İçerik değiştir

Harabe.net

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 110 yanıt verildi

Anket: Harabe.net yönetimini nasıl buluyor sunuz ? (19 üye oy kullandı)

Harabe.net yönetimini nasıl buluyor sunuz?

1. İyi (9 oy [47.37%])

Oyların yüzdesi: 47.37%

2. Gelişime ayak uyduran (1 oy [5.26%])

Oyların yüzdesi: 5.26%

3. Üyeleri dinleyen (0 oy [0.00%])

Oyların yüzdesi: 0.00%

4. Haksızlığa karşı gelen (2 oy [10.53%])

Oyların yüzdesi: 10.53%

5. Gereksiz (0 oy [0.00%])

6. Bazı yöneticilerin değişmesi gerekli (4 oy [21.05%])

Oyların yüzdesi: 21.05%

7. Şu üyelerin yönetici olması gerekli (İsim belirtiniz) (0 oy [0.00%])

8. harabe.net kapanmalı (0 oy [0.00%])

9. Diğer(Siz belirtiniz ) (3 oy [15.79%])

Oyların yüzdesi: 15.79%

Oy Ver Ziyaretçiler oy veremez

#61 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 04:23

Yönetilesi *öberah

#62 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2.440 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,müzik,spor ,kelime ve zeka oyunları...Genel kültür yarışmaları...

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 04:35

Hem zaten üyeler yöneticilerden önce kendilerine baksınlar. Bir de yöneticilere sorun bakalım üyeleri nasıl buluyorlar diye. *öberah

Üyeler neden kendilerine baksınlar canım, baş(ımızda)larında yöneticiler var ya bakmak için..Herkes kendine bakarsa yöneticilere ne iş kalır? ;)
Sorunsuz hatasız bir forum olur o zaman...Böğğkk hiç de güzel olmaz, düşünsenize ne çöp kutusu kalır ne yönetici-üye çatışması kalır..Ne şikayet ne de sitem..Ne ceza ne de cezaya isyan...

Monoton forum istemiyoruz..(Bknz-Bir üstdüzey kişisi) ;P
Evet evet ben bunu duydum :P
BİZ ÜÇ KİŞİ YAŞIYORUZ..BEN,KENDİM VE ŞAHSIM..

#63 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 04:35

gaza geldim adayım *öberah
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#64 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 04:59

yönetimsi nasıl olur *öberah

pacmanimsiyöneticimsipikaçununabisimsi ;P

ama bunlar gözümden nasıl kaçar yaa ağladım resme gülmekten şuan çatlıyorum hatta :P

clementim çok yaşaaa ;)

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#65 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 05:25

Üyeler neden kendilerine baksınlar canım, baş(ımızda)larında yöneticiler var ya bakmak için..Herkes kendine bakarsa yöneticilere ne iş kalır? *öberah

Ben yöneticiliği sadece üyeleri yönlendiren, mesajlarını takip eden, gerekli durumlarda cezalandıran bir otorite kaynağı olarak görmüyorum. Benim yöneticilikten anladığım şey bu değil. Ben yöneticileri/yöneticiliği tepemde bulunan bir güç olarak algılamıyorum. Benim için yöneticinin görevi, makul ölçülerde üyelerin taleplerini karşılamak ve bu talepleri forum yararına olacak şekilde düzenleyip uygulamaya koymaktır. Fakat ne yazık ki üyelerin bu yönde bir talebi yok.

Dolu dolu mesajlar yazacaksın. Farklı bölümlere, ilgi çekici konular açacaksın. Değerlendirilmesi için forum yararına öneriler sunacaksın. Bunları yapacaksın ki, yöneticiler sesine kulak versin. Yoksa var olanla yetinirsen, var olanın üzerine bir şeyler koymaya çalışmazsan, yönetici haklı olarak sana karşı umursamaz bir tavır takınır. ''Ne verdin de ne istiyorsun ?'' der. Sakın bu sözlerimi kişisel olarak algılama. Forum geneli için söylüyorum bunları. :=)

#66 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 05:34

ne verdin de ne istiyosun lafı biraz abes geldi bana roy bilader..

hiç mesaj yazmayıp okuyarak takip eden birçok üye de var , yönetici demek zaten yetki ve sorumluluk demek, üyelerin böyle bi sorumluluğu yok..

konu da çok değişik bi yere geldi oysa birçok şey yolunda gidiyodu P:
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#67 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2.440 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,müzik,spor ,kelime ve zeka oyunları...Genel kültür yarışmaları...

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 05:50

makul ölçülerde üyelerin taleplerini karşılamak ve bu talepleri forum yararına olacak şekilde düzenleyip uygulamaya koymaktır. Fakat ne yazık ki üyelerin bu yönde bir talebi yok.

Dolu dolu mesajlar yazacaksın. Farklı bölümlere, ilgi çekici konular açacaksın. Değerlendirilmesi için forum yararına öneriler sunacaksın. Bunları yapacaksın ki, yöneticiler sesine kulak versin. Yoksa var olanla yetinirsen, var olanın üzerine bir şeyler koymaya çalışmazsan, yönetici haklı olarak sana karşı umursamaz bir tavır takınır. ''Ne verdin de ne istiyorsun ?'' der. Sakın bu sözlerimi kişisel olarak algılama. Forum geneli için söylüyorum bunları. :=)

ahaa P: ''makul ölçülerde üyelerin taleplerini karşılamak ve bu talepleri forum yararına olacak şekilde düzenleyip uygulamaya koymak '' ...........buna üyelere bakmak denir bence zaten..Fark nerde raskolnikov ? Bakmak mastarının açılımını yazmışsın, farklı şeyler değil sözettiklerimiz..
ÖM yolu ile de yapılmış olabilir talepler ve sen bunlardan bihaber olabilirsin, üyelerin talepleri olmadığını söylememelisin sanki...Sadece forum yorumlarında sınırlı değil ki bu talepler...

Dolu mesaj ve önerilere geleyim, tabi ki kişisel almadım, hatta önerilerim oldu ve fikir alışverişi için şiddet kullanma tehditinde bile bulundum ;) (Bknz-gazete)

Kaldı ki mesaj sayım 1 bile olsa yönetimden bir şey talep etmeye hakkım olduğunu düşünüyorum...Vermekle alakalı olmamalı bu işler...Çok şey katan üye gibi, sadece okur olan,bir şey katmayan bir üye de umursanmalı.
Yönetici kısmının umursamama hakkı olamaz..
Burda sana katılmıyorum...Olacak bir talebi,öneriyi oldururlar, olmayacak bir talep ya da öneriyi de sebebini açıklayarak oldurmazlar...Çok uykum ve ağrım var...Şimdilik bunu yazayım, daha sonra kafam dağınık değilken de gelip bakayım ne yazmışım diye okuyayım ;)
BİZ ÜÇ KİŞİ YAŞIYORUZ..BEN,KENDİM VE ŞAHSIM..

#68 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 12:47

mesela harabe.net msn adresi var bi kaç sorunumda mail attım ama geri dönen olmadı kimseyle yüz göz olmak istemiyorum mademki msn adresi her soruna karşı açıldı ,gelen sorunlarda dinlenmeli kanımca olumsuz sada bi yanıt verilmeli P:

Senin de dediğin gibi o adres MSN adresi. Mail atmanız için açılmış bir adres değil yani.
Sorun olduğunda kuruculara ÖM veya eposta atmanız lazım..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#69 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 12:56

Yönetici msn ne zaman açık oldu ki Melih bey P: ne zaman lazım olsa, ortada yönetici bulamıyoruz (kut hariçtir bu dediğim)

...

#70 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 13:12

Yani "her zaman" bir muhatap bulabiliyorsunuz herhalde di mi?
En azından size mail gönderen adres forum (at) harabe.net'i kullanabiliyorsunuz.

Sonuç: msn (at) harabe.net adresi eposta yoluyla iletişim için değil.
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#71 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 13:43

yahu o ara siteye giremiyodum nasıl öm atayım P:

nikimi şifremi kabul etmiyodu yani siteye girememe sorunu yaşıyodum çokda aydınlatıcı olsun diye hatta resimli kareler halinde attım maili ;) vee bana göre mail bi iletişim şeklidir illa msn mi eklememiz gerekiyor ;) ..geri dönen olmasada ben iletmiştim sorunu netice olarak ...........böyle bi boşluk

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

#72 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 13:52

Yoo eklemeden de mesaj gönderebiliyordun ki ;)
Okumuyosunuz etmiyosunuz, sonra bize çatıyosunuz P:

Ha bi de baktım senin o maile, senin bilgisayara bir şey olmuş ;)
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#73 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 14:02

öğrenmiş oldum işte ;)

benim bilgisayara bişey olduğunu bile mailde yazabilirdin hem benim bilgisayara bişey olmaz sapasağlam alimallah P:

neyse tamam sustum bayramın kutlu olsun ellerinden öperim ;)

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

#74 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 14:04

Bana gelmeyen her bilgisayarı bozuk kabul ederim ben P:
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#75 clement

clement

bildiğin gibi değil

• Üyeler
  • 787 Mesaj
  • İlgi Alanları::)

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 14:07

hadin cafe harabe ye bakiim. P:
Doğru bildiğim yol onlara göre yanlış, yanlışa giden yol ise onlara çıkıyordu...

#76 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 14:09

bundan sonra direk betimin yolunu tutcam zaten P: elemanımız var bizim orda gölge sahip çıkar bize ..şurup da getiricez sana tamir ederken fkjvömn vitamini alırsın ;)

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

#77 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 16:04

ahaa :sick1: ''makul ölçülerde üyelerin taleplerini karşılamak ve bu talepleri forum yararına olacak şekilde düzenleyip uygulamaya koymak '' ...........buna üyelere bakmak denir bence zaten..Fark nerde raskolnikov ? Bakmak mastarının açılımını yazmışsın, farklı şeyler değil sözettiklerimiz..
ÖM yolu ile de yapılmış olabilir talepler ve sen bunlardan bihaber olabilirsin, üyelerin talepleri olmadığını söylememelisin sanki...Sadece forum yorumlarında sınırlı değil ki bu talepler...

Forum yorumları ile sınırlı olmadığını biliyorum. ÖM yolu ile yapılan talepler hakkında da bir bilgim yok. Olsaydı onlar hakkında da nacizane yorumumu yapardım.

Kaldı ki mesaj sayım 1 bile olsa yönetimden bir şey talep etmeye hakkım olduğunu düşünüyorum...Vermekle alakalı olmamalı bu işler...Çok şey katan üye gibi, sadece okur olan,bir şey katmayan bir üye de umursanmalı.
Yönetici kısmının umursamama hakkı olamaz..
Burda sana katılmıyorum...Olacak bir talebi,öneriyi oldururlar, olmayacak bir talep ya da öneriyi de sebebini açıklayarak oldurmazlar...Çok uykum ve ağrım var...Şimdilik bunu yazayım, daha sonra kafam dağınık değilken de gelip bakayım ne yazmışım diye okuyayım :eyvah:

Ben de sana katılmıyorum. Bence bu işler vermekle alakalıdır. Bir şeyler yapılacak ki karşılığı verilsin. Ben yönetici olsam, kusura bakma ama bu kısmı hiç tınlamazdım. Üye mesaj yazmayacak, konu açmayacak, konulara katılım göstermeyecek, sonra da kalkıp yöneticilere talepte bulunacak, hatta kendi kendine çeşitli beklentiler içerisine girecek. Bazı şeyleri hak etmek lazım. Benim mantığım bu.

#78 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 16:18

Kızları güzel erkeklerinde iş yok ama :sick1:

yönetimde seçimde birinci kıstas benim onay vermiş olmam.Ben bu olmaz demişsem hayatta olamaz... :eyvah:

Başka soru *nono
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#79 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 16:23

hadi ordan bugun bakdım aynada kendime şukella gibiyim :sick1:

smiley-sport036.gif  

#80 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2009 - 16:28

Kandırma lem milleti... tüm erkekler dedim kendimi bilem o sıkınıtılı insanların arasına ekledim sen ne sivriliyon aradan :sick1:
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli