İçerik değiştir

- - - - -

Cinayete Neden Olan Fotoğraf Ve Sms'ler

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 5 yanıt verildi

#1 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 06.11.2009 - 11:03

Gönderilen Resim

İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Nöroşirurji Bölümü'nde hemşire olan Dilek Daşdanoğlu'nu (28) "Sen erkek olsaydın da başkaları ile mesajlaşıp yatmasaydım" sözleri üzerine öldürdüğü iddiasıyla hakkında ' Haksız tahrik altında eşini öldürmek' suçundan 18 yıldan 24 yıla kadar hapis cezası istenen Tahir Daşdanoğlu hakim karşısına çıktı. Daşdanoğlu'nun sanığı Avukat Azer Yolcu, mahkemeye hemşirenin sevgilisi O.D. İle çekilmiş fotoğrafları ile telefon mesajlaşmalarının dökümünü delil olarak sundu.

Bakırköy 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen dünkü ilk duruşmaya tutuklu sanık Tahir Daşdanoğlu ile öldürülen Dilek Daşdanoğlu'nun babası Ali Bandırmalıoğlu, kardeşi Akın Bandırmalıoğlu ve taraf avukatları katıldı.

MESAJ VE HAKARETLERE DAYANAMADIM

Duruşmada Tahir Daşdanoğlu, eşinin mesaj ve hakaretlerine dayanamadığını belirterek "Boşanma davamız devam ederken eşim beni aradı ve oğlumuzla kendisini havuza götürmemi istedi. Havuza gittik. Aramızda bir yakınlaşma oldu. Daha sonra Bakırköy'de bulunan evime geldik. Çocuğumu teyzeme gönderdim. O gece birlikte olduk. Sabah kalktık. Eşim televizyon izliyordu. Cep telefonları sehpanın üzerindeydi. Bende gayri ihtiyari telefonuna baktım. Özellikle Onur isimli bir şahısla aşk,meşk ve cinsel içerikli karşılıklı mesajlaştığını gördüm. Bunun üzerine 'Utanmıyor musun ?' dedim. O da bana "Sen erkek olsaydın da başkaları ile mesajlaşıp yatmazdım. Kiminle yatıp yatmayacağımın hesabını sana mı vereceğim' diyerek bana tokat atıp hakaret etmeye başladı. Korkutmak amacıyla silahımı aldım. Elimde yastık vardı. Eşimi iteklerken koltuğa düştü. Boğuşma sırasında silah ateş aldı. Yastığı kaldırdığımda eşim yaşıyordu. Hemen ambulansı aradım ve panikleyerek kaçtım. Daha sonra da silahımla teslim oldum. Çok pişmanım" dedi.

CİNAYETE NEDEN FOTOÐRAF VE MESAJLAR DOSYADA

Daşdanoğlu'nun avukatı Azer Yolcu, mahkemeye Dilek Daşdanoğlu ile O.D.'nin birlikte çekilmiş samimi fotoğraflarını ve çiftin birbirlerine çektikleri cep telefon mesajlaşmalarını delil olarak sundu.

Mahkeme, duruşmayı hemşirenin sevgilisi olduğu ileri sürülen O.D'nin tanık olarak dinlenmesine karar vererek erteledi.

İki sevgilinin dosyaya giren mesajlaşmaları:

O.D:Seni tatlım. Uyukluyorum şuanda. Gözlerimi kapatınca seni görüyorum. Seni görüyorum sabahki halini, yatağımızda uyuyoruz
Daşdanoğlu: Ellerimi bugün belki 10 defa yıkadım. Hala senin kokun var. Tenimiz hiç sorma. Sanki seninle kalmış, seninle donmamış.
O.D.:Seni çoook özledim tatlım.
Daşdanoğlu: Sen şimdiye kadar karşılaştığım en güzel şeysin. Yarın buluşalım mı ?
O.D.: Sende benim hiç tanımadığım bir tatsın ama sarhoş ediyorsun biraz. Sanki ayılamadım hala ve kokunu özledim.
Daşdanoğlu:Aşkım seni özledim. Yarın buluşalım mı ?
O.D.:Bende seni çok özledim yarın görürüşürüz

http://www.haberturk...p;dt=2009/11/06

#2 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 06.11.2009 - 11:05

az önce okudum dedim bunu neden eklememişler diye P:

teşekkürler .

Bu mesaj Ysf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 06.11.2009 - 11:27

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#3 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 06.11.2009 - 11:08

valla ben de böyle diyeceğini biliyodum P: onun için ekledim hatta.

#4 K@LPSİZ

K@LPSİZ

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.160 Mesaj

Gönderim zamanı 06.11.2009 - 11:08

Hatun kaşarın babası...
Kimsenin adı dudaklarımı kandıramadı...

#5 Superficielle

Superficielle

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 466 Mesaj

Gönderim zamanı 06.11.2009 - 11:13

evet, bir erkege asla soylenilmeyecek bir soz yani en azindan soyleyince olumude goze alacaksin
Iyi bir insan oldugunuza sizi kim inandirdi?

#6 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 06.11.2009 - 19:47

Niye bee belki doğrudur dedikleri :mad1: Öle her lafa adam öldürülecekse dünya da insan kalmazdı *zong
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim