Jump to content

Harabe AR-GE bölümü

• Please log in to reply
385 replies to this topic

#121 Jack_Davinson

Jack_Davinson

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1,408 posts

Posted 08.02.2006 - 20:58

Ya ben....

#122 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 09.02.2006 - 01:16

Aferim kız zilli ben mafya işlerine karışırken iyi toparlamışsın burayı, artık stratejimiz değişti, gönderioz beğenmezlerse mematiyi yolluom sıkıo topuklarına, sonra 5000 ytl sıkma ücreti alıoz peşin *böö

Jack Şşşt "ya ben" fln yok, sana avrili yolluoz dedik istemedin bunu alacan, hatta aldın bile paketledik yolladık.

Posted Image

Not: beğenmezse sık topuklarına memati
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#123 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 posts

Posted 09.02.2006 - 13:45

tabe bana yine bişi yok:( :msn32:
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#124 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 09.02.2006 - 14:15

Sevgili üyemiz kedi,
Sizin posiposi isminde forumda dolaşan mavi saçlı avatarlı bi kısarkadaşınıs olduundan size Ar-Ge den kız vermioz, ne kadar sıpark çok eşliliii savunsa da, delikanlı adamın tek sevgilisi olur, raconu bozmayın delikanlı takılın. :)

Not: Memati koş getir bu herifi bana ben sıkacam topuklarına.

Sevgiler saygılar baloncuklar

Harabe.net Ar-Ge bölümü

#125 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 posts

Posted 09.02.2006 - 14:32

Ama posi ev işlerinde yardımcı olar die istemişti ortak fikrimizdi..öleydi falan ( lan yanda çizemiyom şimdi posi okuma burayı)
(dur bari yukarda istekte bulunduum mesajı siliyim pislik olsun die kızıyomus ayaklarına yatiim)
Sevgii arkidişim drizzzt size sipariş veren mi oldu??Hıı zaten benim cok sevdiğim bi sefgilim posicim var ne alaka istediğinizi yollayamıyos felam ne istedik ki sizden alla alla :msn32:
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....

#126 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 09.02.2006 - 14:37

ya benim aradığım tipi tutturamamışsınız ama....hani bunun yere uzanan bıyıkları....arabasıda olsun istiyom ben...arka camında kıroyum ama param var yazsın....

#127 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 09.02.2006 - 14:54

Sevgili üyemiz şirin,

Sis hele bi evlenin, biz bıyık bıraktırtır üstüne bi de memati araba verir size düğün hedaayesi, arkasına da kıroyum emme para bende diye :wave:

Not: Memati şirin ablanın eşini paketle, bi de şu kediyi hadım et bakalım yalan sölemek nası oluomuş :)

Sevgiler saygılar öpücükler

Harabe.net Ar-Go bölümü

#128 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 09.02.2006 - 15:30

yohhh...kabul etmem...beç kuruşta para vermem bu adam için....ne o ben yirmi sene adamın bıyıklarının uzamasını mı beklicem....uzamış bıyıklı istiyom ben.....

#129 Jack_Davinson

Jack_Davinson

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1,408 posts

Posted 09.02.2006 - 15:58

Yaw o kim yaaa.... öööööğğ....
Avril -- Jack_Davinson Çabuk olun.....

#130 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 09.02.2006 - 16:04

Sevgili üyemiz Jack,

Sana bu gacıyı yolluoz beğenmediysen durumu mematiye anlatırsın o da sıkar 2 adet topuklarına :)

Sevgili diğer üyemiz Şirin,

Bıyığın minimum uzunluğunu söylersen, biz gerekli şahsı bulabiliriz.

Sevgiler Harabe.net Ar-Ge bölümü

#131 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 09.02.2006 - 16:13

yavvv...söyledim ya ilk mesajımda....yere uzanıcak kardeşim...yereeeeeeeeeeeeeeee

#132 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 09.02.2006 - 16:23

Sevgili üyemiz şirin

Yere kadar uzanan bulamadık fakat.

Posted Image
burdakiler ve
Posted Image
bu amcam ve
Posted Image
bu dayım umarım beklentilerinizi karşılar.

Harabe Ar-Ge bölümü olarak kıroyum emmeee para bende yazılı beyaz şahin marka önünde Cd olan arabamız size hedayemiz olacak.

Para kaybetmektensee müşteri kaybetmeyi tercih ederiz.

Saygılar Harabe.net Ar-Ge bölümü.

#133 tylol hot

tylol hot

Harabecilerin Korumasındadır!

• Üyeler
  • 650 posts
  • İlgi Alanları:keyifli olan herşey ilgi alanıma girer..

Posted 09.02.2006 - 16:27

Çok sevgili Drizzt Bey;

Nasılsınız?İşler nasıl gidiyo,bi sorun falan yok dimi?Mematiye yeni iş vermişsiniz galiba?Tabi dizi bitince gariban işsiz kalmıştı...Siz ne iyi,ne yüce bi nsansınız Drizzt Bey..İşsizlere iş veriyosunuz,sevgilisi olmayanlara sevgili buluyosunuz..Kimbilir daha ne gibi iyiylikler yapıyorsunuzdur da haberimiz olmuyo..(İyiliklerin makbulu gizli yapılanıdır dimi?)Neyse yoğun iş temponuz arasında başınızı daha fazla ağrtmayayım..Hade kolay gelsin..

NOT:Bi emriniz olursa...Seve seve..Saygılar..
Oysa bir umuttu hep gönlü besleyen dayan yüreğim diyen...

#134 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 09.02.2006 - 16:32

Sevgili Novalgin hanım,

Teşekkürler işlerimiz iyi alimallah bir stajyer bir de memati aldık işe, çalışıyor garibanlar. Youn iş tempomuzda sizlerle de muhabbet etmek hoşumuza gitmiyor değil hani.

Sizden istediğim iyilik.

Posted Image

bu kızı bana istemeye gidelim. Vermeslerse memati devreye girer.

Not: Memati novalgin ablanın bi maruzatı olduğunda yardımına koş.

Sevgiler, Harabe.net Ar-Ge bölümü

#135 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 09.02.2006 - 16:35

harabe ar ge bölümü çalışanları drizzt ve zilli ( memati diye bieri yok onu çalışan saymıom )

az önce rahmetli manukyan ile trans ile iletişimde bulundum sizi filminde oynatmamı rica etti bende size uygun casting firması arıom..
bu konu hakkında düşünceniz ?

smiley-sport036.gif  

#136 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 09.02.2006 - 16:39

yavvv ne şahininden bahsediyosun sen kardeşim...ben ne diyorum sen ne diyosun...şahin kullanan adamın parasımı olur be...ferrarisi olacak...kaanınki gibi kırmızı....şöle can yakıcı....bastımı gaza uçacak...camında da kıroyum ama param var yazacak....anadın mı....

#137 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4,729 posts

Posted 09.02.2006 - 16:42

Sevgili miyav pisisi Bu görüşmelere zilli hanım karar verir, lütfen onunla görüşünüz.

Sevgili üyemiz şirin,

E yuh be kardeşim bi de ferrarri istio git git başka kapıya gışt gışt, enee zate 3 kuruş para kasanıos onu da senin ferrarine mi verces cık cık cık :)

Not: Memati koş sık şirin ablanın topuklarına, acıma kadın madın diye de :)

#138 zilli

zilli

Dikkat! Patlayıcı Madde!

• Üyeler
  • 675 posts

Posted 09.02.2006 - 16:44

sevgili miyav,msn nini aç fikrimi yazıcam sana.Ambigramlı bi cevap olucak,korkma.
1+1=1

#139 tylol hot

tylol hot

Harabecilerin Korumasındadır!

• Üyeler
  • 650 posts
  • İlgi Alanları:keyifli olan herşey ilgi alanıma girer..

Posted 09.02.2006 - 16:47

Sevgili Drizzt Bey;

Öncelikle yengemiz çok güzelmiş Allah Onu size bağışlasın..Ayrıca Allah güzel gelinimizi kem gözlerden korusun..

SORU 1:Neden O kızı sana vermeyecekler miş?Senden iyi damat mı bulacaklarmış? :mad:

Karamsar olmaya gerek yok,verirler kızı vermezlerse mematiyi bu işlere hiç bulaştırmaya gerek yok,daha temiz yoldan hallederiz..Kızın gönlü varsa sana kaçar zaten (Kaçırırız)..Yoksa yine üzülme ünlü bi büyücüye gider kızın sana aşık olması için büyü yaptırırız..

NOT:Kızın bakışlarından anladım ben seni seviyor...Nasıl bakmış öle tatlı tatlı..Tü tüü tü nazar değmesin..Allah sana bağışlasın...

NOT:Elimizden ne gelirse yaparız...Sevenler kavuşsun,mutlu olsunlar hep...SAYGILAR...
Oysa bir umuttu hep gönlü besleyen dayan yüreğim diyen...

#140 şirin

şirin

Buranın müptelasıdır

• Üyeler
  • 4,117 posts

Posted 09.02.2006 - 17:09

yavvv ben sana ferrari al bana demiyorum ki...bulacağın pala bıyıklı amcamın olacak ferrarisi....boşuna memetiyi gönderme beni vurmaya...ben dırdırımla onu öbür dünyaya gönderirim merak etme sen...

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users