İçerik değiştir

Cem Uzan'ın BMW'si!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 21 yanıt verildi

#1 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 02.02.2006 - 11:15

TMSF tarafından tüm mal varlığına el konulan Cem Uzan'dan yavaş yavaş ses çıkmaya başladı. Uzun bir aradan sonra Ankara'da il başkanlarını toplayan Uzan, 5 Şubat'ta yapacağı mitingle de Genç Parti'nin çöken kolonlarını yeniden onarmaya çalışacak. Yani; Cem Uzan yollara düşecek. Ancak, uzun yolları arşınlarken kullandığı süper lüks BMW'si artık yok!.. Çünkü Uzan'ın '43 TS 5858' plakalı BMW aracını TMSF, büyük bir itinayla sattı! Eldeki verilere bakılırsa, BMW pek yabancıya gitmemiş!.. Uzan'ın BMW'sini AK Parti'li bir vekilimiz kullanıyor. Şunu merak ettik ; Minareleriyle ünlü ilimizin vekili Uzan'ın aracını TMSF'den satın mı aldı? Şayet satın aldıysa, hangi şartlarla? Yoksa, 'Boşu boşuna garajda çürümesin, sevaptır.' düşüncesi mi ağır bastı? Üçün biri ama, hangisi?.. Süper BMW'li vekilimizin arabayla son görüldüğü yer, İstanbul Atatürk Havalimanı. Hac'dan dönüş yapan babasını bu arabayla aldığını iddia edenlere göre, aracın ön camında sayın vekilimizin TBMM tanıtım kartı ışıl ışıl parlıyormuş. Bir açıklamaya ihtiyaç var gibi görünüyor. Sizce de öyle değil mi sayın milletvekilim?..

GÜNEŞ/TALAT ATİLLA

#2 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 02.02.2006 - 12:30

abla gp den kaç para aylık alıyosun ?
Gönderilen Resim

#3 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 02.02.2006 - 17:57

Almıyorum...

Bu mesaj kardelen tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 02.02.2006 - 17:57

#4 serseri_aşık

serseri_aşık

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 139 Mesaj

Gönderim zamanı 22.02.2006 - 19:22

GÖRÜYOSUN KARDELEN HERKES SENİN Bİ MENFAATİN OLDUÐUNU DÜŞÜNÜYO AMA BEN ARTIK ÖLE DÜŞÜNMÜYORUM YOKSA SENDE ONLARIN AİLESİNDEN BİRİMİSİN SÜPELENDİM ŞİMDİ ????
SERSERİ_AŞIK

#5 kankokusu

kankokusu

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 89 Mesaj
  • İlgi Alanları:blackmetaL

Gönderim zamanı 22.02.2006 - 21:15

:o
! METAL YADA HİÇ !

#6 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 22.02.2006 - 23:37

kardelenin yaptığı bir hakaret falan yok bence yanlış mı okuyorum...

hak vermiyor değilim... uzanı bitirenler, kendilerine yağcılık yapan basına hiç ses çıkarmıyor... kendi işlerini ne güzel hallediyorlar kendi aralarında süper vala...

unakıtanla erdoğan beraber yürümüşler bu yollarda başka söze ne hacet..

hangi yolda yürümüşler hakkaten bu sorulmuştu cevap gelmedi ...

#7 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 28.02.2006 - 12:08

abla harbi kaç para alıyosun? kötü bişey sormuyorum..sadece maaş?
internet paranı falan mı ödüyolar....
Gönderilen Resim

#8 serseri_aşık

serseri_aşık

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 139 Mesaj

Gönderim zamanı 28.02.2006 - 14:05

WALLA ATMACA BEN KARDELENİN MAAŞ ALDIÐINA İNANMOYRUM.. BENCE KARDELEN ONLARIN AİLENDEN BİRİ *host
SERSERİ_AŞIK

#9 aTMaCa

aTMaCa

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 384 Mesaj

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 16:58

Kardelen soyadın ne?
Gönderilen Resim

#10 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 17:34

y akardelen bak sadece ben sana takılmıyom demekki, artık birazcık düşünmeye başlasan iyi olacak senin için :msn32: :msn32:
necip fazıl a sormuşlar; edebi nerden öğrendin, cevap vermiş edep sizden

#11 serseri_aşık

serseri_aşık

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 139 Mesaj

Gönderim zamanı 01.03.2006 - 18:07

ya harbi kardelen soyadın neyyyy? bak bende meraklandım UZAN olmasın sakın???? :msn32:
SERSERİ_AŞIK

#12 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 18:39

Soyadım Uzan değil!

#13 kılıcarslan

kılıcarslan

• Üyeler
  • 24 Mesaj

Gönderim zamanı 14.03.2006 - 21:04

!!!!!kardelen ve yandasları !!!! arkadslar yaptıklarınıza ve dusunduklerınıze artık anlam veremıyorum cem uzanın mmm*sini dusunup tartısacagınıa bu devlet ve mıllet adına daha yararlı ıslerle mesgul olun artık.sıde taktır buyurursunuz kı cem uzan ve yandasları adına azınlıktasınız hıc bırseyı kazanamaz ve eyleme cevıremezsınız;tarıhte azınlık olarak baslayıp cok basarılı yerlere gelen kısıler ve gruplar var yoktur demıyorum fakat o kısıler ve cıg gıbı buyuyen azınlıklar dogru yolun aklın fıkrın ve eylemın yolcularıydılar sızler ise vatanın ve mılletın parasını dogru yada dolaylı yoldan calmaya tesebbus eden hatta eyleme donusturen bır haının pastalarla oreklerle asılsıs ıthaflarıyla sızı galeyana getırıp beynınızı yıkamasına ızın verıyorsunuz neden hep geccmısı sorgulama bolumunde takılı kalıyoruz neden daha yenı,yenılıkcı,akılcı,ve genc fıkırlere,yorumlara adım atmayıp burada pıneklıyoruz !!!
BIZ GENCLER BUNLARI YAPMAZSAK SIZ BU VE BUNUN GIBI HAINLERI SAVUNMAYA DEVAM EDERSENIZ BU GUZEL VATANDA DAHA OLDUGU YERDE COK PİNEKLER ARADA BASINIZI CEVIRINDE ARKANIZA KENDINIZE BIR BAKIN SIZCE NE KADAR YOL ALDIK ARPA BOYU KADAR

OH NE GUZEL ISTANBUL NEE

#14 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 20.03.2006 - 23:19

Yanılıyorsun!

#15 zxz

zxz

• Üyeler
  • 35 Mesaj
  • İlgi Alanları:spor,film,mp3,aşk,sex,seks,resim,foto,fantastik heycan verici herşey ilgialanıma giriyoo....

Gönderim zamanı 21.03.2006 - 12:39

acıklamaya hiç gerek yok once sayın uzan onu nasıl aldı o sorgulansın derim dahada bişey demem yemek yiom yerseniz...

#16 linko

linko

Sihirli lamba

• Üyeler
  • 483 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2006 - 21:38

cem uzanın yaptırdığı özel bir mersedes vardı, dünyada bir iki tane olduğu soyleniyordu.. onu da sattılarmı acaba..

#17 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2006 - 22:13

acıklamaya hiç gerek yok once sayın uzan onu nasıl aldı o sorgulansın derim dahada bişey demem yemek yiom yerseniz...

Parasıyla aldı!

Bu mesaj kardelen tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 21.03.2006 - 22:23

#18 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 21.03.2006 - 22:19

cem uzanın yaptırdığı özel bir mersedes vardı, dünyada bir iki tane olduğu soyleniyordu.. onu da sattılarmı acaba..

TMSF Başkanı Ahmet Ertürk’ün makam aracı olarak kullandığı Uzanlar’a ait zırhlı Mercedes, Ertürk’ün şoförünün evinin önünden çalınmış!

http://www.haber7.co...haber_id=100068

#19 zxz

zxz

• Üyeler
  • 35 Mesaj
  • İlgi Alanları:spor,film,mp3,aşk,sex,seks,resim,foto,fantastik heycan verici herşey ilgialanıma giriyoo....

Gönderim zamanı 22.03.2006 - 14:09

Parasıyla aldı!

parayı nerden buldu kimleri soydu kimleri somurdu?

#20 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 24.03.2006 - 20:02

alınteri ile almış :msn97: :msn97: :msn97: :msn97: :wave: :) :msn11: :msn11: :msn11: :msn11:
necip fazıl a sormuşlar; edebi nerden öğrendin, cevap vermiş edep sizden