İçerik değiştir

CEM UZAN!

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 106 yanıt verildi

#61 serseri_aşık

serseri_aşık

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 139 Mesaj

Gönderim zamanı 20.02.2006 - 09:56

YAPMA SERRA Bİ KARDELEN Dİ ŞİMDİ Bİ DE SEN CIKTIN BASIMIZA KİM KİMİN HAKKINI YEMİŞ ACABAAAA???
SERSERİ_AŞIK

#62 Roland

Roland

I Love My Frog :)

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 20.02.2006 - 10:27

Ne var Cem Uzan sizin valideleriyle birlikte vatandaşlarını yollayan, tayyibinizden daha karizma bir adam. Ayrıca Caps Lock var ya hani bak solda. Heh yazarken ona basarsan küçük harflerle yazarsan bırak sevinmeyi tayyip gibi iq su bir haneli tek sayıların toplamından fazla olmayan bir insana bile akıllı yakışıklı ve karizma diyebilirim :D
Kandırdım, kandırdıım, gemi memi yoktu

#63 serseri_aşık

serseri_aşık

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 139 Mesaj

Gönderim zamanı 22.02.2006 - 19:09

AL Bİ DE SENMİ CIKTIN BASIMIZA YAW BIRAKIN KARİZMA MESELESİNİ CEM UZAN COK KARİZMATİK OLABİLİR AMA HIRSIZ ÜLKESİNİ DOLANDIRAN KARİZMATİKTEN NE HAYIR GELİR HEM BİRADER BEN HEP BÖLE YAZARIM VARMI SORUN ?
SERSERİ_AŞIK

#64 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 23.02.2006 - 13:36

adam bu ülkeye yatırım yaptı diye
birçok insanı ezmesinide (kasaları hortumlamasınıda) olağan bişeymiş gibi mi kabulleneceğiz.

neruda62 isimli üye,Cem Uzanın hangi kasayı hortumladığını iddia ediyorsun?

neçabuk unutuldu çiftliklerde çıkan silahlar tehdit kasetleri vs. madem suçsuzlar o zaman çıksınlar ortaya hakan uzan kemal uzan hepsi aranıyor suçsuz san çıkıp ortaya biz suçsusuz diye haklarını arasınlar.................

Çiftlikte çıkan silahlar onlara ait!
Tehdit kasetleri,basının,medyanın iddiaları!Bu iddialar ispatlanamamıştır!
Uzanlar için hukuka,anayasaya,insan haklarına aykırı yasalar çıktığı için Kemal ve Hakan Uzan gelmiyor!

serseri_aşık,Cem Uzanın hırsız olduğunu iddia ediyorsan ispatla o zaman!

Bu mesaj kardelen tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 23.02.2006 - 13:43

#65 Ziyaretçi_neruda62_*

Ziyaretçi_neruda62_*
  • Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 23.02.2006 - 13:59

ya bu forumdakilere (cem uzan) soruyorum sadece (sana değil kardelen) imar bankasını kim batırdi? bana detaylı bir açıklama yaparlarsa sevinirim. yok yani kardelen cem uzan kasaları hortumlamadığını diyoda eğer onlar dolandırmadı ise devlet mi yaptı. yoksa banka memurlarımı yoksa halkmı kim soydu bu kasaları merak ediyom. :huh:

#66 serseri_aşık

serseri_aşık

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 139 Mesaj

Gönderim zamanı 23.02.2006 - 20:01

YÜRÜ BEEE NERUDA62 KİM TUTAR SENİİİİ KARDELEN ACIKLAMA YAP BAKEM?????
SERSERİ_AŞIK

#67 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 23.02.2006 - 20:54

futbol sahasında değiliz veya at yarışı pistinde.

#68 serseri_aşık

serseri_aşık

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 139 Mesaj

Gönderim zamanı 26.02.2006 - 22:02

BEN LAFIN GELİŞİ SÖLEDİM DRİZZT
SERSERİ_AŞIK

#69 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 27.02.2006 - 00:14

Laf ilginc gelmis o zaman, Yuruuu beee kim tutar beee kralsin beeee :mad1:

#70 serseri_aşık

serseri_aşık

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 139 Mesaj

Gönderim zamanı 27.02.2006 - 12:53

SANA İLGİNC GELMİŞ KARDESSSS HEM SANANE YAW BEN İSTEDİÐİM GİBİ KONUSURUM BEN SANA KARISIYOMUYUM????
SERSERİ_AŞIK

#71 Roland

Roland

• Üyeler
  • 4.729 Mesaj

Gönderim zamanı 27.02.2006 - 13:02

Karis kardesim :) bana yeterince karisan var, bi de sen karis. Umursamiyorum zaten fakat senin yazdigin kelimeler gercekten komikti bunu anlatmaya calisiorm ama anlayamiyorsun, ya yasin kucuk ya da kendini o kadar kaptirmisin ki ne dedigini bilmiyorsun :mad1:

Bu konunun amaci sapmakta ve tartismaya dogru donmekte, artik seninle polemige girmeyecegim.

#72 serseri_aşık

serseri_aşık

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 139 Mesaj

Gönderim zamanı 27.02.2006 - 13:27

WALLA EN İYİSİ GİRME BENİMLE POLİMİÐE FALAN BEN ALINGANIMDIR AYRICA KİMSEYE YAZDIÐI YAZILAR İÇİN KARISMAM!!!
SERSERİ_AŞIK

#73 kılıcarslan

kılıcarslan

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 24 Mesaj

Gönderim zamanı 14.03.2006 - 21:16

:) *heyo *heyo iste boyle kafamı duvarlara vuruyorum bu kardelenın yazdıkları karsısında ıspat ıstedı ıspatlandı belge ıstendı serserı asık kardesım belgeledı daha ne ıstıyorsun ve anlamamakta ısrar edıyorsun ben artıksana bısey dıyemıyorum aslında soylemeyeyım soylemeyeyım dıyorım fakat bı sure sonra dayanamıyorum sanırım daha sana cok karsı cıkacagım kardelen kardesım

#74 kılıcarslan

kılıcarslan

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 24 Mesaj

Gönderim zamanı 14.03.2006 - 21:18

serserı asık kardesım senı sonuna kadar desteklıyorum bu konuda kardelen sanada son derece karsıyım anla

son

#75 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 18.03.2006 - 21:58

ya bu forumdakilere (cem uzan) soruyorum sadece (sana değil kardelen) imar bankasını kim batırdi? bana detaylı bir açıklama yaparlarsa sevinirim. yok yani kardelen cem uzan kasaları hortumlamadığını diyoda eğer onlar dolandırmadı ise devlet mi yaptı. yoksa banka memurlarımı yoksa halkmı kim soydu bu kasaları merak ediyom. :mad1:

İMAR BANKASI OLAYI

Kemal Uzan, İmar Bankasını 1984 yılında Doğuş Gurubundan satın almıştır.

Geçen süre içinde İmar Bankası bir yandan Türkiye'nin en sağlam bankalarından biri haline gelirken, diğer yandan da mudisine en yüksek kazancı sağlayan banka olmuştur.

Ancak, ÇEAŞ ve Kepez'e hak, hukuk ve adalet kavramlarının hiçe sayılarak el konulmasından sonra çıkarılan İmar Bankası'na da el konulacak dedikoduları haklı olarak mudileri telaşlandırdı.

Bu kapsamda bankadan bir hafta içinde trilyonlarca Türk Lirası ve yarım milyar dolara yakın döviz mudiler tarafından çekildi.

Takdir edersiniz ki dünyanın en güçlü bankası bile bir anda bütün mudilerin parasını istemesine karşı dayanamaz.

İmar Bankası yetkilileri bunun üzerine BDDK'ya başvurdu ve sorunun atlatılabilmesi için kurumu göreve davet ettiler. BDDK'nın yardımı ile sorun aşılabilecekken, BDDK çözümcü davranmak ve bankaya destek çıkmak yerine, yok edici davranarak bankanın mevduat kabul etme ve bankacılık yapma iznini kaldırdı.

Oysa 1994, 1999, 2000 ve 2001 yıllarında çıkan ve pek çok banka ile büyük şirketlerin batmasına neden olan ekonomik krizler sırasında İmar Bankası da milyar dolarla ifade edilecek zararlara uğramıştı.

Kasım 2000'de yaşanan günlük % 7000'lik faizler nasıl hiçe sayılabilir?

Şubat 2001'de Anayasa Kitapçığı Fırlatma Krizi' nde, doların 600 bin TL'den 1 Milyon 600 bin TL'ye fırladığı süreçte bankaların zararlarını yok kabul etmek mümkün müdür?

Türkiye bankacılık sisteminin zararları, tüm yetkililer tarafından bilinmektedir.

Ülkemiz ve bankalar, 2000 senesinden beri, ABD Doları bazında % 45'e varan faizler ödemek zorunda kalmıştır. Uygulanan bu politikalar neticesinde hangi banka dolar bazında bu maliyetleri taşıyabilir?

Buna rağmen Kemal Uzan bankanın ayakta kalması için tüm kaynaklarını seferber etti ve bankayı yaşattı.

İmar Bankası'na el konulmasından sonra BDDK tarafından çifte hesap bulunduğu, binlerce sahte isim adına hesaplar açıldığı, mudilerin kayıtlarına ulaşılamadığı ve kara para bulunduğu açıklamaları yapıldı.Yapılan tüm incelemelerde bu açıklamaların tamamının asılsız olduğu ortaya çıktı.

Buna rağmen bankanın yıllar içinde uğradığı zararlar hortumlandı gibi çirkin bir ifadeyle kamuoyuna sunuldu.

BDDK, 7.5 katrilyon T'lik zimmet olduğunu ileri sürmüştür.

İmar Bankası'ndan, Kemal Uzan, Yönetim Kurulu ve / veya hiç bir Uzan ailesi ferdi, bir liralık menfaat bile sağlamamıştır. Bir Liralık usulsüz kredi kullanımı, şahsi kredi kartı, şahsi hesaba havale, bu veya buna benzer hiç bir uygulama ve olay olmamıştır.

Çarpık bir ekonominin neticesi olan bu durumun adı faaliyet zararıdır. Türkiye'de ki tüm bankalarda bu durum mevcuttur ve çeşitli bilanço oyunları ile zararlar makyajlanmaktadır.

İmar Bankası'nda zimmet yoktur, olmamıştır ve yargının üzerindeki baskı hafiflediğinde bu durum ortaya çıkacaktır.

http://www.kenthaber...aber_37187.aspx

#76 kardelen

kardelen

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 713 Mesaj

Gönderim zamanı 18.03.2006 - 22:02

:mad1:  :banghead:  :banghead: iste boyle kafamı duvarlara vuruyorum bu kardelenın yazdıkları karsısında ıspat ıstedı ıspatlandı belge ıstendı  serserı asık kardesım belgeledı daha ne ıstıyorsun ve anlamamakta ısrar edıyorsun ben artıksana bısey dıyemıyorum aslında soylemeyeyım soylemeyeyım dıyorım fakat bı sure sonra dayanamıyorum  sanırım daha sana cok karsı cıkacagım kardelen kardesım

Yalan söyleme!Hiç bir şey ispatlanmadı!Belge de ortaya konulmadı!
Neden yalan söylüyorsun açıkla!

Bu mesaj kardelen tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 18.03.2006 - 22:02

#77 milas

milas

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 939 Mesaj

Gönderim zamanı 20.03.2006 - 19:57

:msn97: :msn97: :msn97: :msn97: :msn97: :msn97: :msn97: :msn97:
çok inandırıcısın kardelen :msn97: :msn97: :) :) :msn11: :msn11:
necip fazıl a sormuşlar; edebi nerden öğrendin, cevap vermiş edep sizden

#78 serseri_aşık