İçerik değiştir

Dollhouse

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 02.06.2009 - 20:28

Dollhouse
Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Buffy The Vampire Slayer, Angel ve Firefly dizilerinin yaratıcısı Joss Whedonun merakla beklenen yeni projesi Dollhouseun ilk görüntüleri yayınlandı. Dizinin FOX kanalında yeni sezonda gösterime giriyor.

Gönderilen Resim

BTVS dizisinin ardından Tru Calling dizisinde rol almış Eliza Dushkuyu başrolde izleyeceğimiz dizide ayrıca Amy Acker (Angel, Alias), Tahmoh Penikett (Battlestar Galactica), Dichen Lachman (Neighbours), Harry J. Lennix (Commander in Chief, 24) ve Olivia Williams (X-Men: The Last Stand, Peter Pan) rol alıyor.

Dizi hafızası silinmiş Bebekler (Dolls) olarak adlandırılan insanları, çeşitli görevlere atamak için barındıran bir organizasyonu merkeze alıyor. Bu insanlara her görev için fiziksel, duygusal kişilik paketleri yüklenebiliyor (Matrix?teki gibi bir hava sezinledim burada, insanlar devamlı *yükleniyor* ancak filmden farklı olarak hafıza her yüklemede siliniyor). Bu hafızası silinmiş insanlardan biri olan Echonun (Eliza Dushku) bir şekilde durumun farkına varmasının ardından olaylar gelişiyor. Türkçesi Bebekevi olan dizinin adı da, bu gruptaki insanların görevleri olmadığında kaldıkları yerin adından ileri geliyor
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#2 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 02.06.2009 - 20:30

ilk bölümünü çekmişdim dün daha başlamadım
bakim nasılsmış ( :

smiley-sport036.gif  

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli