İçerik değiştir

- - - - -

Sıkıldım Artık Yaaa

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 06.07.2009 - 23:30

Arkadaşlar 9 haziran günü tatile çıkmıştım dün akşam istanbula geldim , ve şu anda sıkıntıdan patlıyorum nedenide ne yazıkki Annem , ufacık bir konuda hemen laf yetiştiriyor buda beni çok geriyor hep susuyorum ama nereye kadar sıkıntı sıkıntı hep sıkıntı , bana demin neden geldinki ben nügüzel kafaı dinliyordum gibi ters laflar etti 22 yaşında bir gencim böyle lafları duymak okadar koyduki bana azdaha yüklense sinirimden ağlayabilirdim , hem bana elinden geldiğince destek olmaya çalışıyor arada bir , hemde ağzına geleni söleyip beni sitres topu yerine koyuyor artık çok sıkıldım üniversitede notlarım çok düştü nedenini anneme bağlıyorum huzurum kalmadı yaa , bana elinden geldiğincede destek oldu ama bu tavırları beni çok geriyor ve üzüyor duygusal bağlamda çok çöktüm yarın ilk işim ciddi bir psikolok bulmak olucak , hep suçlanıyorum artık suçlanmak istemiyorum
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#2 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2009 - 12:30

Umarım aranız düzelir,Zorda olsa pek kafaya takmamaya çalış, tabi mümkünse.....
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#3 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2009 - 14:35

ben anlayamıyorum birgün agresif birgün hoş görülü *gun , dediğin gibi kafaya takmamak gerek sonuçta annem benim ama işte insan bazen üzülüyor , hani büyükler bazı durumlarda hatalı oldukları halde kendileri doğruyu bildiklerini savunurlar ya benim yaşadım durumda hep böle oluyor , çileden çıkarıyor insanı yine verdiği emekleri unutmamak gerek böyle kabulenmeliyim *öberah
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#4 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2009 - 14:47

Durumunuzu anlıyorum ama onuda düşünmek lazım sıkıntılı bir anına denk gelmiştir isteyerek kırmaz hiç bir ana evladını sonradan eminim çok pişman olmuştur sende ona kıracak laflar ettiysen gönlünü al ilk alan sen ol annelerimize of bile demememiz lazım ama senin yaşlarında insanın gözü hiç birşey görmüyor sinirlenince inşallah kalıcı olmaz kırgınlığınız çabuk geçer
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#5 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj

Gönderim zamanı 07.07.2009 - 14:54

Ne yazıkki bende bazen sinirleniyorum sesimi yükseltiyorum , çok şükür hiç bir sıkıntımız yok ama annem ufacık şeyde çabucak sinirlenebiliyor , Cennet anaların ayaklarının altındadır demişler , bu yüzden elimden geldiğince hoş görülü olmaya çalışacam Allah büyük , yine bunada şükür