İçerik değiştir

16 YAŞINDAKİ LİSELİ TETİKÇİ

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 5 yanıt verildi

#1 Yargicdogu

Yargicdogu

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 54 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2006 - 22:15

:msn111: Herkesin bildiği gibi şuan ki gündem de Hıristiyan-Müslüman çatışması ve bununla birlikte Trabzon'da 16 yaşındaki Liseli gencin öldürdüğü bir papaz cinayeti vardır.İşçi Partisi bunu kanıtlarcasına yeni Ağcalar çıkmasın diye kamuoyu ile paylaştığı Süper Nato tetikçisi itiraflarıyla bunu gündeme getirmiş ve bunla ilgili açıklamalarda siyaset forumlarında "Süper Nato Tetikçisi'nin İtirafları" başlığı altında siz harabe.net dostlarıyla paylaşmıştık.
Şimdi burda Türkiye'yi bir kaos ortamına sokulmakı istenmektedir bu kaos ortamı ilk önce bu tip kışkırtmalarla ülkeyi dünya gündemini taşıyıp mahkum ederek bir aleyhine propaganda yapılmaktadır.İran savaşı öncesi ülkemize karşı bir Süper Nato psikolojik dayatma altında kalarak yani şantaj yaparak ülkemizi piyon gibi kullanmak istemektedirler.
Trabzon'da yaşanan bu olay hiç kimsenin aklına 16 yaşındaki bir çocuğun yapacağı gelmez çünkü çocuk yeni Ağca'dır ve kamuoyu bunu bilmektedir ancak efendilerine karşı ses çıkartmamaktadırlar.Burada İşçi Partisi'nin yayınladığı itiraf yazıları gerçekten bir kez daha okunması gereken bir metin dir.Yeni Ağcalar nasıl ülke gündemine sokuluyor bunu yazı da açıkça görebilirsiniz.

#2 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2006 - 01:03

Çoluğumuzu çocuğumuzu bilinçlendirsek, her halta siyaset gözüyle bakmasak, bazı şeylerin kötü ve yanlış olduğunu anlatsak. böyle şeyler olmaz (olsa bile böyle sansasyonel bişi olmaz)

Not: Memati sıkma kimseye akıllı uslu otur siyaset bölümü bura.
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#3 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2006 - 02:11

aslında medyanında hataları var m.ali ağcayı sanki bi b.kmuş gibi gösterdiler tanıdığım akıllı mantıklı insanlar bile adamı tv de gördükçe "helal olsun adama" diyorlardı bence böyle olayları devlet sessiz sakin kendi çözmeli yada millete aksetmeleri farklı olmalı
öte yandan devlet doğudaki vatandaşlara günlük haberleri kürtçe vereceğine ATATÜRK'Ü anlatsa doğuda veya karadeniz de farketmez türkiyenin her köşesine vatan ve millet sevgisini öğretse bunların olması en aza indirgenirdi
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#4 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2006 - 02:16

... tanıdığım akıllı mantıklı insanlar bile adamı tv de gördükçe "helal olsun adama" diyorlardı ....

Valla pek akıllı mantıklı değillermiş be flamecim, şu iki rekat aklımla (bknz: Forum tarafından da tescillenmiştir) ben bile bunu görüyorsam, herkes görür sanıyorum.

Not: Memati akıllu dur dedik lan!
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#5 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2006 - 02:27

valla dışardan öle görünüyolardı ama baktım ki beş para etmez salaklarmış (yüzlerine sölesem döverler beni valla ama onlara pis bi bakış fırlattım anlamışlardır herhalde)
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#6 Yargicdogu

Yargicdogu

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 54 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2006 - 15:48

SevgiliArkadaşlar ülkemiz Mafya-Gladyo-Tarikat üçgeni içinde empryalistler tarafından PARÇALANMAK istenmektedir bu parçalama için bir ilkönce içerden bir yardımcı bulacaklar (medya, büyük tekellerin taşeron patronları ülkemizde, TUSİAD, Ilımlı İslamcılar, Neoliberal sol, Sosyal Demokratlar gibi) ve bunlarda efendilerine (aaa unutmadan bazı Öğretim görevlileri ve köşe yazarları) yaranmak için bu olayları meydan getirmeyi ve halkımızı kültürel, ekonomi gibi etmenlerle yozlaştırmaya çalışmışlar ve bu da bir bakıma başarılı olmuştur.

Ülkemizi Yugoslavyalaştırmamak için Sağ SOl demeden tüm "TAM BAÐIMSIZ Türkiye" diyenler birleşmeli ve bununla ancak emperyalistleri yurdumuzdan atarız ve ülkemizi vatanımızı koruyarak bu tip olaylara alet olmadan başı dik bir şekilde yaşarız