İçerik değiştir

- - - - -

Massa'dan Uyuşturucu İtirafı!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2009 - 17:35

Gönderilen Resim

Massa'dan uyuşturucu itirafı!

Formula 1 takımlarından Ferrari'nin Brezilyalı pilotu Felipe Massa, uyuşturucu itirafında bulundu.

NTV Spor ve Ajanslar
Güncelleme: 09:16 TSİ 12 Kasım. 2009 Perşembe
Bir süre önce geçirdiği talihsiz kaza nedeniyle pistlerden uzak kalan Felipe Massa, Brezilya'da ulusal yayın yapan Jovem Pan radyosuna verdiği demeçte, "F1'e girmeseydim uyuşturucu tüneline girecektim" dedi.

İnsanın hayatını yönlendirmesinde arkadaşların payının önemine diğinen ünlü pilot, "Arkadaşlar çok önemli. Ama hayatına bir şeyler kazandırmak çok daha önemli. Bu benim için spordu. Uyuşturucu kullanan bir çok arkadaşım vardı. Ben de bu furyaya kapılabilirdim. F1'e girmeseydim, uyuşturucu tüneline girecektim. Ama yapmadım. Çünkü bu spor benim için çok önemliydi. Hiç bir zaman hiçbir şekilde uyuşturucu kullanmadım" diye konuştu.

ARTIK SADECE PİLOT DEÐİL BABAYIM

Temmuz ayında F1 Macaristan Grand Prix'i sıralama turlarında geçirdiği kazanın ardından tedavi altına alınan Massa, sağlık durumunun düzeldiğini belirterek, "Yüzde yüz hazırım. Ciddi bir operasyon geçirdim. Gözümü kaybetme riskiyle karşı karşıya kaldım. Ama her şey yolunda gitti. Valencia'da yarışmaya hazırdım ama eşim bunu yapmamamı istedi" ifadelerini kullandı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25020318/

haberi öylece kopyaladım.

haber sitesi haberin başlığını öyle bir vermiş ki; benim gibi bir çok haberin sadece başlığını okuyup sallayan insanlar bu haberi görünce ulan ne iş massa da uyuşturucu kullanmış diye düşünecekler öyle yapışacak kalacak.
haberin içine biri giriyorsun hoop ters köşeye yatırıyor haber adamı. üstelik de ntvmsnbc gibi sağlam haber sitesi yapmış bunu...

#2 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2009 - 17:56

Doğru söylüyorsun da, başka nasıl bir başlık atılabilirdi sence ? ::

''Massa'dan şok itiraf!''

''Massa'dan gündemi sarsacak açıklamalar!''

''Massa'dan F1 camiasını şoke edecek açıklamalar!''

''Massa şoke etti! Prodakşın''

Nasıl, iyi mi ? *heyo

#3 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2009 - 17:59

iyi.

ben nasıl atacaklarını bilemem. ama bu atış biraz sorunlu. *heyo
gerçi sadece bu haberde değil bir çok haberde böyle yapılıyor. ama bu bu gün dikkatime şeyaptı. ::

#4 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2009 - 18:08

Boşver kanya ya ata ata öğrenirler. *heyo

#5 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 12.11.2009 - 18:28

Uyuşturucu tüneli F 1 e alternatif yarışmıymış şimdi :mad1:

Tünel felan çok mu hızlı ki
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim