İçerik değiştir

Türkiye Değişim Hareketi

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 10 yanıt verildi

#1 ercanbayraktar

ercanbayraktar

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2009 - 02:07

Yeni bir siyasi oluşumdan bashediyorum.Mustafa sarıgülün önderliğinde Türkiye Değişim hareketi gitikçe teşkilatının gücünü artırıyor.Kısa bir zaman içerisinde parti oluşumuna gideceklerini duydum.Özelikle öne çıkan isimler il başkanı Mehmet Ali ouş ve il yönetimindeki Deniz Sancaklı hareketin güçlü isimlerinden.Mustafa Sarıgül Türkiye genelinde sevilen bir lider özelikle şişlide yaptığı hizmetler taktir topluyor.Benim düşünceme göre Türkiye Değişim Hareketi siyasi parti kimliğini kazanıp genel seçime giderse İktidarlığı alabilecek süpriz parti olabilir.

#2 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 18.07.2009 - 02:15

Benim düşünceme göre Türkiye Değişim Hareketi siyasi parti kimliğini kazanıp genel seçime giderse İktidarlığı alabilecek süpriz parti olabilir.

Özellikle bu kısım att yarışı yorumu gibi olmuş. Hoş bu siyasette de beygir az değil sende haklısın P:

#3 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 18.07.2009 - 02:19

Ak Parti varken iktidar olması zor gibi , ancak solda yeni bir umut doğabilir
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#4 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 18.07.2009 - 02:19

ya zaten sol kesimin oyu maksimum %15 - 20 , bölmeyin şunu oturun paylaşın koltukları en azından meclis içi muhalefet garanti P:

akp ye alternatif olamaz sarıgül, patenti chp tamemen, medya şener i parlatadursun bakalım o ne zaman coşacak iktidara gelecek :P
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

#5 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 18.07.2009 - 02:29

aslında gerçek şudurki Ak Partiyi düşürecek siyasi parti mevcut değil P: :P
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#6 Efsane Prens

Efsane Prens

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 625 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2009 - 03:07

.....Değişim hareketi...vs.vs.vs....

politika ile ilgilenmem politikacıları da -istisnasız - hiç sevmem...ama şu ateşli reklamı okuyunca malum bir fıkra geldi aklıma;

seçim zamanı köy kahvesine giren politikacı başlar nutuk atmaya...
şu kötü, bu kötü, felanca berbat, biz geleceğiz düzen değişecek...köylünün biri arka taraftan bağırır;
düzen hayatından memnun düzülen ne zaman değişecek *lol

ben o köylü parti kurarsa ona verecem oyumu.... sarıgül kırmıgül hepsi gül! sonuçta :P

hemen laf yetiştirmeyin fıkra bu...giren girsin harekete elinden tutmuyoz ya... P:

#7 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.241 Mesaj

Gönderim zamanı 18.07.2009 - 03:33

düzen hayatından memnun düzülen ne zaman değişecek

sekste roller kişilik bozukluğu oluşmadıkça değişmez.O zaman düzülen nikahsız vermiycek,en azından üstüne meclis binasını yaptırcak:) sonra çocuklarını düzenli doğurup eğitip düzenin... P: Ama düzende bi i.nelik varsa onu bilemeyiz.Çarpık bi ilişkiden hayır gelmez,çocuk da olmaz geleceğe umut bağlasan:)

#8 lasrocas

lasrocas

SaKLıMdASıN

• Dokunulmazlar
  • 1.142 Mesaj

Gönderim zamanı 19.07.2009 - 15:08

abd destekli sarıgül rte yi geçebilir..at başı :P
Devletin içine düştüğü yok olma tehlikesinin
korkunç derinliğini görmekten aciz olan zavallılar,
elbette ciddi ve hakiki çareyi görmemek için gözlerini yumarlar.

#9 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 27.05.2010 - 18:11

o değil de sarıgül'le abdüllatif şener'i de medya gaza getirmişti. ama gandi kemal in olunca abüdllatif şener ve sarıgül ikilisi out oldu.

şimdi sarıgül açıklama yapmış. beklemedeyiz diye. bunun anlamı şudur; gandi kemal bizi bitirdi. *agla

http://www.haberturk...n-surpriz-karar

#10 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 28.05.2010 - 01:07

geçende de biri böyle hatalarla dolu bi metin sallamıştı,çocuğuna mı yazdırdı acaba;diye
düşündüydüm,çocuğu muhtemelen daha iyisini yazar,diye vazgeçtiydim.. :img-hi:

aramızdaki konuşmalarda/yazışmalarda mesela işte, o kadar da önemli değil,bunun muhtelif sebepleri
olabilir,eğitim derecesi,eğitim derecesi ne olursa olsun bunun insana işlemiş olup-
olmadığı,okuma alışkanlığı,imla kurallarını daha az/daha fazla önemsemek,blablabla..
ama böyle,bir ortama,reklam yapmak,insanları fişeklemek vb.. amaçlarla bi metin
salıveriyorsun,madem öyle,konuyu;herkesten önce senin önemsemen gerekir,beceremiyosan
bile becerebilen birine yazdırırsın..gibi geliyo bana.. :blink:

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#11 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13.198 Mesaj
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Gönderim zamanı 29.05.2010 - 22:29

kurtar bizi gandi :D
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...