İçerik değiştir

- - - - -

Vatandaş Dinlemenin ADABI!!!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 16 yanıt verildi

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 01:30

İlk resim forumumuzda zaten vardı ikinciyle beraber daha anlamlı oldu...

Gönderilen Resim

#2 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 02:18

köylü milletin efendisidir diyen bi cumhurbaşkanı
vede karşısındaki bir çocukmuş gibi azarlayan ve lanlı lunlu konuşan bir zavallı
onun adınamı üzülmeli yoksa bunun gibi bi insanın elinde olan bizleremi karar veremedim
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#3 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 11:22

ULU ÖNDER'İN DEDİÐİNİDE - YAPTIÐINIDA YAPMIŞ OLSAYDIK

BU HALLERE DÜŞMEZ, SAÇI AÇIK DİYE GAZETECİ KIZIN KAFASINA

TAŞ ATMAZDIK. :mad1:

DAHA ÇOOOOK KAFAMIZI DUVARLARA VURACAÐIZ..

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#4 emyuesey

emyuesey

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 409 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 11:54

Attila İlhan'ın "Mustafa Kemal" şiirine bakmak lazım. Özellikle son kıta ilgi çekici.

#5 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 13:55

bence tayyip haklı, o çiftçi kaç kuruş maaş alıyor ki kendini koca başbakanın önüne çıkmaya hatta anamızı ağlattın demeye layık buluyor. Adam daha topraktaki mahsülünü satamamış, kim oluyor ki koca ülkeyi pazarlayan birisinin karşısına çıkabiliyor?

Tayyip sonuna kadar haklı, kendisini seçenler nasıl birini seçtiğini biliyorlardı. İşin garibi bunları gördükleri halde seçmeye devam edecekleridir.

Not: Memati bırak sıkmaya bile değmez bu kılkuyruk.
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#6 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 18:49

Ulee !! medya bir sunni gündem yaratıyor kim var kim yok bunu tartışıyor. Heleki zihniyet muhalif olunca alllaaa yıkılıyo ortalık. Bi mal varlığı vardı şimdi de lan.. açıkladı ve herkez dutyemiş bülbül ve unutuldu hatta çok kişi ne mal varlığı varmış ilgilenmedi bile şimdi de lan demiş miş.

Atatürkün konuştuğu kimse acaba Ataya saygısız bir üsluptamı yaklaşıyor du!! Saygısız uslupta yaklaşsa idi atanın tavrı yine aynımı olurdu.

İnsanlar önünü iliklemeden amirinin odasına girmezken Bu ülkeni birinci mülkü amiirin seni dinlemek için yanına çağırıyor ve sen terbiyesiz tavırlar ve uslupla yaklaşımda bulunuyorsun !!

Haddii Laaannn !!!!

Başbakan Lan dermiymiş, Kim demiyor ki Laaaan !!!

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#7 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 18:55

Seni seçenlere "lan" deme hakkın yok, seni oraya çıkaranlar -eğer kafaları biraz çalışıyorsa- indirmeyi de bilirler.

Bırak "lan" demeyi, "al ananı da git" diyemezsin. Kimse diyemez. Haddini bileceksin..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#8 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 18:55

ben aglayan anami alip gidiyorum lan!

evt tabi kim demiyor ki lan diye.. wale diyor mesela..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 19:07

Bu çiftçinin bugün yaptığı basın toplantısı;

"Sayın Başbakanıma yaptığım konuşmada üslubumun yanlış olduğunu düşünüyorum. Kendisinin de hakkını teslim etmek istiyorum. Gördüğüm kadarıyla sayın Başbakanımız bu şekildeki bir tenkiti hak etmiyor. Israrla tenkidi hak etmiyor. Bu mücadelemde hiçbir siyasi partinin gölgesinde olmadım. Şerefimle ayaktayım. Görüşlerimi tam bağımsız şekilde kamuoyuna arz ediyorum." Başbakan Erdoğan’ın çiftçiye verdiği desteğin tarafından bilinmemesinin gelişmelerin başlangıcı olduğunu düşündüğünü vurgulayan Öncel, "Benim oradaki üslubumun da hatalı olduğunu düşünerek Sayın Başbakanımızın ellerinden öpüyor, O’nun benim bir büyüğüm olduğunu söylüyorum" dedi.
Öncel, "Özür mü diliyorsunuz?" şeklindeki soruya ise şöyle karşılık verdi:
"Ben de hata yapmadım, Başbakan da hata yapmadı. Sadece Başbakanımın sinirli ortamda olduğunu düşünüyorum. Çok yoğun çalışmaların etkisi altında, benim de üslubum onu tahrik ettiğini düşünüyorum. Siyasi partilerin bu şekilde Başbakan’ı tenkit etmelerine gönlüm razı olmadı. Düne kadar bu siyasi partiler ne için siyaset yapıyordu? 7 eyleme imza atarken, (Bu ne yapmaya çalışıyor?) demediler. Neden beni dinlemeyen, dün benim yanımda yer almayan, halkın dertlerine çare olmayan siyasi parti liderlerinin zerre kadar konuşmaya hakkı yoktur, beni kullanmalarına gerek yoktur. Onların böyle konuşmalarına izin vermeyeceğim, onların beni kullanmalarına izin vermeyeceğim. Halkın sorunlarını çözüm noktasında bir şey üretmezken, bugün beni kullanarak, siyasi rant elde etmeye çalışmasınlar. Ancak, başbakanımdan özür dilemem gerekiyorsa dilerim, o benim yaşça büyüğüm, sonuçta ülkemin başbakanıdır. Sayın başbakanın bu kadar incitilmemesi gerekirdi diye düşünüyorum. Ayrıca bu açıklamayı hiçbir siyasi düşüncenin etkisi altında kalmadan yapıyorum.
Hakkımı ararım, ama Başbakan’ı üzdüğüm için üzgünüm." Öncel, "Eylem yaptığınız için pişman mısınız?" şeklindeki soruya ise, "İyi ki yapmışım, ama ben Sayın Başbakanımın narenciye ve çiftçiye müjdeli haber vermek için Mersin’e geldiğini bilseydim, bu hareketimi bu eylemi yapmazdım" karşılığını verdi.
Öncel, Başbakan Erdoğan’ın bazı gazetelerde yer alan "O an boş bulundum" ifadesinin hatırlatılması üzerine de, "Ben Başbakan’ın bu sözlerinden haz duymam, O bizim büyüğümüzdür, devlet büyüğümüzdür, ben O’nun ellerinden öperim, hepimizin başbakanıdır. Tayyip Bey’e saygı duyuyorum" dedi.

Milliyet gazetesi

Bu da ayrı bir konu tabi ki .Şaşırdım..??????

#10 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 19:17

yeni susturma yöntemleri geliştirilmiş

Not: Memati koş cnm nası susturmuşlar öğren biz de Ar-Ge de böle yapalım *böö
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#11 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 19:18

way anasina üniversite 3 de okuyorum, böyle cümleler kuramam kesinlikle, tebrik ederim güzel konusturmus ah pardon konusmus sayin ciftci.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#12 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 19:27

Ben seçtim diğe de her türlü terbiyesizliği yapacağım diğede bir şey yok !!

Bu Adam istenilsede, istenilmesede bu ülkenin Başbakandır ve iç ve dış siyasette seni temsil edendir. Sevsen de sevmesende saygı göstermek zorundasın.

Haketmiyor. ve saçmalıyoruz şaçmalamaya zorlanıyoruz !!

Sorarım Bu konumu bütün manşetleri kaplayıp, haber bültenlerin baş konusu olmalı.

Eğer böğle düşünürsanız başbakan lan demekle yine haklı.

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#13 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 14.02.2006 - 19:27

altüstü şu lafa gülücem ya ne demek mesajı göndermek için uzun olması gerekiyo.?

al işte gülüyorum . "hıh
*böö

gülmemin nedeni gofretin sözünedir.

Bu mesaj dokuzharf tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 14.02.2006 - 19:32

Değişiklikler Kaydedildi...

#14 maviergün

maviergün

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 322 Mesaj

Gönderim zamanı 15.02.2006 - 01:26

ah ulan lan başbakanım, sen olmasan kimin büyük ortadoğu procesi işleyecek be
Bu Dünyada Çok Güzel Yaşanabilir Yeterki İsteyelim

#15 sonkale30

sonkale30

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 230 Mesaj
  • İlgi Alanları:fikir, siyaset, harp

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 07:45

üzerinden 10 gün geçti fakat hala doğru dürüst konuşulmadı bu mesele:
bir başbakan, kendi vatandaşını aleni azarlarsa, anasına küfrederse (işin doğrusu terbiyesizlik yaparsa), bu hadise emsal olmaz mı?
hakkını arayacak vatantaş, bu emsale bakıp tepkisini farklı bir şekilde dile getirir mi?
bu tepki şiddet içerir mi? vs. vs.
doğru soruları bulmaya çalıştım. fakat darbeler sonucu balık hafızası malülü olduğumuzdan olsa gerek, bu mesele de gündemden iki gün demeden düşüverdi.

#16 okan_yuksel

okan_yuksel

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 85 Mesaj

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 12:09

Bir başbakan böyle dememeli. "Lan..." , "Ananı da al git..." diyen bir başbakan Türkiye'ye yakışmıyor. Çiftçinin özürünü ise baskıdan kaynaklanıyor sanıyorum. Saygılar...
Dünyanın,bir öküzün boynuzları üzerinde durduğu bir yalandır ama buna inanan öküzlerin olduğu doğrudur!!!

#17 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 14:00

En iyisi tüm parti liderlerini bir hafta bir oda da tutmak. Hani bilmedikleri küfür falan varsa öğrenmek bağbından :msn51:

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...