İçerik değiştir

- - - - -

bu köse röportaj kösesi

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 31 yanıt verildi

#1 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 17:19

harabede geyik ötesi degisik konulara yer vermek istedigimden, yeni fikirler bulmaya calisiyorum.
yeni bir kösemiz var artik. "bu köse roportaj kösesi"

sizlerle röportaj yapicam, bi kac soru sorucam, sonrasinda cvplarinizi da katarak sizin agzinizdan hikaye yazicam. biraz hikayeden öte blog tarzi bir yazi olacak fakat hayata bakıs aciniz direk bir dille degil, hayali ve deger katilarak anlatilacak.

ilk olarak prozac la yaptigim roportaji yayinlicam. (az sonra)

mel g. den ve miyav dan da roportaj icin randevu aldim.
kendi isteginizle bana öm atarsaniz sizin gozunuzle de hayata bakmaya calisirim. aksi halde ben size tek tek öm aticam zaten .)

umarim begenerek okursunuz..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#2 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 17:48

Söylentilere göre, M.Ö.2. yüzyılın ortalarında Bergama Krali Attalos'un; bana bir yeryüzü cenneti bulun; buyruğuyla kurulan ve adını kurucusundan alan Attaleia, bugünün Antalya'sına
Büyük Önder Atatürk 1930 yılının ilk baharında ilk kez gördüğü Antalya'da lacivert den
izlerin ardındaki dağların anlık renk renk değişimini izlerken boşuna;
?Antalya hiç şüphesiz ki Dünyanın en güzel yeridir? dememiştir.
iste antalyali biri olarak burada olmanin lüksünü doyasiya yasiyorum.
gofi : hayat senin gözünde neyi ifade ediyor?
pro : iyi kötü yasaniyor, antalya hayatima tat katıyor.
denize nazir, biraz raki biraz balik biraz dost.. bundan daha otesi var mi an itibariyle?
hayir, havalar benim cilingir sofrasi kurmami engelleyemedi.
hayata hic küsmesem de bazen istediklerimi alamadigim oldu
gofi : mesela neler?
pro : efsunu mesela..
senin icindi ici buram buram kokan ask siirlerim, gittin.. donusunu hep bekledim
belki ilk askin heyecaniydi, belki seni hic sevmemistim, belki hayallerimde büyüttüm
ama hep vardin.
gofi : sence ask?
pro : tek kisilik tiyatro
tamam.. bakma deliyim biraz fakat ben antalyaliyim. bu da benim avantajim.
calismaktan sıkıldıgımda kacmaya firsat bulacak kadar akilliyim en azindan
gofi : ideallerin? is hayatin?
pro : askerden sonra yoluna sokucam sanirim.
güzel yillarim gecti.üniversite yasami farkli.. buna birde istanbul katilinca. eh biraz da yasamayi sevince..
gofi : sence harabe?
pro : dostların hepsini bir arada tutmak mümkün değildi daha önce. şimdi mümkün çünkü harabe var.
gofi : son olarak?
pro : antalyaspor'un basina gecicem ve tarih bizi yazacak
:)

Gönderilen Resim

bunun gibi bir blog.. yalnizca soru kisimlari prozac tarafindan cvplanmis, gerisi benim hayal ürünümdür.
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#3 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 18:19

Yılbaşından sonraya erteleyip vakitsizlikten girişimde bulunamadığım bişeydi bu.Çok zevk aldım okurken,ellerinize sağlık ..
Küçük de bir anektod,bence tüm konuşmayı yayınlamalısın,hayallerini yada gözlemlerini dip not olarak geçmeyi denemelisin.Sanırım kişiler hakkında daha fazla fikrimiz oluşur.
1+1=1

#4 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 18:37

baştan yaparız röportajı :)
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!

#5 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 18:56

ilk röportaji mel g. ile yapacaktik. onun is yogunlugu nedeniyle ertelendi. mel g. icin yazacaklarima yogunlasmistim. prozac la kisa süre icinde hazirladigimiz icin tam istedigim gibi olmadi.
fakat olacak.

#6 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2006 - 13:34

ve iste sitenin en sevilen kisisi, kurucusu mel g. yi daha yakindan tanima firsati..
keyifle okuyun .)

gofi : kullanicilari tarafindan tutku haline gelmis, dostluk icin var olan bir site harabe.. belki de askdan harap olmus kisileri birlestiren site..
harabe'nin senin icin önemini biliyoruz. son zamanlarda harabenin istikrarli yükselisini nasil aciklarsin?
mel : bu yükselişle ilgili açıklanacak fazla birşey yok aslında. Hepsi Google'ın marifeti.. istatistiklerde ziyaretçilerin nasil geldiğine baktığımda gördüğüm kadarıyla çogunluk MSN Messenger ile ilgili arama yaparak geliyor. Daha sonra ortama bakıyorlar, ortamı sıcak bulunca da muhabbete dahil oluyorlar.
Biz sıcak bir ortam yaratmak için uğraşıyoruz. Bunda da başarılı olduğumuzdan eminim

gofi : eski üyelerin birbirine bagliligi, bunun yani sira yeni üyeleri dostca karsilamasi harabeyi farkli bir konuma sokuyor.. harabenin hedefi nedir?
mel : Harabe.net'in bir hedefi olduğunu söyleyemem. "Birşeyler başaralım" amaçlı yola çıkmış ve bir amaç güden site değil bizim sitemiz.
Sadece üyelerin biraraya gelip zevkle sohbet edebildikleri bir ortam istiyoruz. isminin "Tartışma" olması illa ki farklı fikirlerin zıtlaşacağı anlamına gelmiyor. Ama bu da olacak arada sırada..
Üyelerimizin katkısı çok güzel. Üyelerin yöneticilere "yöneticidir, dokunmayalım" gözüyle yaklaşmaması hoşuma gidiyor.. Kaldı ki yöneticilerimiz de "dağılın buradan" diyecek karakterde değiller..

gofi : harabeyi yasamak da gerek diyorsun.. harabe ye tekrar dönecegim.
daha önce, hayat sizin gözünüzde nasıl aciklanir efendim? (:
mel : Hayat mücadeledir.. En mutlu olmak için ve sevdiklerini en mutlu insan yapmak için verilen mücadele..
Mücadele edeceğin biri bulamadığında kendinle mücadele edersin.

gofi : uzun süredir icinde oldugun bilgisayar sektorunde kendi sirketini kurma cesaretini gosterdin. basarili ve bilgili insanlarin hedeflerinde sinir olmadigini biliyorum.
fakat yine de is hayatindaki son hedefi soyleyebilir misin?
mel : Benim çok çok zengin olma gibi hâyâllerim olmadı hiç. Ben anneme babama, etrafında kimselerin olmadığı bir gölün kenarında dubleks bir ev alıp huzurlu bir yaşam sürmelerini sağlamak ve kendi mutlu yuvamı kurup stressiz bir hayat sürmek için mücadele ediyorum.
Tabii ki zorluklar olacak iş hayatında ama bunları aşmak da yine benim elimde. Tek başıma değilim bu yolda. Sevdiklerim var benim arkamda..

gofi : hayvan sevgini biliyoruz biraz da yumak'dan bahsedelim. en iyi sirdasin yumak mi?
mel : Balkondan içeri alırız bazen, bir konuşmaya başlar ki sormayın. Çıkardığı "brrkk" sesi öylesine güzel ki ciddi ciddi birşeyler anlatmaya çalışıyormuş gibi algılarsınız. Annem bazen "yine sayıyor" der. Kucağıma geldiğinde sarılırım sıkı sıkı, konuşurum bolca..

gofi : ve hayatindaki en değerli kadindan bahsetmek istiyorum. benim gözümde "medyatik gülbeden teyzeyi" yani anneni nasil anlatirsin? kurabilecegin "tek" cümle nedir onun icin?
mel : "Sen benim en yakin arkadaşım, en iyi sırdaşımsın ve ömür boyu öyle kalacaksın."
(tek cümle istedin .))

gofi : "benim sevgilim" diyebilecegin kadini nasıl tanımlarsın?
mel : Aynı şeylere gülebildiğim, aynı şeylerden zevk alabildiğim, beni mutlu eden ve mutlu edebildiğime inandığım Kadın benim Kadınımdır.

gofi :biraz somut bir cvp olmadi mi?
seninle ayni seylere gülebilen ayni seylerden zevk alabilecegin bi cok bayan arkadasin olabilir. sevgilini daha farkli statüye sokman gerekmez mi?
mel : Ben mutluluğu arıyorum, bunda garipsenecek birşey yok. Ayrıca burcum gereği karşımdaki insanın mutluluğu kendi mutluluğumun üzerindedir.
Benimle yaşayan insan benim kıskançlığımı, benim sessizliğimi, benim takıntılarımı, benim somurtkanlığımı, benim hâyâllerimi kabullenebilmeli.

gofi :peki kabullenebilen birisi var mi?
mel :Var. Nasıl olduğunu anlamasam da beni bu şekilde kabullendi.. Onu mutlu ettiğime de inanıyorum. Bana verdiği mutluluğa daha büyük bir karşılık vermeliyim ve vermeye çalışıyorum..

gofi : kısa da sürse seni tanımak ve harabe adına tanıtmak adına güzel vakit gecirdim. son olarak harabe dostlarina soylemek istediklerin?
mel : uslu durun, insanın canını sıkmayın :)

peki :))

kisitli süre olmasi nedeniyle sinema, müzik ve ozel zevklerinden bahsedemedigimiz site yoneticimize tesekkür ederim.)

#7 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2006 - 13:58

miyavin elestirilerine cok onem veren biri olarak onun onerdigi haftada bir roportaj ve daha uzun ve daha cok sorularla daha iyi taninma ve tanitma dedigi roportaj kelimesini aynen bu ozelliklere uyarak yapicam.

onumuzdeki hafta miyavin ozel hayatini desicez .)

#8 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2006 - 14:09

Miyavı'ın özel hayatınımı deşicen bunu yaparken ellerin titremeli zira miyav bile kendi özel hayatını deşemicek kadar korkuo kendinden..
Ayvayı yemişsin sen..

bikbikyazannotlardandeilbunot: hayırlı işler selami.. saol hamdi abi..

smiley-sport036.gif  

#9 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 01.02.2006 - 02:45

miyavla röpörtacı ben yapim da özelinden giriyim dizelinden çıkıyım

Not: Sieee yavşak miyav seniii :P

Dip Not: Bik bik
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#10 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 16.02.2006 - 12:58

hepimizin cok sevdigi, hem de nefret ettigi, mahalif haraketleriyle ayni zamanda yardimsever ruhuyla, ambigramin bize tanitiminda öncü, internete ilk girdigimde ilk tanistigim kisi, basina buyruk biraz da catlak, akilli, sevecen, mini minnacik, iddiali, meslektasim, yaratici ruhlu, yakısıklı ve niyahayet
MIYAV..

#11 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 17.02.2006 - 14:29

hani nerde ?

Değişiklikler Kaydedildi...

#12 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 17.02.2006 - 22:31

Gofret hanım sizinle röportajı kim yapacak?
Biz sizide tanımak istiyoruz
:)
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#13 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 18.02.2006 - 10:16

dokuzharf : miyavla o kadar uzun ve hoş ve karısık cümlelerle ropartaj yaptik ki, taktir edersiniz ki editlemek baya bi günlerimi aldi, ayrica teknik aksakliklarimdan dolayi biraz geciktirmistim üzgünüm.

maryjane : sen sevebildigim tek hatunsun .)

arkadaslar ben düsündüm de kiminle roportaj yapacagimizi siz belirleyin.
benim aklimda sirada maryjane, dokuzharf, jack davinson, wale, drizzt, novalgin, denio, glamor,flame var. siz karar verin en cok tanimak istediginiz kisiyi?

#14 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 18.02.2006 - 10:38

hepimizin cok sevdigi, hem de nefret ettigi, muhalif haraketleriyle ayni zamanda yardimsever ruhuyla, ambigramin bize tanitiminda öncü, internete ilk girdigimde ilk tanistigim kisi, basina buyruk biraz da catlak, akilli, sevecen, mini minnacik, iddiali, meslektasim, yaratici ruhlu, yakısıklı ve niyahayet
MIYAV..

gofret: dogallik diyerek baslayalim mi miyav?
Mustafa: iç güdülerinle hareket etmek
gofret: senin dikkat ettigin bir konu.. görsellik nedir?
Mustafa: benim dikkat ettigim konu oldugu nerden cikti ?
Mustafa: görsellik görecedir ve ben dikkat etmem
gofret: genelde kurdugun cümlelerde gorsellik kelimesi geciyor ve bu cumleye karsi antipatin var izlenimi yaratiyorsun, yaniliyor muyum?
Mustafa: hayir aslinda yanilmiosun görselligin kisiliye özel oldugu kantindeyim ve kisilerin kendi bakis açilari çerçevesinde gelisltigi nettir islim geregi grafikerlik yapio olsamda aslinda insanlari kandirdigimi biliyorum antipati gibi algilanmasinin sebebi de bu
gofret : kandirmak derken?
mustafa :benim bakis açimda güzel olana ikna ediyorum onlari oturup düsünmüolar yargi lamasini çok ufak kriterlerde aliolar özlestirdikleri sey ona benzer seylerle alakali güzelligi eslestirdikleri aslinda yapilan sey deil yapilan seyle kiyaslanan dier seyler ve bence doru bir bakis açisi deil
gofret : daha net bir aciklama oldu..
mustafa: o sebeble kandirdigim kanatindeyim kisilileri zira benim bakis açimi kabul ediolar
gofret: meslektasim olarak meslegin hakkinda uzun uzun konusmak cok keyif verir bana onun oncesinde ortagi oldugunuz betim ltd. sti hakkinda bilgi alalim senden
gofret: yeni kurulmus bu sirket nereye gidiyor? amaclari neler?
Mustafa: Bildigin gibi betim bilisim ben ve mel e ait bi sirket. mel bilgisayar konusundaki deneyimlerini kullanip bilgisayar için kurumsal teknik servis ve profesyonel bilgisyar kullanicisina özel pc satis yapmakta bende kendi bilgi çercevemde olan kag?t ürünleri ve promosyon bölümünü idare ediyorum ortakligimizin bize gertirdigi ben kendi portfoyume pc ile ilgili melihi empoze ediorum oda kendi portfoyune kagit urunleri ve promosyon konusunda beni empoze edio
Mustafa: bu çerceve dorultusunda 8 aydir ( ki isletme kurarken gereken ana materyali kullanamadan : sermaye )
Mustafa: elimizdekileri verip bu sirketi kurduk henüz baby bir kurulusuz ve ayakta kalmaya çalisioz
Mustafa: amacimiz çok paralar kazanmak deil
Mustafa: ama itiraz edmeyiz tabi :P
gofret : bu isletmenin zirveye cikmasi? bunun icin farkli bir caba var mi yoksa orta yollu gidebildigi yere kadar mi diyorsunuz?
Mustafa: belli bir zirve anlayisimiz yok. orta ölçek daha çok.
gofret : basarili olacaginiza inaniyorum ben .)

gofret : sevdigin ilk kadindan havva anamizdan bahsedelim.. onu nasil anlatirsin bize?
Mustafa : Günes
Mustafa :yaşam kaynagım o
Mustafa : anlatıcak tonla söz var
onun hakkında ama hiç biri yetmez onu anlatmaya..
gofret : daha ne yazilabilirdi .)

gofret : hayata bakıs acın?
sevdigin insanın hayata bakıs acısındaki önem?
ve gözler sana ne anlatiyor?
Mustafa : sayfalar sürebilir
gofret : dedigin gibi sayfalar tutmasini yeglerim.
Mustafa : hayata bakış açım
Mustafa : hekez gibi aslında mutlu huzurlu ve rahat olmak
Mustafa : bunları nasıl elde edersine gelince degisir içeriği herkezde farklı oldugu gibi
hayat elimizde ki tek gerçek ve bu gerçeklikte geçireceğimiz kısıtlı zaman zarfında yapabileceiğimiz tek şey kendimizi mutlu etmek
Mustafa : bunun faktörlerini açmak gerekirse
yaptıklarının içeriği sana kalmış
gofret : bakıs acısı tamam
gofret : gözlere bu denli önem niye?
Mustafa : Gözler yakındır beyin'e ve yansırtır yaşananları düşünülenleri, bakarken gördüğün ışıklar çok şey söyler insana
Mustafa : bakıp görebilirisn neler hissettiğin yaşadıgını ve hatta düşündüğünü, hatta gözler kalbin aynasidir derler ya.. yalan o laf
Mustafa : gözler beynin aynasıdır
gofret : yani miyav siir gibi konusuyosun
gofret : sanirim en cok seninle roportaji okurken romantiklesecekler
Mustafa : hayvanlar şiir bilmez
gofret :siir gibi miyavliyon o zaman
Mustafa : miyav siir gibi yasar..

bi ara veriyoruz, o sira düsünüyorum, seviyorum ben bu cocugun boyle tersliklerini .)

#15 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 18.02.2006 - 11:47

gofret :unutamadigin kadini anlat bize
Mustafa: öle bi kadın
gofret : aldigin yaralari anlatsan?
Mustafa :şu konuyu kısaltsak yara mevzunu
gofret : özeline inmek o kadar da kolay olmuyor gercekten de .)
gofret :miyav..
daha bekaret konusu felan var
Mustafa : dur, yavaş yavaş..
Mustafa :Sevdiğim kadın la sabit deil kalbimdeki yaralar
Mustafa : sevdiğim kişilerle alakalı
Mustafa : şu şekilde açıkliim onuda
gerçek benligimi verdiğim kişilere sölediğim bir laf var benim, kendimle alakalı varsaydıgım
eger o kişi beni almışsa benden alacağı laf şudur hakkında ki hissimi belirtmek için
cehenneme gidelim de beraber gidelim
Mustafa:yara veren ise bu sözü sölediğim bir kadinin
Mustafa :bana bir tartışma sonrası canın cehenneme demesi...

gofret : miyav
Mustafa : hı ?
gofret :bana hayalindeki kadini anlatir misin?
Mustafa : hayalimdeki kadın aynı cervceveden bakmayı kabullenebilecek biri olmalı hayatın zorlugunu bilen yaşamın verdiği sıkıntılara ragmen mutlu olmak için elinden geleni ardına koymayan deiştirmeye çalışmaktan çok kabullenmeyi bilicek biri olmalı
Mustafa:mutlulugu en mikro parçasından tanıyabilmeli
Mustafa:duygularını dile ve hayata gecirebilmeli
Mustafa : korkuları ile yüzleşebilmeli
gofret : of of..
(harikasin sen miyav yahu)
Mustafa : hiçte deil
Mustafa :doal ım sadece
gofret: müzik..
Mustafa : kulama hoş gelmesi kafi, kaçarım sözlere takılmaktan
yeterince işlem varken beynimde bide o sözlere takılmak zor gelir bana anlamı düşünmek yorar insanın beynini
Mustafa : ama dinlerim genede
gözlerim kapalı seni aradım!
gofret : film?
Mustafa : siyah beyaz dan kalma filmler, hayat tekerrürden iabaret derler ya
film endistrusi bunu çok tekrarlar
Mustafa :yeni şeyler görmek zor, vizyonlarda hepsi yeni version gibi genelde, her tür filmi seyredmekten haz duyabildiğim sölenir
Mustafa : insanlar hakkında olanlar favorilerim
Mustafa : vurdulu kırdı filmler
zaman gecirmek için
gofret: en hit ilk ücünüz?
Mustafa : romantik filmleri de izlerim ama
LOTR..
Sing in the rain
Rezervuar köpekleri
ufff çok var yaa
Mustafa says:
ilk 3 die bisim yokdur benim heralde

gofret : harabecilere ne demek istersin?
musti : iyi baksinlar kendilerine ;)

#16 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 27.02.2006 - 14:33

o tahminlerimizden daha deli
o yediklerimizden daha seker
o alingan halinden daha sevimli
o iyi ki aramizda
onu iyi ki tanimisiz.

driiiiizzzztt

gofret : sana deli dediklerini duydum, diyenler mi deli sen mi?
drizzt :efenim kesinlikle diyenler delidir ben son derece normal bir insanim :P
gofret : normal oldugunu söyleyebilecek kadar delisin yani?
drizzt: normal oldugumu idda etmiyorum, elimde bilimsel kanitim yok ve eger normal oldugumu idda edersem Prozac celiski bulabilir diye korkuorm
gofret: cok tatlisin ya .))
drizzt: o sizin tatliliginiz efenim
gofret:prozacin celiski teorilerinden bahsetmek ister misin? bu nasil celiski driizzzzt
drizzt: Simdi goficim aslinda prozacin celiski teorisinin altinda antalyaspor yatmakta
gofret: o asil bir antalyali diye düsünüyorum, sen sever misin antalyayi
drizzt: oyyh sevmem mi :) kizlaaaaaaaaaaaaaar :P
gofret:antalyanin kizlari mi, antalyanin gözbebekleri rus hatunlar mi desem?
drizzt:ruslari elrice birakiorm :P, ben antalyanin kizlarini da begenmekteyim (yani aradan kesin bitane begendiim cikar yahu)
gofret:simdi tüm harabeciler senin deli oldugunu ve bu konudaki fikirlerini mrk ediyorken, bu delilik konusunu hemen atlamayalim diyorum.
drizzt :tabi atlamayalim, bak mesela dun yine delirip mailimi deistirdim, mel odunla kovalicak beni :D
gofret:bazi zamanlar toktor olarak bazi zamanlar baterist olarak bazen baba ruhuyla bazen ar-ge roluyle karsimiza cikiyosun, bu sana harabe heyetinin "delidir" raporuna onay veriyor gibi. yorumun nelerdir?
drizzt: Simdi efenim, benim toktor olmamin sebebi nickimden geliyor Drizzt e bakarsak ve acarsak Dr-izzet diye acilabilir, bateri ise cok ayri bir kulvar olarak karsimiza cikiyo :D grup arkadaslarim "abi yavas" demekten biktilar kafamagore takiliyorum artik, heh bi de bateride olmicak seyler yapiom mesela kaburgami incitebilmistim tum duyanlar "nasil yani?" diye kalmisti, ar-ge bolumu ise fizikci ruhumun,bir parcasidir yani simdi nasil olsa fizikci olamicam dedim, bari insanlara yardim edim hayali sefgili buliiim dedim
gofret: sevgilin yok mu?
drizzt :benim gibi deliyi sevecek kiz daha karsima cikmadi, ya tipimi begenmiyorlar ya da fazla catlak gorunuorm :)
gofret: yok caniiiim, kim catlak diyo sana lütfeeen.. .))
gofret:platonikin var mi?
drizzt :platonik vardi, kendisini reel hayatta gorunce, platonik olcana degmicene karar verdim. Fakat Zekeriya Beyaz'a platonik askim devam edior, kimse durduramaz zekeriyaammmmm :P
gofret : erkeklerle aran nasil, harabenin en totosu ünvanina sahipsin an itibariyle?
drizzt :evet gercekten de oyle oldu :D erkeklerle aram kizlardan daha iyi dabii beraber iceriz takiliriz fln boyle :D icimdeki totosluk disa mi vuruyor nedir :D

gofret: baba sin sen, duygularin neler?
drizzt :babayim sorma yaaa, cok seviorm onu her dakika aklimda. Bu hafta da cok komikti zaten :)
drizzt : yani boyle icimden bir parca ona akiyor o kadar cok seviyorum :)
gofret:haftasonu kizinla yaptiklarinizi anlatir misin?
drizzt ::) hmmmm super, valla kizimla oyun oynuyoruz, bole gidikliyorum onu, iste o yaramazlik yapip saclarimi cekiyo fln, zaman o kadar cabuk gecio ki, bi bakmisin, yemek yedirme saati gelmis, yemegini yediriyorum, yatiriorm sonra :D
gofret: bence yemek yerine birbirinizi yiyosunuz?
drizzt : eheuheuh o da var tabi, mesela ilk yedirdigimden sonra enseme cikarmistim, kafama kusmustu :D, artik ogrendim bi daha ole bisi yapmiyom
gofret : cocuklara yardim etmek isteyip de, nasil yapacagini bilemeyenler icin ne önerirsin?
drizzt : beni bulsunlar, irtibata gecsinler, bulutsuzluk sormustu mesela, elimden geldigince yardim etmistim
gofret : kardesini sec diye bir kampanya vardi.bunun gibi verebilecegin bi adres vs..?
drizzt : http://umyup.ku.edu.tr bu adreste projeden bahsediyor
gofret :proje demisken, seninle hep bu konuyu konusmak istemistim ama yarim kaldi, kendi projenden bize bahseder misin?
drizzt : bu proje; Bahçelievler Çocuk Yuvası?nda koruma altında bulunan 0-3 yaş grubundaki çocuklarla öğrencilerinden bir grup gönüllü öğrencinin bir araya gelerek, başta ilgi ve sevgi vermek olmak üzere çocukların gelişimlerini olumlu yönde desteklemek için oyun ortamında çeşitli etkinlikler yapılması amaçlanmaktadır.
drizzt : sadece ben kendi okudugum okulda bu projeyi gerceklestirmeye calisiyorum. iste okul bir ton sorun cikartiyor :) sorma yani pazar gunu bos bir sinif ayarlanmasi bile buyuk bir problem olarak ortaya cikti
gofret : bu arada..sen benim cevremdeki gencler arasinda en örnek alinacak kisilerden birisin
anladigimiz kadariyla cocuklari cok seviyosun. umarim projelerini destekleyenler olur.

#17 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 27.02.2006 - 14:35

gofret : ask hayatinda gorsellike önem vermeyen birine benziyorsun, yazilarindan en azindan ben bunu anladim. hayalindeki kadini ogrenmek isteriz?
efendim benim gibi en azindan suratina bakilacak bir tipi olsun, saglikli olsun, iyi biri olsun, cocuklari sevsin, tipe degil kisilige onem versin, bir de beni frenleyebilirse (bazen cok kiziorm) isteee o benim hayalimdeki insan :) hah unutmadan kiskanc olmasin
drizzt :proje sebebiyle 10 larca kiz arkadasim var, 40 tane, arayip duruyorlar, kiskanc olursa cildirir :D
gofret : ama hatunlarin ruhunda vardir kiskanclik
o halde sen de harabenin sevgilisiz gencler bolumunde kalmaya dvm edecek gibi gorunuyorsun..
drizzt :hmmm anlayisli olsun diyelim o zmn :)
drizzt :öhöm öhöm..benim icin kiz arkadas dedigin in iki gousu olsun bi de ureme organi yeter. yani benim isim karakter fln deil, biktigimda da atayim bi koseye dursun orda, cnm isteyince geri gelsin fln :D
drizzt: ama forumun totosu oldugumdan bunlar hikaye iste ben Akasyaylan evlencem :D
gofret : drizzte yakisir bi cvp oldu .))))

gofret : harabeyi anlat bize
drizzt :hmmm harabeyi anlatiyim hemen :)
drizzt :simdi bi zamanlar gedikte melih diye bi amca vardi, ben de bir zamanlar cok icerdim, melihe kufur ederdim (ikikere ettim sanirim) euheuhe, neyse iste sonra yillar gecti, elrik denilen insan gedigin tekrar acildiini soledi(tabii ben alkolu birakmisim artik), bole bu genc adam dedi gel bak forum war, bole tanistim harabeylen, ilk baslarda sevdiler beni :)
drizzt :simdilerde pek sevilmiorum, ben harabedeki herkesi seviorum, hatta benden nefret edenlerden nefret etmiom bak onlara karsi da notr durumdayim :)
drizzt : ayrica sunu da eklemek istiorum ki, hic bi forumda bu kadar sacmalamama izin verilmezdi, mel saolsun cok anlayisli biri :) dier yoneticiler, üyeler, arkadaslarin hepsi iste, hic bi forumda bu kadar sacmalamama izin verilmezdi.
gofret : son olarak soylemek istediklerin neler?
drizzt : son olarak soliceklerim efenim hepinizi cok seviorum, gofrete ayircana teskur ediorm. Burdan ankaradaki amcama yozgattaki dayima ve Zekeriya Beyaz askima selamlar gonderiorum :D

gofi : efendim biz de seni cok seviyoruz .)

#18 MaryJane

MaryJane

Forum Şövalyesi

• Üyeler
  • 2.094 Mesaj
  • İlgi Alanları:F1, WRC , Eski Mısır , Gothic-Symphonic-Power Metal , Frp, Galatasaray..

Gönderim zamanı 27.02.2006 - 19:33

Bu röportaj gerçekten iyi oldu.Deliliği,umursamaz görünüşüyle tanıdığımız,gerçek sorumluluk sahibi insanı tanımış olduk

Hala merak ettiğimiz konular var elbette.
Mesela müzisyen yönü..Yaptığı beste çalışmaları?
İleride yapmak istedikleri?
ve ''timieeahhhhh'' ne demek?
''Orada olmayan bir şeyi görmezden gelemezsiniz çünkü 'görmezden gelme'nin anlamı bu değildir ''

Gönderilen Resim

#19 kara

kara

--giz----kara--

• Üyeler
  • 11.365 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 13:51

çok eğlenceli... devamı olsa keşke... :)

#20 DaaAnnK

DaaAnnK

Sözde Değil Özde Haylaz

• Üyeler
  • 7.176 Mesaj

Gönderim zamanı 24.05.2007 - 13:53

ben bu bölümün devam etmesini hararetle istiyorum . Devam edilsin lütfen..
Sen benim herşeyimsin, hayatımın herşeyi sensin

Gönderilen Resim