İçerik değiştir

- - - - -

Bi Bakar Mısınız???

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 ebsjrka

ebsjrka

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 39 Mesaj

Gönderim zamanı 24.09.2009 - 18:44

ben bir şey sormak istiyorum. bu sene liseyi kazandım tm seçmeyi düşünüyorum.ileride de hukuk okumayı istiyorum.tam olarak ayrıntılı bir araştırma yapmadım koşullarından biri de şöyle yanılmıyorsam:
5)Hâkimlik ve savcılık görevlerini sürekli olarak yurdun her yerinde yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya sakatlığı, alışılmışın dışında çevrenin yadırgayacağı şekilde konuşma ve organlarının hareketini kontrol zorluğu çekmek gibi özürlü durumları bulunmamak,
benim sol kolum doğuştan dirsekten yok.
eğer iyi bir üniversiteyi kazanırsam, savcı-hakim olursam seyahat etmemi engelleyecek herhangi bir durumum olmaz. zaten görünüşü çok da sırıtmayan myoelektrik protez kol(işlevsel) kullanıyorum.onu kullanmasam bile çok şükür sağ ile her şeyi yapabiliyorum. yine de buna rağmen benim hukuk okumamı engelleyecek ya da okusam bile ileride işe girmemi engelleyecek bir durum olur mu? bilgi sahibi biri sorumu yanıtlarsa sevinirim. teşekkürler…

#2 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 24.09.2009 - 20:42

5)Hâkimlik ve savcılık görevlerini sürekli olarak yurdun her yerinde yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya sakatlığı, alışılmışın dışında çevrenin yadırgayacağı şekilde konuşma ve organlarının hareketini kontrol zorluğu çekmek gibi özürlü durumları bulunmamak,

Böyle bi madde varsa BENCE olmaz :)