Jump to content

- - - - -

Aslan Burcu Hatunları

• Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6,579 posts

Posted 09.07.2009 - 13:09

dünya üzerindeki 12 tip kadından biri. iletişim kurmak için iki yöntem vardır; ikisi de işe yaramaz. :blowdown:

* evet küçük aslancık, sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et, ohoooo millet senle ne dalga geçiyo, haberin yok! eleştiriye hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası, sen en iyisi kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını aynada oranı buranı seyrederek geçir bakalım.. *lol

* hani eski türk filmlerinde cüneyt arkın kadını terbiye etmek için alır kaçırır dağda bayırda haftalarca bir eve kapatır.. ha o aslan burcu kadınıdır işte.. *öberah

* bu burca mensup kadınların hemen hemen hepsinin ağzı çok laf yapar. en çok kullandıkları kelime ben farklıyımdır. çok ateşli olduklarını belirtip dururlar. onu yapmak istiyorum bunu yapmak istiyorum gibi laflarla girişken insanlar olduklarını düşünmenizi isterler. gel gör ki tanıdıkça diğer insanlardan hiçbir farkı olmadığını, seks sırasında sizin ateşinizi alıp götürecek kadar soğuk olduklarını anlarsınız. hayatta yapmak istedikleri sadece düşüncede kalır maymun iştahlıdır. genede arkadaş olarak piyangoda büyük ikramiye gibidirler. dostlukları tartışılmaz. sır saklama konusunda süperdirler.
*lol

* istekleri $u sırayı takip eder; ilgi,ilgi,ilgi,para,para,ilgi,para.... *böö

* kokosluk sınırlarını zorlayarak,bir üst kademe olan * aysel gürel ekolüne bas koymus ablalar bütününe verilen isim.. :P

* (bkz: g.tu kalkmi$ bunlarin) gdsaaFSDXf :mad1:

* ilk tanıştığınızda nasıl davranacağınızı kestiremediğiniz kadınlardır bunlar. biraz bekleyip onların suyuna gitmek mantıklı bir iştir. çok zor kadınlardır. iyiyi-kötüyü ayırt etmesini genelde gayet iyi bilirler, ve genelllikle kendilerine aşıklardır. her ortama süper ayak uydururlar. karakterliyse, zekiyse, güzelse tam aşık olunacak kadındır amma velakin sevgi emek ister.

3 ay sonra gelen edit: (bkz: uzak durulması gereken kadınlar) :P :P

**** aslolan aslan hatunarıdır vik vik vikkkk hee al sana aslan hatunları, ağzına burnuna çok bile *pirt

#2 cipidi_cipidi_yuzen_balik

cipidi_cipidi_yuzen_balik

Sadık bir ziyaretçidir

• Dokunulmazlar
  • 1,445 posts

Posted 09.07.2009 - 13:41

*böö *ne :devil:

Ne diyoduk..Evet evet ben dünyanın en güzel kadınıyım...

Evet aynı zamanda en zeki,en süper kadını da benim....

hı hı.....

:bullwhip:
Bana saygı gösterenin kuluyum..Göstermeyenin sultanı...
<º))))><><((((º>

#3 gabriel

gabriel

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 40 posts

Posted 09.07.2009 - 13:51

(bkz: uzak durulması gereken kadınlar) :bullwhip: :devil:

Yaklaşmak için ya cahil ya da Aslan kadını terbiyecisi olmak gerek. Dünyada elli tane var mıdır acaba?
Yaparım diyen çok da, ehilleştirdim derken canından olmayan az.

Similar Topics Collapse

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users