Jump to content

- - - - -

Müsaitseniz Size Aşık Olabilir Miyim?

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11,851 posts

Posted 18.04.2009 - 16:56

Posted Image

Metrodan inip otobüse biniyoruz gidip gelirken kulağımızda elektronik müzikler, kış ortasında çileğin tadına bakabiliyoruz, internetten çabucak âşık olup ardından magazin programlarını seyrediyoruz, bir dergiden kadın-erkek tavlama yöntemlerini çarçabuk okuyup sevgilimize uygulamaya kalkıyoruz, peki biz nereden geldik nereye gidiyoruz?

Yaza yaklaşırken soframıza koyduğumuz kırmızı domatesin tadı nereye gitti, mektuplar ne zaman elektronik oldu, cırcır böceklerinin sesi nereye kayboldu, ya yıldızlar terk mi ettiler bizi? Âşık olduğumuzda elimizden düşürmediğimiz şiirler nereye kayboldu, aşkımızın elini tutma özlemi nereye saklandı, plansız projesiz sade aşkları kim götürdü yanında?

Günbegün artan yalnızlıklarımız ve değişen, karmaşıklaşan ilişkilere farklı bir bakış \"müsaitseniz size âşık olabilir miyim?\"
Ne diyordu yazar, \"Burnumun ucu şiirden sızlar. Sanki birazdan kapı çalınacak, bir telefondan bir aşk yola çıkacak, diye kalbim güm güm atar.\"
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#2 K@LPSİZ

K@LPSİZ

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1,160 posts

Posted 18.04.2009 - 17:05

Böyle bir şiir vardı sanırım. 2 sene önce bir forumda okumuştum cok güzeldi.
Kimsenin adı dudaklarımı kandıramadı...

#3 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16,791 posts

Posted 18.04.2009 - 21:41

Tabii her zaman herkes olabilir sorun yok mevlana torunuyuz biz :D kapımız herkese açık.Ama o kadar da herkes olmasın :mad1: sonuçta ben mevlana değilim.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Posted Image

#4 TgK

TgK

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 305 posts

Posted 20.04.2009 - 09:29

Çook seneler önce benzer bir şey yazmıştım. =))

Similar Topics Collapse

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users