İçerik değiştir

- - - - -

Prince of Persia 2

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 Oasis

Oasis

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 32 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik müzik müzik..

Gönderim zamanı 22.02.2006 - 14:19

Mukemmel'e yakin bir oyun arkadaslar.Buldugunuz yerde bitirin.Oyunun 2 farkli sonu var.Oyunun sadece su guclugu var.Guc gelisimlerinin hepsini toplamadan oyunu bitiremiyorsunuz.Elinize oyunun cozumunu almadan baslamaminizi tavsiye ediyorum.

#2 emyuesey

emyuesey

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 409 Mesaj

Gönderim zamanı 22.02.2006 - 23:40

Bununda kurukurulumu Prince of Percia -3 gibi zor değildir umarım, zira 3 aldım ama hala kurabbilmiş değilim, neymiş efendim starface koruma varmış.... Bi türlü kurup oynayamadım valla :)
Bazı forum sitelerinden falan okudum, daemon tools ile sanal CD(DVD) room yapıp çalıştırmaya çalışıyorum ama hep başka bir CD room'a takın diyo... Bazı yerlerde CD ve DVD room ların kablolarını sökün falanda diyo...
Neyse uzatmayayım POP3'ün kurulumu hakkında bişeyler biliyomusun? ayrıca POP2. oyununun kurulumuda yine 3 kadar zormu?? Bilgisi olan cevap verirse sevinirim!!!

#3 kÜnéfé

kÜnéfé

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.396 Mesaj
  • İlgi Alanları:inşaat müh.HARABE

Gönderim zamanı 23.02.2006 - 10:29

warior within gördüğüm en sürükleyici oyun şu an dehşet kombolar yapıyorum 3 kafadar arkadaş kim daha önce bitirecek kapışması yapıyorduk ama araya büyünleme sınavları girdi arkadaşın biri peşinden koştugum iblise yani beni kötü ruh ele geçirmiş halime büründü ama benden çok geride şahsen anlamadım ama anlattığına göre bi yer bulmuş oraya göğsündeki taşı sokmuş canı birden dolmuş oyundan çıkıp girdiğinde kara prince of persian olmuş canı sürekli azalıyor ama kum hakkı sonsuz orayı bulan var mı aranızda
herkes fanidir ama sözler bakidir.....

#4 Oasis

Oasis

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 32 Mesaj
  • İlgi Alanları:müzik müzik müzik..

Gönderim zamanı 23.02.2006 - 17:56

Kakudu:) Persia warrior within cok surukleyici bi oyun demissin..Ardindan Two thrones'i anlatmisin hocam:) Neyse..Velhasili kelam senin dedigine gelelim emy.. rumuzunu hatirlamiyorum:) Ayni sorunu bendede verdi.Hep baska bi surucuye takin diyo.Inan butun yollari denedim.Sistemle alakali bisey bu.Star force ve daemon tools 4.0'da etki etmiyo.Lakin Warrior Within'in kurulmasi cok kolay.Kurulum icin ekstra programlar istemiyor.

#5 emyuesey

emyuesey

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 409 Mesaj

Gönderim zamanı 23.02.2006 - 18:01

POP2T'yi kurmak için benimde denemediğim yol kalmadı, extra biton program indirip kurdum banamısın demedi...
Neyse madem POPWW kurulumu kolay onu alıp kuralım bakalım birde nasıl bir oyunmuş...