İçerik değiştir

- - - - -

Marka

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 49 yanıt verildi

#41 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 25.10.2011 - 17:39

çimenlerin üstüne yürüme yolu yapsanızdı ya. ne eziyon laa çimenleri *lan

smiley-sport036.gif  

#42 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 25.10.2011 - 17:43

ne yicez, ciger tava var mı mesela, hadi bakalım : )

bol bol para nasip etsin rabbim..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#43 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 25.10.2011 - 17:46

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

*Bu resimlerde sanal reklam uygulaması vardır :P

Mersin / Erdemli / Limonlu(Lamos) da bu yer. Ayrıca Çimenleri ezmek için gittik büssürü çime para verdik :D Hem nereye yürüme yolu yapacaz. Neresi gölgeyse masayo oraya çekecez :D

Ayrıca nerede, nasıl bir yer falan diye soranlar için de burda var konusu: http://www.harabe.ne.../19032-limonlu/

Bir de feysbuk adresi var : http://www.facebook.com/LimonluLemas

Hadi yiyin gari :D

#44 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 25.10.2011 - 21:48

hayırlı olsun uğrarız bi ara :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#45 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 25.10.2011 - 23:08

Aynısından İStanbul'a yapın gelelim P:
Hayırlı olsun Lamos, bol kazançlarınız olsun
Ama şu çöp kovasını kaldırın ordan çok eğreti durmuş
Bak nası sinirimi hoplattı
hop götür öte tarafa .))

#46 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 25.10.2011 - 23:11

Doğru diyon. Onu unutmuştuk idareten koyduyduk oraya. Bugün gittik yenisini aldık güzel hasır desenli falan. Ordan da kaldırdık başka yere aldık :D

#47 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 26.10.2011 - 15:01

güzel olmuş güzel. bol kazançlar. plazması kliması bile var. iş yapar ora inşallah.

#48 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 26.10.2011 - 15:25

mersinde
oh oh ne güzel
türkiye tarihinde asla deprem olmayacak olan yer
baf kaf gaf fay hatlarının hiçbiri geçmiyor ordan. hatta bi ara yerleşmeli diye düşündüm sonra tek katlı evde oturmanın daha iyi olacagına karar verdim.

bi de malzemelerin üzerine strec geçin, toz- kıl gelir felan müşteri tiksinir
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#49 hüfyaa

hüfyaa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 6.884 Mesaj
  • İlgi Alanları:binkelam.com,birkizbirana.blogspot.com,sadecegelinlik.blogspot.com,erkekgiyimkusam.blogspot.com,sadeceelbise.blogspot.com,bakimveguzelliksirlari.blogspot.com

Gönderim zamanı 27.10.2011 - 00:10

aa, ne güzel. hayırlı olsun lamos. =)

çalışmaya yeni başladığım yıllarda, hem kendi paramla, hem de sadece ben ve 1 kız
arkadaş şeklinde tatile gittiğim ilk yer mersin kızkalesi'dir. kızımla birlikte yine gidersem,
bu mekân da hâlâ ordaysa, ben de bensem :P; burayı da bulurum, ciddiyim. =)

biraz uzatıcam ama...müşteri gözüyle, gidip oturduğum yerlerde bana hoş gelen bazı
şeyleri dökesim geldi buraya. bunların bir kısmı maliyetli sayılır belki, belki zamanla
düşünülebilir, müşteri tuttukça, sana hoş gelir veya da gelmez; ama öyle aklında
kalsın diye:

- plastik değil de ahşap sandalye olması bence çok hoş, belki onların üstüne küçük
minderler...

- değişik, hoş görünüşlü küllükler... basit cam kaplarda çiçek, masaların üstünde.
plastik değil ama, sahici. özel birşey de değil, kırdan bayırdan toplama da olur,
ama sahici.

- bi de, buraya yerleştirilebilir mi bilmem ama, bazı restoranlarda gördüğüm zaman,
burda da bir fırının bulunduğu pasajın girişinde var mesela,biraz büyük, renkli,
içi biraz yeşil yeşil aksesuarlı bir akvaryum bana çok hoş geliyor, görüntüsü de
güzel, seyri de tatlı.

- bir köşede, bir sehpanın üstünde birkaç mizah dergisi, ne billim gezi veya magazin
dergisi falan da hoş olabilir.

beklediğinden de iyi gider inşallah Gönderilen Resim, arada rapor ver. =)

ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..
ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun...

#50 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 27.10.2011 - 00:32

Kızkalesine gelirsen mutlaka bekleriz 10 dakika mesafede.

Minderler düşünülüyor ilk başlardan beri ama malesef paralar suyunu çektiği için yaza doğru yaptırcaz inşallah :D

Çiçekler falan güzel olur ama masada fazlalık olur ya :D Çünkü yemeklerin yanında salata ve meze çeşitlerini çok verdiğimiz için ( en azından diğer şehirlerde gördüğümden çok ) yemek tabakları bile sığmıyor nerdeyse :P Ama küllüğün çeşitlerine bakabiliriz tabi. Ha tabi yaza doğru :eyvah:

Bi'tane akvaryumumuz vardı hatta kurduk içine balık alması kaldıydı bir tek ama baktık koyacak yer yok :eyvah: Geri kaldırdık o yüzden :D

Dergi olayına gelince buranın halkı zaten komik o yüzden mizah dergisine gerek yok. Magazin olayına gelince de millet paso bugün ne giysem, bana ne yakışır, esra erolla evlilik falan, müge anlı, altın günü falan bunları izliyor. Hiç gerek yok dergiye boşa masraf :P

İnşallah iyi gider işler tabi. Kuzenim her şeyini buraya bağladı. Ben sadece işten çıktığım şu zamanlarda boş olduğum için yardım ettim, ediyorum. Gerçi haftaya işe başlıyorum artık ancak hafta tatillerimde gelebilecem. Onda da yemeye gelirim artık *zong

Ayrıca iyi dilekleriniz için de sağolun. Gönderilen Resim