İçerik değiştir

- - - - -

Vodafone'dan Bindirimli Tarifeler Geliyor !!!!!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 02.11.2009 - 21:15

Gönderilen Resim

250 kontör yüklemeye vodafone içi 15dk 1kontör olayı 10dk 1 kontör olarak değiştiriliyor.

100 kontör yüklemeye 10 numaraya kadar vodafone içi 5dk 1 kontör olayı kalkmış.. her yön 1 kontör olacakmış (:

Gönderilen Resim

150 kontör yüklemeye her yön 3dk 1 kontör iken, şimdi 250 kontör yüklemeye her yön 3dk 1 kontör olacakmış...

anlayacağınız vodafone sel felaketinden sonra abonelerine yeni yeni tarifeler adıyla güzel bindirimler yapmaya hazırlanıyor..

bu bilgiler vodafone bayilerine gelmiş ve forumlarda paylaşıyorlar.. yakında açıklanır.. ilgilenenlere duyurulur..

hep överdim vodafone u ama bu sefer beğenmedim ben bu işi.. 250 kontör yüklesem zaten turkcell tarafından kazıklanmayı uygun görürüm ;)

#2 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2009 - 21:48

bak hep bize özelleştirme globalleşme diye öğrettikleri şu oldu.Dediler ki eğer bir iş kolunda özel sektör olursa ve çok sayıda o dalda hizmet eden olursa kapitalizmin çarkları işler ve bu durumdan tüketici faydalanır.Firmalar tüketiciyi kaçırmamak için fiyat düşürmek zorunda kalırlar birbirleri ile daha iyi rekabet için sürekli gelişim göstermek daha iyi teknoloji getirmek ihtiyacında hissederler.
Sanırım iktisat kitaplarında böyle yazıyor bunların formülleri felan var.Eğrileri var.Ordan best line felan çiziliyor türevler alınıyor.Oluşan alanalr taranıyor bu böyledir aksi görülmez olmaz deniyor.O sebeple satıyoruz her bi yanı.

Yalnız şmdi bazı aklı evveller var.Bunlar iktisak felan bilim felan dinlemeyen bilmeyen az globalleşmiş kafalar.Bunlar da diyor ki ya bu amcalar oturur anlaşırda fiyatları indirme yerine bindirme yönünde güç birliğine giderlerse.Zaten devlet olarak el çekmişsin.Adamların fiyat politikasını denetleyecek bir gücün kalmamış.

Cevapları her zaman siz hiç bilmem kimin kitabını okumadınız.Bilmem kim amcanın eğrisine göre bu iş öle olmaz.Bilmem kimin grafinde bu şu şekilde açıklanmıştır deyip deyip kaçıyorlar.

Derken piyasaya vodafon gibi bir dünya devi girer. (: Adamların bütçesi birkaç Türkiye dua edin de tüm diğer telefon oreratörlerini silip süpürmediler acıdılar ::

şimdi tek başlarına ne güzel at oynarlardı.hee şimdi anlaşıp at binecekler...

Konu tamamen hayali bir ülke de hayali bir konu üzerine yazılmıştır.AKP ile alakası yoktur... ;)
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 02.11.2009 - 23:39

vala Kut iyi güzel demişsin de şimdi biz ne yapacağız bi de onu söyle.. vodafone u protesto edip uzaklaşmalımıyız :P

tarife selimden hızlıca kaçıyordu.. ama bu kaçıştan pişmanlık duymuş olabilir mi ?
tarife ile selim tekrar birleşmeli mi ?

:)

#4 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 02.11.2009 - 23:41

vodafone lu olmayı düşünüyodum bende ya :)
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#5 ebarah

ebarah

Onun için takıntı haline geldik

• Dokunulmazlar
  • 2.132 Mesaj

Gönderim zamanı 03.11.2009 - 00:23

şimdi tek başlarına ne güzel at oynarlardı.hee şimdi anlaşıp at binecekler...

Atın intikamı *agla

580023663830.jpg

#6 HAYAL@

HAYAL@

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 360 Mesaj
  • İlgi Alanları:o kadar çok ki hangisini sölüm

Gönderim zamanı 03.11.2009 - 10:22

sağ olsun kendisi beni ve ben gibi bir çok yakınımı da kaybediyor

en iyisdi yine kamu turkcell gibi duruyor
adam arayanlar adam olsalardı

dünya adamdan geçilmezdi

#7 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj

Gönderim zamanı 03.11.2009 - 15:45

eski aboneler eski kontör yükleme koşullarıyla devam edecekmiş sanırım.. öyle bir duyum aldım ama ne kadar doğru bilemiycem :)

#8 RedSnow

RedSnow

o σℓмαdαη αѕℓa

• Dokunulmazlar
  • 8.898 Mesaj

Gönderim zamanı 03.11.2009 - 15:51

Avea Da Yapmıştı Böyle Bir Hata Umarım Vodafone Yapmaz Çok Abone Kaybeder Yoksa....