Jump to content

- - - - -

Microsoft'tan Vista için acı itiraf - Haber 7

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Haberci

Haberci

Jurnalci

• Muhabirler
  • 8,175 posts

Posted 19.05.2009 - 11:18

Chip Online

Microsoft'tan Vista için acı itiraf
Haber 7
Microsoft'un yöneticilerinden ilginç bir açıklama geldi. Windows Vista'yı kurmak yerine Windows 7'yi beklemenin daha iyi olacağı söylendi. Bu açıklama, Microsoft'un Windows'dan sorumlu olan Başkan yardımcısı Bill Veghte'ye ait. ...
Dell'e göre Windows 7′nin benimsenmesine en büyük engel, fiyat ... Hardwaremania
MS: Vista'yı boş verin Chip Online
5 haberin tümü

Devamı için tıklatın
Harabe.net Haber Servisi

#2 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 19.05.2009 - 11:54

Ben XP bekleme taraftarıyım :mad1: yani xp de bekliyorum.Sizleri de bu bayrak altına çağırıyorum.Bırakın başkaları denesin sinir olsun, onların bilgisayarları çöksün, yeni yamalar çıkarılsın sonra değiştirmeyi düşünürüz *gla
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posted Image

#3 Rock

Rock

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 88 posts
  • İlgi Alanları:Sigara, alkol, melankoli, hata, caddebostan, kuschelrock, humanizm, virüs, ekşisözlük, ertelemek vb

Posted 19.05.2009 - 12:22

Ben XP bekleme taraftarıyım :mad1: yani xp de bekliyorum.Sizleri de bu bayrak altına çağırıyorum.Bırakın başkaları denesin sinir olsun, onların bilgisayarları çöksün, yeni yamalar çıkarılsın sonra değiştirmeyi düşünürüz *gla

Her kelimene katılıyorum.
hayatı biz üç kişi yaşarız; ben, keyfim ve kahyası.

#4 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16,109 posts
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Posted 19.05.2009 - 17:08

defalarca söyledik zaten bunu

vistayı zorla dayattılar insanlara . hatta ben de bile var bir vista orjinal ama bir kere kurdum aynen geri kaldırdım . korsan xp daha hoşuma gidiyor *lol

Similar Topics Collapse

Topic Forum Started By Stats Last Post Info

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users