılım açılım diyorlar. Açılım yapmaya devam etsinler" diye konuştu.

Allah rahmet etsin.

Açanın elinde kalıyor,ellerine vermek bu kadar zor mu?!

Bu mesaj ebarah tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 07.12.2009 - 17:33

580023663830.jpg

#2 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 07.12.2009 - 17:38

Allah rahmet etsin demeye dilim varmıyor ne bu çektiğimiz Allah teröristleri kahretsin
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#3 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 07.12.2009 - 17:43

allah rahmet etsin. *zong

#4 ebarah

ebarah

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 07.12.2009 - 17:45

Açılım konusunda,hükümetin ve DTP'nin son söylemlerini,ABD'nin Afganistan cephesine asker isteğini ve ABD'ye ziyaretini,yurt içinde artan şiddet gösterilerini üst üste koyup,bu son çatışma haberini öyle değerlendirin.

Açıkça gözdağı veriliyor,bakan ama görmek istemeyen gözler de seyreyliyor.Elbet bir gören çıkacaktır.

Bu mesaj ebarah tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 07.12.2009 - 17:46

580023663830.jpg

#5 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 07.12.2009 - 17:54

Şehitlerimize Yüce Allah'tan rahmet, kederli yakınlarına ve büyük Türk milletine başsağlığı diliyorum. Şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun. İnşallah bunların hesabı sorulur.

#6 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 07.12.2009 - 20:11

Allah'ın belası şerefsizler. durmak yok açılıma devam.. açılımına .oktuklarım..

Şehit Olan Askerlerimize Allah'tan Rahmet, Ailelerine de baş sağlığı dilerim.
Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene

#7 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 07.12.2009 - 21:17

İçerde ve dışarda kim ki bu milletin başına tezgah kurarsa,bunun hesabı er ve ya geç sorulur...Devlet soramıyacaksa millet sorar, hem de öyle bir sorar ki hesap yapanların aklı şaşar....Buraları başka yerlerle karıştıranların tezgahlarını başlarına yıkmaya bu millet muktedirdir....Allah Rahmet eylesin.....
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#8 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 07.12.2009 - 23:43

Allah rahmet eylesin..
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#9 ebarah

ebarah

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 00:10

Başbakan Erdoğan'dan açıklama

7 Aralık 2009

Başbakan Erdoğan ABD Başkanı Obama'yla görüşmesinin ardından bir açıklama yaptı.

İşte Erdoğan'ın açıklamasından satır başları:

"Sayın Obama’yla yapmış olduğumuz görüşmeye geçmeden önce hain terör saldırısını dikkatinize getirmek istiyorum.

Tokat Reşadiye’de devriye görevine çıkan jandarma aracına çapraz ateş açma suretiyle 7 evladımız şehit olmuştur.

Bu hain pusunun yeri ve zamanlaması milletimizin nasıl bir provokasyonla karşı karşıya olduğunun ispatıdır.

Milletimiz bu kalleş pusunun arkasında yatan emelleri değerlendirecektir.

Şehitlerimize rahmet diliyorum. Ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabır temenni ediyorum.

Bu saldırının önünde arkasında kim varsa bunun bedelini en ağır şekilde ödeyeceklerdir.

Sayın Obama’yla görüşmemiz samimim bir şekilde gerçekleşmiştir.

Model ortaklık kapsamında ikili ilişkilerimizin bundan sonrası için ne gibi adımlar atacağımıza dair görüşmeler oldu.

5 KASIM 2007'DEKİ AÇIKLAMA

Başbakan Erdoğan, ABD'nin bir önceki başkanı Bush'un 5 Kasım 2007'de Oval ofiste verdiği sözün devam ettiğini söyledi. PKK'yı terör örgütü ilan eden Bush, terörle mücadelede ABD'nin her türlü desteği vereceği sözünü vermişti. Obama da bu sözün devam ettiğini açıkladı...."

Erdoğan,doğu ve güneydoğudaki olaylardan,teröristlerin karşılanışından sonra, "bizi yolumuzdan döndüremezler,açılıma devam demişti.

Yukarıda özetlediğim,onca laf ettiği açıklamasında,benzer sözleri söyleseydi ya!

Tokat'taki çatışma için provokasyon demiş.Olur da bu kadar olmaz! Yani şimdi, "efendim AKP'nin açılım politikasını baltalamak için öldürüyorlar akerlerimizi.Siz bu çatışmalara bakıpta AKP'nin açılım politikalarını desteklemekten vazgeçmeyin sakın.Kimbilir bunun da arkasında CHP,MHP veya ergenekon vardır,herşey beklenir bunlardan.

Onlar öldürdÜkçe bizler bu öldürenlere arka çıkanlara ülkede rahat etmeleri için her türlü imkanı sağlayacağız.
" dememiz bekleniyor,böyle düşünmemiz isteniyor.

Erdoğan'ın, "halkı keriz yerine koyma,halkı bir şey bilmezler,anlamazlar" çalımlarından biri.Sarayın BEYZINDAN bu şekilde konuşurken yüzün hiç KIZARMADI MI!?

O'nun Kasımpaşa'lı ağzı varsa benim de Zeytinburnu'lu ağzım var, "HADİ LEN ORDAN!!!"

Bu mesaj ebarah tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 08.12.2009 - 00:13

580023663830.jpg

#10 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 00:44

Vakit gazetesi son yaşanan olayları, DTP'nin sokak eylemlerini Ergenekon'a bağlamış zaten.

Yürürlüğe konulan karanlık plana göre PKK yandaşları kullanılarak sokak eylemleri artırılacak, bu eylemler gerekçe gösterilerek DTP kapatılacak ve Türkiye seçime götürülerek Hükümet'in yıpranması sağlanacak.

http://www.habervakt...on...plâni.html

Hükümet bunların (bu kısmı kafanıza göre doldurun) yine de koruyacaklar hükümeti. Yani şehit vermişsin, iç savaş çıkmış, toplumsal gerilim oluşmuş, kurumlar birbirine girmiş, iktidar basiretsiz kalmış falan filan önemli değil.

#11 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 00:57

Bu hain pusunun yeri ve zamanlaması milletimizin nasıl bir provokasyonla karşı karşıya olduğunun ispatıdır.

Erdoğanın patavatsızlığına +1...

Bilinçli bile bu kadar yapılmaz.... ..ikmişim açılımınıda, provakasyonunuda...

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#12 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 01:10

Batman'da roketatarlı saldırı

2 astsubay yaralandı

07.12.2009 22:39

Batman'ın Beşiri ilçesinde teröristlerce düzenlenen roketatarlı saldırıda 2 astsubay hafif yaralandı.

İlçe merkezindeki subay lojmanlarına akşam saatlerinde terör örgütü PKK militanlarınca roketatarla saldırıda bulunuldu.

Saldırıda 2 astsubay hafif yaralandı.

Kaçan teröristlerin yakalanması amacıyla bölgede operasyon başlatıldı.

AA

http://www.haberturk...p;dt=2009/12/07

#13 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 11:50

hadi len ordan, ebarah...........Tokat taki çatışmanın provosyon olduğunu kundaktaşi bebeler bile biliyor. / şehidimizin kaatilleri BAYKAL BAHÇELi VE ergenekoncu hainlerdir.

allah rahmet eylesin şehitlerimize.

Bu mesaj shy tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 08.12.2009 - 16:44
üstteki mesajın tamamını alıntılamıyoruz (shy)

necip fazıl a sormuşlar; edebi nerden öğrendin, cevap vermiş edep sizden

#14 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 14:51

allah rahmet eylesin ..

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#15 ebarah

ebarah

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 15:09

Milas,

Avukatlığın hayırlı olsun.Bana laf yetiştireceğine,çok övündüğünüz açılım stratejinizle ilgili,onun bunun komplosu deme kaçamaklığına düşmeden bir açılım da sen yap.

580023663830.jpg

#16 _RomantizmA_

_RomantizmA_

Pembeler içinde uçuk MAVİ

• Üyeler
  • 3.232 Mesaj
  • İlgi Alanları:sonsuzluk; ölüm...

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 16:45

Milas dün devlete meydan okuyan DTP de aynı senin ve başbakanın dediğini diyor... Hadi DTP yi anlarım yapmadık derseler yapmamışlardır ki zaten yapan kendileri savunmaları haklı iyide size ne oluyor??

Provakasyon veya değil sorumlulular bu ülkenin vicdanını, onurunu açıp birilerine peşkeş çekenlerdir...

[Bebeğim Öldü]

Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundtrack’ındayım
Bir yazar mıyım yoksa tek şiirlik şair mi?
Notumu verdi hocalarım nasihati koydum cebime
Ve zorda kalana dek çıkarmadım..
Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum
Ve ben bütündüm yaramı sevgilimde bırakıp yarımı sokağa attım
Canımı yolda buldum canıma teslim ettim; canına okudum
Canıma kastım…

#17 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 16:59

Şehitlerimize Allah'dan rahmet ailelerine afiyetle sabır diliyorum...
Başbakanın "Bu hain pusunun yeri ve zamanlaması milletimizin nasıl bir provokasyonla karşı karşıya olduğunun ispatıdır. " sözüne katılıyorum...
Çok önceden hani yapılmakta olan müzakere sürecinin en kritik noktasında bingöl civarında silahsız 33 askerimiz pusuya düşürülmüştü...
Başbakanın dediği gibi olayın iç anadoluda gerçekleştirilmesi yer açısından dikkar çekici.Zamanlamaysa dtp nin kapatılma davası arefesi ve açılımın bitti mi devam mı noktasında,halkın da galeyanda olduğu bir dönem.Yani bunlara dikkat çekmek değil çekmemek manasız olur.Yorumlamalarsa farklı olacaktır,kimi ergenekonu kimi pkk yı kimi hükümeti kimi gizli dış güçleri kimi de bunlar arasındaki ilişkilerden teoriler oluşturarak birilerini suçlayacaktır.Ama yer ve zamanlamanın planlı olduğu açık ve nettir...

#18 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 18:40

Milas,

Avukatlığın hayırlı olsun.Bana laf yetiştireceğine,çok övündüğünüz açılım stratejinizle ilgili,onun bunun komplosu deme kaçamaklığına düşmeden bir açılım da sen yap.

açılımı sana yapıcam ebarah, vicdan açılımına ihtiyacın var,
başbakan gayet güzel açıkladı olayı.
necip fazıl a sormuşlar; edebi nerden öğrendin, cevap vermiş edep sizden

#19 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 19:51

Şehitlerimize tekrardan Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum

#20 ebarah

ebarah

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 08.12.2009 - 20:11

Açılım yapacağım diye yollara düşen,sahiplerinden aldığı emirleri harfiyen uygulayan baş emireri,bu saatten sonra,terörden,terörist saldırırılardan,zamanlamasından şikayet edecek en son kişidir.

Arsızlığa bakarmısınız ya,efendim bu açılımın önünü kesmek için yapılıyor saldırılar.Ya,efendi,sen,ben bu akan kanı dindireceğim,anaları ağlatmayacağım diye yola çıkmadın mı? Hoş kendinin değil ya hadi,planlarımız var,projelerimiz var demedin mi? Şimdi kimi kime şikayet ediyorsun?

Seni maymuna çeviriyor,her sözüyle ülkenin temellerine tonlarca dinamit koyuyor,PKK bizim varlık nedenimiz diyor,koskoca Cumhuriyet'e meydan okuyor.Kim?,senin açılımda başmuhattap kabul ettiğin meclisteki PKK! Tüm bunlara göz yum,kulak tıka,muhattap al,sonra da kalkıp,bunlar provokasyon de,hadi len!!!

Sarayın beyazından buralara nara atacağına,bak,patronun yanında ona kemkir,yiyiyorsa tabi.

Sarayın beyzaında,patronunun dizleri dibinde değil,Reşadiye'deki yedi tane tabutun önünde gel konuş,yiyiyorsa yine.

580023663830.jpg