İçerik değiştir

Hangi cola daha güzel?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 64 yanıt verildi

Anket: Hangi cola daha güzel? (80 üye oy kullandı)

Hangi cola daha güzel?

1. Coca-Cola (47 oy [61.84%])

Oyların yüzdesi: 61.84%

2. ColaTurka (12 oy [15.79%])

Oyların yüzdesi: 15.79%

3. Pepsi (11 oy [14.47%])

Oyların yüzdesi: 14.47%

4. Kristal (1 oy [1.32%])

Oyların yüzdesi: 1.32%

5. RC (0 oy [0.00%])

Oyların yüzdesi: 0.00%

6. Diğer (5 oy [6.58%])

Oyların yüzdesi: 6.58%

Oy Ver Ziyaretçiler oy veremez

#1 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 17.10.2003 - 19:11

Biz bulalım hadi B)
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#2 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 17.10.2003 - 19:35

neden hiçbiri die bir seçenek yok??
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#3 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 17.10.2003 - 23:42

Hiçbirini sevmeyen hiç yazmaz ki :(
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#4 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 18.10.2003 - 00:53

hım ..yani diyorsunki bu seçeneklerden hiçbirini beyenmeyenler zaten adamdan sayılmıyor..peki oldu
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#5 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj

Gönderim zamanı 18.10.2003 - 01:47

:( ...
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#6 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 29.10.2003 - 20:20

koka kola nın sıralamada lider gitmesi çok üzücü arkadaşlar tekrar düşünün
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#7 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj

Gönderim zamanı 30.11.2003 - 01:20

abi iyi diyorsunda iyi kola mı kaldı.. coca colayı takip eden gördüğüm kadarıyla kola turka ,hadi milliyetçilik duygularımızı kabartıp buna oy verelim desek ikiside aynı şey.cola turka patentini milyon dolar verip coca cola'dan almadımı?....

Gönderilen Resim

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 03.12.2003 - 13:09

tad olarak coca cola nın üstüne cola yapılmadı.ama hangisi içilmeli diye sorulsaydı milli duygularımı kabartıp hımm tabiki HİÇBİRİ derim...

sağlık acısından da hiçbiri :wave:

#9 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 05.12.2003 - 16:22

niye en asitli kola en güzel kola olarak nitelendiriliyor acaba?

ben kucukken annem kolayi tuvalet temizliginde kullaniyordu,
asitli olmasi cok sakincali ama enfeslik katiyo olaya
ama illa soguk biseyler iceceksek ben gazoz derim
uludag gazoz hem en asitlisi hem turk markasi :P
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#10 Ziyaretçi_Focus_*

Ziyaretçi_Focus_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 05.12.2003 - 18:05

Sizler de cola beğenmiyorsunuz ;) Bizler en iyisi süt içelim.Hem boyumuz uzar kemiklerim kalsiyum ile dolar hemde dişlerimize yararlı.ehehe :P :P

#11 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 06.12.2003 - 12:57

destur diyerek başlayam burdaki ilk yazıma :P
kola turka diyesi geliyo insanın ama ortaklarının birinin yahudi oldugunu bilmek insanı kahrediyo ;) nese bunlar heryerde engellemek imkansızzzzzzz :P

#12 Myth

Myth

Moscom Technologies

• Dokunulmazlar
  • 544 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sinema

Gönderim zamanı 06.12.2003 - 14:47

destur diyerek başlayam burdaki ilk yazıma :P
kola turka diyesi geliyo insanın ama ortaklarının birinin yahudi oldugunu bilmek insanı kahrediyo ;)  nese bunlar heryerde engellemek imkansızzzzzzz :P

:P

Bu yaptığınızı anlamıyorum/anlamlandıramıyorum..

Burada her ırktan insan olabilir.. Olmayabilir de bu çok da önemli değil..

Neden kahrolur ki insan böyle bir durumda? Nedir engellenmek istenen?

Yahudiler mi heryerde olan? Irkçılık değil mi bu yapılan? Kendimize dokunulduğunda yıkmıyor muyuz ortalığı? "Irkçılar, hayvanlar, faşistler!" nidalarıyla..

Aslolan saygıdır, etiktir, insandır.. Her ırktan, dinden insan eşittir ve değerlidir bizim için..

İlk mesajınız bir de.. Belki de bu mesajınızı editleyerek başlayabilirsiniz işe..
Lütfen bundan sonra biraz daha düşünerek, aklı başında, mesajlar yazınız..
iwakura lain
Boa - Duvet

fish doesn't think because fish knows everything

Arizona Dream

#13 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 19.12.2003 - 19:54

olm myth asker ocağındasın bak öttürürler seni kesin takip ediliyordur bunlar ayağını denk al
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#14 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 24.12.2003 - 17:44

arkadaşım ne yaptıkları geçmişe ve günümüze bakarak anlaşılıyo sanırım sen sana kötü davranan bi arkadaşından nefret etmezmisin yada onunla hala konuşmak istermisin ben istemem bu insanlar dünyaya kan kusturuyo. onların filistinlilere yaptıkları insanlık oluyoda burda veya herhangi bi yerde nefretimi dile getirmemmi insanlık olmuyo... şimdi diyeceksin onların yaptıklarına insanca demiyorum zaten ama televizyondaki haberleri izlemen yeterli yapma gözün sevem ben insanlıgında ne oldugunu biliyorum hak edene ceza verilmeli yok verilemiyosa elimizden bu geliyo.. ayrıca bize denen fasist gibi ithamları hak ettigimize inanıyomusun kimi katlemişiz üstüne yapmadıgımız şeyleri yapmışız gibi dünyaya lanse ettirmiyolarmı dünyada bunu böle kabul etmiyomu???

#15 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 24.12.2003 - 19:00

bunları bu başlık altında tartişmamız gerekmiyor insanlar...

ama yorum yapmadan geçemişyeceğim, Myth kardeşimin dediğine sonuna kadar katılıyorum...Maalesef yaradılanı sevmiyoruz yaradandan ötürü, birkaç tane yahudi için bütün israili yakmak ne kadar mantıksız geliyor dimi,ama biz bunu yapıyoruz...

bir söz var ki taparım bu söze ;

''Kuşlar gibi uçmasını, balıklar gibi yüzmesini öğrendik ama maalesef asıl olanı yani İNSAN gibi yaşamasını öğrenmedik''...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#16 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj

Gönderim zamanı 25.12.2003 - 00:06

arkadaşlar anlamıyosunuz yok yok ben anlatamıyorum heralde. ben insan düşmanı deilim insanı bende severim tabiki denio arkadaşım senin demek istedigin bi kaç kişi için tüm topluma aynı suçu yüklemek güzel bi savunma ama osmanlının yıkılma dönemlerinde kendi halkımızdan bile daha fasla dostca olan o milllet savaş sırasında nasıl davrandıgını herkez tarafından biliniyo burda bilgiçlik yapmak gibi bi niyetim yok zaten fasla bişey bildigimde yok sadece kendi görüşümü açıkladım bundan yola çıkarak sizde insanlıktan haberi olmayan kendilerini dünyanın sahibi ilan etmek isteyen ve bunu fiilende gerçekleştirmiş olan bi milleti savunuyosunuz hemde insan diye ben buna inanamam ve kabulde edemem söylenecek daha çok şey var ama sizden bi ricam önyargılı davranmayalım ve herkesin görüşüne görüşünü söyleme tarzına saygı duyalım dünyayı yönetenler insanlık nedir bilmeyen insanlardan oluşuyosa başa çıkmak için onlar gibi davranılmalıdır.. verdigim rahatsızlık için özür dilerim..

#17 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 25.12.2003 - 19:30

tekrar ediyorum tümevarım yapıyoruz tabiri caizse...seni suçlamıyorum illaki sen böyle düşünüyosun senin görüşün bu ama amaç insan gibi yaşamaksa din dil ırk ayrımı gibi şeyler unutulmalı...bilardo toplarını düşün topa vuruyosun o top dönüyo dolaşıyo tekrar senin topuna gelip vuruyo sistem bu bilmem anlatabildim mi? rüzgar eken fırtına biçer... gelin tanış olalım işin kolay kılalım sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz...geçme namık kemal köprüsünden ürkütürsün vakvakları(yoq bu olmadı)

işin en vahim kısmı bütün iyi niyetlerimizi yahudisine olsun amerikanına olsun nazisine olsun anlatabilmek...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#18 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 17.01.2004 - 01:28

birde söyle bakalım kiz arkadaşınla cafetarya türü bir yere gidiyosun kola iciyosun yolda arkadaşını görüyosun baba naber gel bi kola ismarlim yani kola hayatimizin bi parcasi olmus misal su gibi içiyosun meleti ama ne kadar zararli tartışılmaz..abi bir kola için yok museviymiş yok hiristiyanmış adamlar para kazanmış gidiyor allah daha fazlasını versin demek düşer ..
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#19 sahtekar

sahtekar

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 34 Mesaj

Gönderim zamanı 16.02.2004 - 06:09

Sigaranın hasını da onlar yapar. İç iç doymazsın tadına. Marlborosu bir yandan parlıamenti diğer yanda. Çek mustafa. Esas sorun colanın tadı değil, neden coca colanın sermayesinin bizi ezip geçmesi. Adamlar her yerde. Her sektörde. Sinema, silah sanayisi, içkisi, kolası saymakla bitmez. Her sektörü bir ejderhanın kolu gibi. Yakalamış bizi haberimiz yok.
Ya şaka maka keşke yahudiler türkiye de kalsalardı. Varlık vergisi gibi kısaca defol git siyasetlerine kurban gitmeselerdi. Şu gerçek var ki, yeryüzünde ırklar değil, onları yönetenler suçludur. Ben bunu bilirim bunu söylerim. İSrail devletinden de, diğer bütün süper güç devletlerinden de nefret ederim. Ama asla bir yahudiye küfür etmem. Asla geçmişinde nazilik olan bir almana da. Bir yunana da. Bir araba da. Aksinin adını yazmış myth. Gerisi biraz kafasını kullananlara kalmış.
Türkiye de insanlar özgürdür. En azından kafanı foseptik kuyusuna soktuğunda kendini özgür sanabilirsin. Kimsenin sana bir şey diyeceğini sanmam.

Dag basini duman almis, yuruyelim arkadaslar,,,

#20 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 26.04.2004 - 00:23

abi ansan insan dır hayvanda hayvan kastınız yahudilerse aynı onlar gibi milyonlarcası türkiyemizdede yokmu sanki neden toplumu yargılıyosunuzki
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum