Jump to content

- - - - -

2010 Dünya Kupası Grupları ve Fikstürü

• Please log in to reply
169 replies to this topic

#121 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 04.07.2010 - 00:37

Paraguay kazanamayınca oturup ağlamak istedim olmaz böyle kader yaaa. Bu oyunla Paraguay kupayı bile alabilirdi.İnanmıştık biz yaaa...

Ne yapalım kader İspanya - Almanya yarı finalini izlemek varmış. 2 sene öncesinin rövanşı olacak maç.Almanya yensin ama kupayı Paraguay alsın istiyorum olabilir mi? :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posted Image

#122 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16,109 posts
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Posted 04.07.2010 - 00:40

amca ne diyosun sen ya.. KAHROLDUM RESMEN.. görsen doğuştan paraguaylı sanardın yani. *agla

#123 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 04.07.2010 - 00:44

Bence nasıl penaltı tekrarlandı maçı da tekrarlamalrı gerek.Paraguay tur atlayana dek tekrarlansın yaa olmaz ki milyonlarca insan bunu bekliyor herkesin hayallerine set çekilmez ki...
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posted Image

#124 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16,109 posts

Posted 04.07.2010 - 00:46

orda hakem paraguay'a kıyak geçti. adam biraz içeri girmiş her maç kaç kişi dalıyor içeri bişi olmuyor. hakem ben olsam golü verirdim ama iptal etti. çok ta iyi etti. sonra kaçırdılar enfes bişi oldu. taam dedim artık maçı aldık ama herif 3 bant yapar gibi ( bilardo diliyle ) gol attı ya.. öyle golün sayılmaması lazım aslında. öyle gol mü olur :D

#125 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7,490 posts

Posted 04.07.2010 - 01:48

Ülen bir kişide maçın skorunu yazaydı ya şuraya :D İyi ki izlemedik ha maçı :eyvah:

İspanya, 2 penaltının kaçtığı Dünya Kupası çeyrek final maçında Paraguay'ı tek golle geçerek yarı finalde Almanya'nın rakibi oldu.

Yarı Final eşleşmeleri:

Posted Image

#126 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 04.07.2010 - 02:31

Sonucun 1-0 olduğuna bakma ikinci yarısı enteresandı :P mutlaka ikinci yarıyı izle... Bu maçı yorumlayamadı diye Ömer Üründül çok üzlmüştür.Tam onluk maçtı.Almanya Arjantin maçı da enteresandı o ayrı :P

Posted Image

#127 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13,198 posts
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Posted 04.07.2010 - 11:13

bence ispanya iyi oldıu daha doğrusu adeta barcelona takımıydı, siz üzülün ben sevindim güzel maç oldu =)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#128 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7,490 posts

Posted 06.07.2010 - 01:26

Dunga kovuldu
Brezilya Futbol Federasyonu, çeyrek finalde Hollanda’ya 2-1 yenilerek Dünya Kupası’na veda eden milli takımın teknik direktörü Dunga ve tüm teknik ekibin görevine son verildiğini açıkladı.
Dunga gitti, yeni gözde Scolari
Brezilya Milli Takımı'nın başından ayrılan Dunga'nın yerine Scolari'nin geleceği konuşuluyor.

#129 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 06.07.2010 - 01:42

İyi olmuş.Brezilya da ben antrenör olsam bende gruptan çıkarırdım o takımı.Adam tüm dengeyi de bozdu.Şöle ki

bundan önceki tüm kupaları turnuvanın oynandığı kıtadan bir takım kazanmıştı.Bunu iki kez Brezilya bozmuştu.İlki 1958 İsveç teki kupa o zaman Pele nin meşhur olduğu turnuvaydı.Diğeri bizim de katıldığımız 2002 de ki turnuva.Şimdi görünen o ki bir avrupa takımı da kendi kıtası dışında dünya kupası alabilecek.

Bundan sonraki turnuva Brezilya da dunga ile o turnuvaya katılsalar kesin döverlerdi o adamı :P

Posted Image

#130 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7,490 posts

Posted 06.07.2010 - 01:46

Aslında turnuvaya gelecek olan takım için aday kadroyu açıkladığında direk bu adamı görevden almaları gerekirdi. Adamın kadroya almadığı adamları toplasan bunlardan daha iyi bir derece yaparlardı. Bi' Maradona bi'de bu Dunga'dan teknik direktör falan olmaz.

Koy Yılmaz Vural'ı takımın başına bak bakalım 3 sene nasıl üst üste dünya kupasını alıyor :D

#131 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16,109 posts

Posted 06.07.2010 - 22:31

Hollanda Uruguay maçı çok zevksiz geçiyor. Ama goller muhteşemdi.
*drunk

#132 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 06.07.2010 - 22:34

Ömer abi topa sert ve falsolu vurulursa topun döneceğini söledi.Hadi ben tutarım siz vurun :P

Posted Image

#133 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16,109 posts

Posted 06.07.2010 - 22:37

kayt'ın [kuyt] söylenişi koyt muş normalde ama herkes alıştı diye kayt diyorlarmış. :icecream:

geçen maç köyt köyt diyip duruyodunuz boyna ismini değiştiriyorlar adamın..

#134 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 06.07.2010 - 22:42

Heh tam bende onu diyecektim.Brezilya maçında nere baksak köyt tü.Hollanda bi roben bi Sneijders 9 da köytten oluşuyodu şimdi köytün ikizi kayt gelmiş demek

Posted Image

#135 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16,109 posts

Posted 06.07.2010 - 22:56

Forlan frikik atıyor. spiker çok güzel vuruş diyor. ömer hemen atlıyor. auta gidiyor top.

yani demek istiyor ki pok yeme sus diyor. ömer diyorsa doğrudur bence. futbol enteresan bir oyun ya

#136 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7,490 posts

Posted 06.07.2010 - 22:56

"Forlan her türlü korlan" diyorlar

#137 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16,109 posts

Posted 06.07.2010 - 22:58

gol yüzde yüz ofsayt.

oynı golü fenerbahçe atmıştı ofsayttan sayılmamıştı bizim lig de :D

#138 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8,516 posts
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Posted 06.07.2010 - 23:00

"Ofsayt verse de olur vermese de olur" denilecek bi goldü Hollanda'nın ikinci golü sanırsam..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#139 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8,516 posts
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Posted 06.07.2010 - 23:01

Bunda ofsayt yok işte P:
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#140 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 06.07.2010 - 23:02

Ömer sevmiyor hollandayı herhalde yaa pek bi mız mız oldu :P

Posted Image

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users