İçerik değiştir

- - - - -

Cezalar belli oldu

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 7 yanıt verildi

#1 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 07.02.2006 - 20:49

İŞTE CEZALAR:

Milli takıma 6 maç tarafsız sahada ve seyircisiz oynama ayrıca 200.000 İsviçre Frangı !..
Mehmet Özdilek: 12 Ay
Alpay: 6 maç
Emre: 6 maç
Serkan: 2 maç

Yapacağımız itiraz sonuç vermezse, Milli takımımız 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası elemeleri kapsamında sahasında oynaması gereken tüm maçları yurt dışında ve seyircisiz oynayacak..

Aynı şekilde futbolculara verilen cezaların da onanması durumunda Alpay Özalan ve Emre Belözoğlu eleme maçlarının ilk 6 tanesinde (yarısında) forma giyemeyecek..

Karara itiraz hakkı bulunmayan Serkan Balcı da ilk 2 maçımızda kesinlikle oynayamayacak..

FIFA'NIN RESMİ AÇIKLAMASI:
Salman Bin Ebrahim An Khalifa başkanlığında toplanan komite, TFF hakkındaki soruşturmayı sonuca bağladı..

TFF evinde oynaması gereken ilk 6 maçını seyircisiz ve tarafsız sahada oynayacaktır.. Ve bu saha Türkiye sınırlarına en az 500 km uzakta olacaktır.. Türkiye'ye ayrıca 200.000 İsviçre Frangıpara cezasının yanıa sıra 20.000 İsviçre Frangı işlem masrafı cezası kesilmiştir..

TÜRKİYE'YE VERİLEN CEZALAR:
Alpay Özalan: 6 resmi maç ve 15.000 İsviçre Frangı + 1.000 İsviçre Frangı işlem masrafı (Toplam 16.000 )

Emre Belözoğlu: 6 resmi maç ve 15.000 İsviçre Frangı + 1.000 İsviçre Frangı işlem masrafı (Toplam 16.000 )

Serkan Balcı: 2 maç ve 5.000 İsviçre Frangı + 500 İsviçre Frangı işlem masrafı (Toplam 5500)

Mehmet Özdilek: 12 ay ve 15.000 İsviçre Frangı + 1.000 İsviçre Frangı işlem masrafı (Toplam 16.000 )

İSVİÇRE'YE VERİLEN CEZALAR
Benjamin Huggel(İsviçreli futbolcu): 6 maç ve 15.000 İsviçre Frangı + 500 İsviçre Frangı işlem masrafı (Toplam 15500 )

Stephan Meyer(Fizyoterapist): 2 maç ve 6.500 İsviçre Frangı + 500 İsviçre Frangı işlem masrafı (Toplam 7000 )

SERKAN BALCI'NIN İTİRAZ HAKKI YOK !!!
Serkan Balcı ve Stephan Meyer'in karara itiraz hakkı yok.. Diğer cezalar için FIFA Tahkim Kurulu ve CAS'a itirazda bulunulabilir..
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#2 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2006 - 16:32

isviçre basını Fatih Terim'in neden ceza almadığı konusunda vurgu yapıyorlar...olayın baş aktörü odur gibi yazılar yazmışlar...tokat gibi oldu abi bu ceza...keşke tarafsız sahada seyircili oynayabilseydik...inse inse 4 maça iner diyorum...ama sepp blatter olduğu sürece işimiz zor gibi...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#3 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2006 - 19:20

Doğru söylüyorlar. Fatih TERİM' de ceza verilmeliydi. Ayrıca ben cezaları az buldum :rolleyes: Avrupa kupası elemelerine katılamama gibisinden daha büyük cezalar verilseydide futbol camiamız bir akıl devşirseydi diğe düşünüyorum.

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#4 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2006 - 21:40

Ya çok gaz milletiz biz, ne kadar ceza fln verselerde böle bişiyi istediğimiz halde yapamazsak gücümüz yetmezse sinir stres oluoz hele bi de kışkırtılırsak saldırıoz :rolleyes: bu uefa mı artık kim veriosa bu kararı, kınama verseydi de aynı şey olurdu hak mahrumiyeti vermiş tarafsız saha vermiş o da aynı şey yane...

Bi de Fatih Terim gibi hırslı bir amca var başta, o da çabuk sinirlenio ee onun gerginliği oyunculara yansıo...

Not: Memati git uefa'ya ultimatom ver.
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#5 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 16:53

Fifa'ya yaptığımız başvurunun sonucu belli oldu.

6 maçlık seyircisiz ve tarafsız sahada oynıyacağımız maç sayısı 3'e indirildi. Türkiyedeki 3 maç da seyircili olarak oynanacak.

Emre'ye verilen 6 maçlık ceza da 4 maça indirildi.
Gönderilen Resim

#6 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 20:26

Alpay'ın 6 maçlık
Serkan Balcı'nın 2 maçlık
Mehmet Özdilek'in 16 aylık cezalarında değişiklik yapılmadı...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#7 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 20:43

alpay a ömür boyu ceza verseler daha iyi olurdu..

ne hayrını gördüki milli takım...

#8 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 24.06.2006 - 20:46

valla tek bir örnek veririm...

Bursa da oynadığımız bir Makedonya maçı vardı...adamlar bizi yenecekti az kalsın...Alpay o maçta 3 gol atmıştı...ve 3-3 berabere bitmişti....severim Alpay'ı...iyi çocuktur
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan