Jump to content

- - - - -

Komadaki Eruygur Turp Gibi Çıktı!

• Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15,435 posts

Posted 03.05.2009 - 22:16

tüh çekirdek alıp gelmişdim
kavga var die
*gun

smiley-sport036.gif  

#22 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9,404 posts

Posted 03.05.2009 - 22:18

Şener Eruygur’un turp gibi olduğu ortaya çıktı.

Şener Eruygur’un serin havaya rağmen üstüne ceket bile almadan kafeleri gezmesi, sağlık sorunu olmadığının kanıtı olarak değerlendirildi.

bunu yazan arkadasın tıbbi diplomasını ve fiziksel muayene bulguları olmadan nasıl kime tanı koydurdugunu merak ettim

*gun şaka gibi
Posted Image
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#23 atlantisli

atlantisli

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1,241 posts

Posted 03.05.2009 - 22:49

Kardelen hani o kaynak gösterdiğin gazetenin kulu kölesi olduğu zat var ya o da ABD'nin kucağında turp gibi maşallah ama hala sağlık nedeniyle ülkeye ayak basamıyordu hemi ?

Attın he:) Vakitçiler nurcuları,nurcular da vakitçileri hiç mi hiç sevmezler:)
Eruygur'a gelince kuklalar sahipleri ne yaparsa aynısını yapar,onlar ne derse aynısını söyler denilir ama yanlıştır.Kuklalar ne hareket eder ne de konuşur.Yapan da konuşan da perdenin arkasındakiler.Yani biz kuklalara sövüp kuklaları döverek rahatlarsak perdenin arkasındakilerin oyununu tamamlamış oluruz zaten.Oyunun kuralını bozmadıkça bi işe yaramaz bu olanlar.Sadece yıllardır sahnelenemeyen bir oyunu gösterime sokmuş oluruz.Bu bir başlangıç olabilir ama dediğim gibi perdenin arkasında kuklalara kim hakim.Bu kimin başlangıcı,yani bu kimin sonu.Perde arkasında da savaş var gibi,herkes birbirinin kuklasına saldırıyor,ortaya da ilginç bir sahne çıkıyor.Tabi bizim gördüğümüz kuklaları kuklaların yumurtlama ihtimali var ki sittir et.Bu iş karışık.Ama en azından oyunu izleyen biri olarak tiyatronun ya da salonun ışıklarını açıp en azından gösteriye tepkimi koyabilirim.Karanlığa küfredeceğine bir ampul yak,her ne kadar edison bile pişman olsa da *lol Sahnedeki en güvenilir adam sanırsam RTE,halk sahneye ara kablo çekip elinden geldiği kadar yönlendirmeye çalışıyor gibi:) diğer kuklaların iplerini kesebilmek mümkün mü bilmem.Onlar ampulu patlatabilir mi bunu hiç bilmem.Ama ışıkları söndürürlerse halk bişiler yapabilir gibi,malum anadoluda kahvede ışıkların sönmesi hayra alamet değildir *eki Zaten sanırım bu yüzden birileri ampulu patlatmaktan korkuyor,hele de birileri "Akdeniz orduları ilk hedefiniz anadolu" falan derken.pek bi tezat yazı oldu ama bence bu işten bi bok çıkmıycak...asker sistemdeki yerini korumak için hükümeti kerhen destekliyor.bu askerin sistemdeki sınırlarını daraltmak bir yana daha da genişletebilir.27 nisan büyükanıt bildirisindeki asker uslubu halkı kızdırdı ve karşı demokratik refleks oluştu.geçenki ilker başbuğ uslubundaki bildiriyse büyükanıtınkinden daha sert, daha geniş ve daha müdaheleciydi.Hangisi daha tehlikeli?Demokrasiden yana tavır almış bir kral sevilebilir tabi.Tayyip de artık şey der,hani tembel köyün imamı ayakkabı çıkarma yüzünden camiye gitmeye üşenen halkı ayakkabısıyla camiye sokar ve halefine "ben ayakkabıyla soktum sen de ayakkabılarını çıkar" der ya,Tayyip de halefine ben böyle demokrasi mabedine soktum sen de bizahmet postallarını çıkar,der artıkın.Peki köklü çözüm olan köy halkının tembellikten kurtulması gerçekleşebilir mi,gerçekleşemez.Çünküm Türk milleti zaten çalışkan,zaten zekidir :P

#24 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19,758 posts

Posted 03.05.2009 - 23:01

Attın he:) Vakitçiler nurcuları,nurcular da vakitçileri hiç mi hiç sevmezler:)

İşte bu yüzden Vakit Gazetesinin sahibinin kim olduğunu sormuştum AtamÇepni'ye.

Diğer yandan shy zaten mesajında büyük harflerle gözümüze sokmuş ne denildiğini. *lol

Değişiklikler Kaydedildi...

#25 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5,693 posts

Posted 03.05.2009 - 23:03

Sahip aynı olduktan sonra nurlusu nursuzu ne fark eder ?

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#26 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5,693 posts

Posted 03.05.2009 - 23:10

İşte bu yüzden Vakit Gazetesinin sahibinin kim olduğunu sormuştum AtamÇepni'ye.

Ne mutlu size, *lol

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#27 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7,424 posts

Posted 03.05.2009 - 23:14

Bu davalar böyle oluyo zaten .
Bi şekilde idamdan yırttın mı çıkarsın.
Menderes ve iki arkadaşı idamdan yırtamamıştı.
Celal Bayar idamdan kurtardı kendini.
bi kaç seneye kalmaz da çıktı hapisten.

İşin burası bi yana adam zaten tahliye edilmiş. Videoda 9 sanie ama pek de turp gibi de görünmüyor.

#28 BucuK

BucuK

: вєş’є вєş vαя :

• Dokunulmazlar
  • 6,410 posts
  • İlgi Alanları:* qαγєτ ίlqίsίz *

Posted 03.05.2009 - 23:33

emniyet onun durumunu kontrol ediyordur ya ne bu fesatlık *eki
ne oluyorsa artık herkesin kafasında bin tilki dolaşıyor, işin kötüsü o tilkilerin hepside aynı şeye hizmet ediyor sanki, kutuplaştırmaya...

geçmişten gelen hep bi türk-kürt ayrışması olacak tezi vardı ya çok şükür o tezi ordu çürüttü, yavaş yavaş küllerini de temizleyecez
derken şimdi de ergenekon-denizfeneri ayrışması var,
ulan diyorum gerçekten ordu son umut mu olmalı?
*lol

#29 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11,484 posts

Posted 04.05.2009 - 01:26

Lastik gibi konu çekdikce uzayıp duruyor bir koparsa iki tarafda zarar görecek...Sakin olun ve bekleyin kutuplaştırmak böler bölünmeden tek karlı çıkacak olan düşmandır....
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#30 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5,693 posts

Posted 04.05.2009 - 09:54

Haklısın.. Düşmanı sevindirmeyelim.

PKK'ya kim kurşun atıyorsa hemen bu davanın yaftasını yapıştırmayı bazıları marifet sanıyor.

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#31 pac

pac

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 13,198 posts
  • İlgi Alanları:Güzel olan herşey =)

Posted 04.05.2009 - 20:05

ya adamın ömrünün her anı kötüdür denmiyo zaten, vatana hizmet etmiş olabilir takdirini rütbesini karizmasını zaten almış kullanmıştır ama bu başarıları veya kariyeri var diye hataları gözardımı edilecek bu statükodur :)

hukukta suç işleyen şuysa buysa o tutuklanamaz die bi maddemi var!!!
YAŞAMAK BİR UMUTTUR...

Similar Topics Collapse

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users