İçerik değiştir

Harabe AR-GE bölümü

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 385 yanıt verildi

#41 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 20:38

eveeet yeni parti mallarımız da geldi :idea:

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

isteyenler sıraya girsin bakim :idea:

Not: Miyav sana yok çek elini bakim :idea:

Dip Not: Dokusharf san hiç yok sulanma kıza bakim :idea: :P
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#42 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 20:42

5.cisini istiyorum.

ona yok , buna yok. ne bu ? müşteriyiz kardeşim , konuşturma beni.

Değişiklikler Kaydedildi...

#43 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 20:54

drizz !! Öğrenci sıkıntısı felan mı var lan!! meslek değişikiğine gittin :P. şimdi sen buna sosyal devlet anlayışı dersin.

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#44 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 21:01

Eee abi okullar tatil tabi özel ders alan yok :P biz de bu işe başladık :P :P

Dokus sana yok dememişmiydim kapandı dükkan :P :P

Not: 6. kıs harbi güzelmiş ha :mad1:

Dip Not: Wili aplaa bana 6. kısı alsanaaaaaaaaaaaaaaa :P

#45 angell

angell

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 29 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 21:07

drizzzzzzzzzt
hatun dediğin insanları paketleyip yollayamazsın :P
şakası bile çirkin........

#46 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 21:08

ehehehe !!! Haklı :mad1: çok ayıp !!! :P

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#47 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 21:11

angell kardeşim bak başka konuda bana kıl olmuş olabilirsin anlıyorum :P ama şurda 2 dk ağız tadıyla geyik yapamayacak mıyız?

Not: Sert konuşmak istemiyorum

Dip Not: Evet gerçekten istemiyorum

#48 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 21:56

maliyeye haber vericem.
hıh.

#49 tylol hot

tylol hot

Harabecilerin Korumasındadır!

• Üyeler
  • 650 Mesaj
  • İlgi Alanları:keyifli olan herşey ilgi alanıma girer..

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 22:13

Sayın Drizzt Bey ;

Ben görümce olaraktan sevgili kardeşlerimin bu bayanlarla evlenmelerini pek uygun bulmuyorum.

İLK NOT:Gelin adayları fazla havalı deiller mi?

ORTA NOT:Çok sevgili arkadaşlarım bu bayanlara nasıl para yetiştirecekler?Yoksa evlendikten sonra evlenen çiftlere ev,araba,iş garantisi mi var?

SON NOT:Benim kardeşlerim türk erkeği azda olsa kanlarında kıskançlık vardır,bunlar (gelin adayları)ortalıklarda böle dolaşırlarsa cinayet çıkmaz mı?Evlilik sonrası bir ömür boyu aynı yastıkta kocama garantisi de veriyomusunuz?

BİTİRME NOTU:Çok sevgili ve saygıdeğer Dzirrt Bey görümce olarak kardeşlerimin saadetini düşünmek benim ve diğer harabe bayanlarının en büyük görevi olduğu için bu konun üzerinde titizlikle durmuş bulunuyorum.Olaya göstermiş olduğum hassasiyetin nedeni tamamen budur.Eğer sorularmı cevaplayarak aydınlatrsanız çok memnun kalırım,başarılarnızın devamını diler,saygılarımı sunarım..

BAŞKA SON NOT:Kolay gelsin...SEVGİLER,SAYGILAR.

Duyarlı görümce novalgin...
Oysa bir umuttu hep gönlü besleyen dayan yüreğim diyen...

#50 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 22:25

şeker abla , bizi düşünüyo :P

#51 tylol hot

tylol hot

• Üyeler
  • 650 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 22:33

şeker abla , bizi düşünüyo :P

Tabi düşünürüm bu durumda bizler görümce oluyoz önceden tedbir almazsak gelinlerle baş edemeyiz.Ayrıca siz olaylara başka taraflardan baktığınız için gerçekleri görmeniz biraz zor olur yani bu duruma birilernin müdahale etmesi lasım gibi dimi ama?

NOT:Ayrıca sevgili dokuzharf kardeşim bu durumda nekadar madur olduğunu üzülerek gördüm bunun hesabını ayrıca Drizzt Beye bi ara bizzat soracağım (ama korkuyorum ya kızarsa) Nese..Üzülme Dokuzharf kardeşim Hem ayrıca gelin adaylarınıda ben sizlere pek uygun görmedim zaten ne onlar öle yahu...Herşey güzellik deil ki..O kadar boyaya herkes güzel olur...

#52 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 30.01.2006 - 23:21

Sevgili novalgin hanım,

Dediğim gibi düğünü basıp "nayır bu evlilik olamaz izin vermiyorum!" deme hakkınız vardır.

İlk Not a cevap: Gelin adayları güzel misss gibi hemide havalı nolcak yane :P

Orta Not a cevap: Nası para yetiştirceklerini onlar düşünsünler :) iş araba ev sözü yok, biz düğünü yapar düğünde gırnatamızı çalarız :P (ayrıcana bu kısların çoğunluğu profesyonel olarak bazı işlerde çalışıolar onlar evlerini geçindirebilir :P :P )

Son Not a cevap: Evlilikten sonra, gelinleri istedikleri gibi kapatabilirler :P hatta isterlerse kara çarşaf bile giydirebilirler (e yuh artık :mad1: ) ayrıca ömür boyu bi yastıkta kocama garantimiz de vardır.

Sevgiler saygılar

He unutmadan sorun bakim napmışım ben dokusharfe, kendi beğenmio şişme kızını sonra da gerçeeni istiyo olmaz ki böyle cık cık cık

Saygılar

Harabe.net Ar-Ge bölümü.

#53 tylol hot

tylol hot

• Üyeler
  • 650 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2006 - 11:18

Günaydın Saygıdeger Drizzt Bey;

Dokuzharf kardeşime karşı bir dışlanmışlık,itilmişlik sezinliyorum ben.O da diğer erkek kardeşlerimiz gibi seçme hakkına sahip olmalı öyle deil mi?Hakiki,canlı kanlı bir hatun onunda hakkı olmalı,sizcede öyle deil mi?Tamam parası neyse siz en güzelini benim dokuzharf kardeşime acele posta diyecem ama artık kargolar var acele bir kargoyla eve teslim gönderirseniz dokuzharf kardeşmi çok memnun etmiş olcaksınız..(Tarafından size edilecek dualarda cabası yani)

NOT:Dokuzharf kardeşimin gelin adayı ayrıca çok hamarat olsun biz evlerine gittiğimizde bizide ağırlayabilmeli öyle deil mi?Kısacası hem güzel hem hamarat hemde güleryüzlü olursa sevgili dokuzharf kardeşim size minnettar kalmakla kalmayıp sponsorunuz olmayıda teyyid eder,ayrıca şirketinizin reklem masraflarnıda üstlenir,size her konuda mali destek olur.(Bunları benim sölememin nedeni dokuz harf kardeşim zenginliğini kullanmayı pek sevmemesi yani zengin olduğunu insanlara belli eden bir insan deildr.Zengin ama çok alçak gönüllüdür kendileri)

NOT:Çok sevgili Drizzt Bey mali krizde olduğunuzu çok iyi biliyoruz,bence yazdıklarımı tekrar bi düşünerek hareket edin der,saygı ve sevgilerimi sunarım..

ÇOK ÖNEMLİ Bİ NOT:Yanlış anlamayın ama dokuzharf kardeşime karşı dışlanmışlık tavrınızın düzelmemesi dururmunda şirketinizi kaybedebilirsiniz..(Nedemek istediğimizi çok iyi anladınız umarım.) (Yanlış anlamayın tamamen uyarı,tehdit deil yani)

ÇOK KISA NOT:Lütfen Drizzt Bey olayı ciddiye alarak,olayı gurur meselesi yapmayın..Tekrar çok teşekkür eder,en kısa zamanda kardeşimin emenetini göndermenizi önemle rica eder,saygılarımı sunarım..

DOKUZHARF KARDEŞİME NOT:Sevgili kardeşim Drizzt Bey şirketini kaybetmemek için en kısa zamanda sana bir hatun gönderecetir eminim..(Üstelikte en güzelini)Kardeşim benim Drizzt Beyin hatunlarıyla evlenmeni hernekadar tasvip etmesemde (Yemek yapmayı bilmezler,temizlikten anlamazlar....vs.)(Fakat iyi para kazanırlarmış Drizzt Bey dedi ama güzel kardeşim senn paraya ihtiyacın yok ki?Ayrıca Drizt Beyin şirketini zaten almayacakmısın ozaman istediğin bütün hatunlar senn olur zaten..??)Neyse sen mutlu olcaksın madem,bacın olarak da bana da susmak düşer..

#54 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2006 - 11:47

alooo bana gönderdiğiniz hatun, hatun değilmiş ,evet kobrasıyla beraber geziyomuş meğer ...ulen diyodum bende bu gacıda bir gariplik var diye...her sabah banyoda uzun süre kalıyordu baktım baktım benim traş bıçağı hergün ıslak duruyo ulen ben traş olmadım kim oluyo diye düşünürken hatun geldi aklıma dedim lan kevaşe senmi kullanıyon len bunu ,etek traşı için kullanıyosan mesele değilde allah muhafaza sakallarını kesiyosan eyvahki ne eyvah sonra ben bunu takip ettim...bizim mahlledeki kahveye takılıyo ulen dedim beni aldatıyormu,sonra baktım birgün bu topsakal bıraksam iyi olurmu yaw diye ağzından kaçırınca benim jeton düştü aha dedim lan drizzt senin yapacağın işin taaaa diyee hemen paketledim iade için postaya verdim yoldadır geliyordur başına bişey gelmediyse....yalnız şşş bu arada 3.sıradaki hatun Krista Allen mi laaan...hani şu emmanuella olan...
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan

#55 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2006 - 13:29

Sayın harabenin delisi diPezzo drizzt; (wili deiştirmesin die yabancı kelime süsü verdim )
Yeni parti mallarının kıçlarında TSE damgası yokmuş ya geri çek malları yada damgalattır kızdırma kafamı manukyanyan...

(:

smiley-sport036.gif  

#56 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2006 - 13:57

Sayın Ar-Ge bölümü yetkilileri

26 Ocak 2006 tarihinde yaptığım başvrunun hala sonuçlarına ulaşabilmiş değilim.. Lütfen gereğini yapın..
Gönderilen Resim

#57 flame

flame

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.503 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2006 - 20:48

by drizzt
öncelikle böle bir yardım kuruluşuyla yardımcı olduğunuz için bütün üçtenliğimle teşekkürlerimi arz ederim
banada şöle brad pitte benzeyen bir elemanınız varsa göndermenizi rica ederim
sabah öle akşam elimizde biralar
sallana sallana alsancaktan aşağı
bir konakta karşıyakada
ben o yari arar dururum

#58 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2006 - 21:13

Get up Stand up ?
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#59 Jack_Davinson

Jack_Davinson

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.408 Mesaj

Gönderim zamanı 31.01.2006 - 21:17

Bende Teşekkür Ederim.
Bana aşkı tanıyan hatun gönderiver bir zahmet.

#60 Prozzi

Prozzi

The aTTaLiaN

• Üyeler
  • 1.801 Mesaj
  • İlgi Alanları:Futbol

Gönderim zamanı 31.01.2006 - 21:35

bana gönderdiğiiz hatunda aids çıktı.
Sana Bitti Diyen Kim ? Ben Sadece Git Demiştim!!!