İçerik değiştir

- - - - -

Evde karın kası yapmanın yolları

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 5 yanıt verildi

#1 Haberci

Haberci

Jurnalci

• Muhabirler
  • 8.175 Mesaj

Gönderim zamanı 15.04.2009 - 16:58

Sert karın kaslarına sahip olmak için illa spor salonlarını gezmeniz gerekmez. Evde de basit ve sık tekrarlanan hareketlerle istediğiniz baklavalara sahip olmanın yolları neler?

Devamı için tıklatın
Harabe.net Haber Servisi

#2 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 15.04.2009 - 21:37

Baklava ne ki? Hareketleri tamamlayınca baklava mı ödül alıyoruz *uhuhu peki şimdiden baklava yesek sonra hareketleri yapsak boş bir zamanımızda, canımız isteyince, keyfimiz yetince heee olur mu? Şşşt haberci sana soruyorum kaçma *fiuv cevap veer :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#3 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 15.04.2009 - 23:44

evde baklava yapmaktansa spor salonlarını gezip baklava almak daha kolay bence :heartthrob:
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#4 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 16.04.2009 - 00:39

Hem bayanda baklava karın olmaz.İyi olmaz yani.Halk içinde iyi gözle bakılmaz :) sonra elin sapığı gelir o baklava mı der ısırıyım mı der felan :mad1:

Bu konular beni iğrenç yönlere şeediyor ben bööle değildim yaa ne oldu bana :mad1: Akıllı uslu sessiz sakin bebek kadar masumdum ben hala da öleyim :mad1:
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#5 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 16.04.2009 - 00:51

baktım da benim karnım da yokmuş.. öylesi bi kusursuzum ben.. ya yaaa evet bura da miami adaları zaten :)

#6 Masalperisi

Masalperisi

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 100 Mesaj

Gönderim zamanı 28.04.2009 - 11:11

mekik çekmenin faydası oluyor zaten başka evde nasıl bir spor yapılabilirki :)