İçerik değiştir

- - - - -

Ordan, Burdan, Şurdan, Gündem ( Devam Etmeli )

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 95 yanıt verildi

#41 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2009 - 00:40

da vinci üzerine okuduğum kitabın birinde,leonardo da vincinin günde üç saat uykuyla durdurğunu öğrenmiştim..sonra ne mi oldu ? - kötü kalpli vinci günde üç saat uyuyorsa bana yarım saat bile yeter - diyip,uyuma yetimi tamamen kaybettim.. gerçekle hayal arasında git gel seferleri düzenleyip hayatımı zorlaştırdım..ve en nihayetinde tepkilerim abarmış,çevremdekiler kaygılanmaya başlamıştı..

- telefonum nerde epru gördüngü?
- gördüm içimde ..orda taşıyom ben onu.. bekçisi miyim la ben senin dandik telefonunun,allah belanı versin senin,yeter ya,bu kadar da abanılmaz bi insanın üstüne bik bik bik eki ekii

sonra işte google dan ninni mp3 aramaya ve indirmeye başlamıştım :) öyle bi anlatasım geldi.gelmese miydi ?

#42 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2009 - 10:31

Anlık şeyler yazmak istiyorum saniyeyi bölmek buraya dökmek istiyorum diyeceğimde sen bozuk saatin bile günde bir kez doğru gösterdiğini bilen bir toplumda nasıl zamanı böleceksin ki o zaman şöyle diyoruz yeni sloganımız.

Saniyeli günlerden dakikalara ordanda saatlere doğru yol alıyoruz.

Neyse gelelim konunun klasik yerine

Ordan öyle bir rüzgar esti ki Kılıçdaroğlu istanbulu salladı dendi ama deprem hissedilmedi neden mi bayan muhtar adayları topbaşı desteklemiş.

Şurdan şunu söyleyeceğim Ysk görevini yapamadı sınıfta kaldı bütünlemede inş. sınıfı geçer tabi Tayyip Amca sözlüden iyi not verirse.

Burdan ne haber versem ki sizi severek ailecek hatta mahallecek okuyor ve alkışlıyourz kaleminiz kırılmanız makyajınız bozulmasın.

Gündeme gelince Akp 900 bin oy kaybetti Chp 1. milyon oy kazandı sonuç ne Chp kıyı kesiminde kazandı neden mi tabi ki kıyı kesimi Balık tüketimi fazla ve zeka kat sayısını yükseltiyor o yüzden gündemin manşetini atıyorum.

Dardanel ton kısa bir süreliğine 1 tl :)

Şimdi ben buraya yazınca sen ordan gülünce o şurdan bakınca gündemi değiştiremeyince ne yapıcaz neyse sıkıldım ben demsiz bir çay alıp köşemde durayım :)

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#43 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2009 - 11:35

Çok güzelmiş burası sözlü olarak beğeneyim önce sonra butonmu ne onada basarım şimdi hepsini okuyamadım yine gelecem...
EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#44 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2009 - 15:13

önce arabalara gelir bangır bangır yazbahar abla sonra her yere..kıpır kıpır,güneşli..böyle büyük bi kitabı hünerle okur gibi. teslim oldum aman allahım.en sevdiğim mevsimdir diyecektim..böyle sıcak sıcak terli yapış yapış..sevişmek gibi..sanki güneş bizi...töbe töbee :closedeyes:

yeşil erik olsa da yesem.. ya da ne bilem zeytinyağlı taze fasulye, domatesli pilav ve cacik olsa? eiiyy

#45 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2009 - 15:57

birilerini ya da bişeyleri romantik & karizmatik beklemeyi isterdim..şöyle sırtımı bi duvara falan yaslayıp,bacaklarımı çapraz yapıp kollarımı kavuşturayım,o sırada fd md dinlerken hafiften şeyeden rüzgar saçlarımı uçuştursun filan isterdim..fularım olsun böyle upuzun..kırmızı mont lazım bi de..tacım da kırmızı olsun...bişeyler ya da birini bekliyo olmama rağmen ciks ve kuğl görüneyim,beni bekletenler bu hal ve endamımı görünce iyiden bi etkilensinler istiyorum. çarpıcı olsun istiyorum..böyle şeyler istiyorum..lakin ekseriyetle ya bi dıbık gibi ayaklarım omuz hizasında açılmış,kollar belde,sinirden kaskatı kesilmiş,ya da bir deli gibi bi o yana bi bu yana puflaya puflaya beklerken buluyorum kendimi..yine bu bekleyişimde gelen kişiyi çarparak etkiliyorum yalnız,omzza bi vuruş gibi,fiziksel sanki..

dip not: boyum anca oraya erişiyor :closedeyes:

#46 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 04.04.2009 - 17:03

bu sene, gerek basın yayın organları olsun, gerek büyüklerimiz olsun,efendime söyliyim,grek spekülasyonlar sansasyonlar olsun, tüm bunların sayesinde dilimize epeyce kelime ve öbekleri yerleşti..nedir; hamdolsun teğet geçti,kutuma gidiyorum,kızsız adam,ananı da al git,daha da davosa gelmem,masa düzeni olmamış necmiea,gibi...

şimdi geçenlerde flash yahut kanaltürk olması lazımdı..garip bi poroğrama garip bi amca getirmişler ve teğet nedir dersi veriyorlardı..bakakaldım ne anlatıyolar diye..dairenin içerisinden geçen bi kesme çizildi önce ve akabinde - işte teğet- dendi..ekonomik krizin teğet geçeceğine şüphe yok ama dedi,daireyi kestiği uzunluk boyu ( evet uzunluk boyu :S ) ne olacak işte o zamana kalmış bişey dedi..bi anda geometriye dair tüm bilgilerim allak bullak oldu..büyük bi karmaşayla kanal değiştirdim..allah korusun ya kumanda bozulaydı o esna..teğet geçti hamdolsun

#47 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 04.04.2009 - 17:18

" ne zaman öleceksiniz "

sizinde karşınıza çıkıyor mu en alakasız sitelerin tepesinde bu reklam..kuru kafa falanda var ha..ciddi yani durum.sıkıyosa merak etmeyin, diktesi var işin içinde..sanırım , beleşe melodi,tıkla yüz kontör kazan,en güzel kızlar burada, falan kesmedi bunları..ee insanız ya meraklıyız yaratılış gereği,bu böyle oldukçada ardı arkası gelmez bu salakçaların,bin küsür çeşidini bulurlar...bende şöyle merak uyandıracak bişeyler düşünmüyo değilim hani,insanların nefeslerini kesecek bi iki reklam sloganı..."tıklayın okeye dördüncü bulalım" gibi...elimden tutulursa bu güzide fikirlerim çığır açacak gibi sanki..ama yalnızca elimden...gerçi biraz salakçıl oldu ama girişim girişimdir dostum... hııık

#48 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 05.04.2009 - 02:39

siz hiç bi şarkıya takılıp kaldınız mı ? ben asılıp kaldım => jerf / my trip

bişey değil insanlık

#49 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 06.04.2009 - 11:19

" hayatı ağır çekim seyrederken ne çok detay kaçırdığımızın farkında olmak adına "

One year in 40 seconds from Eirik Solheim on Vimeo.

eirik solheim adında amatör bi fotoğrafçı evinin bahçesinde fotoğraf çekiyormuş..sonra birden ne olduysa hep aynı açıdan çeksem de bunları harmanlasam diye düşünmüş..ve performe etmiş... ortaya mı ? ortaya dört mevsimin geçişlerini anlatan çok şık kırk saniyelik bi video çıkmış..

#50 nünü

nünü

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 89 Mesaj

Gönderim zamanı 06.04.2009 - 11:32

İnsanoğluda doğa gibi değilmi....Bir güneş açar yüzümüzde,bir yağmur yağar,bir kar fırtına eseriz yağarız,bir sıcacık sararız çevremizi...Teşekkürler Epru
SANA NASIL YÜZ VERİPTE DEÐERİNİ ARTTIRDIYSAM , SENİ SIFIRLA ÇARPAR YOK EDERİM...

#51 K@LPSİZ

K@LPSİZ

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.160 Mesaj

Gönderim zamanı 06.04.2009 - 11:37

Tek tek harf harf okudum bu bölümü. gayet ilginc ve ortaya karışık konular fikirler eklenmiş:) Acaba bendemi yazsam diye arada kara kara arada ak ak düşünürken yazacak konu bulamadım itiraf ediyorum. Hamdolsun kriz bizi teğet geçemediği için belkide düşünme ve konu olusturabilme yetimi kaybettim kimbilir.
Bu aralar nedense yabancı tv lerin reklamlarına taktım kafayı. Ne kadar hoş çekiyorlar öyle. İnsanın saatlerce oturup izleyesi geliyor. Öyle sıradan bir filmmiş gibi ya romantik ya korku ya komedi diil. Maşallah hertelden var mubarek. İnsanın içi biran o reklamdaki araba yada cukulata olmak istiyor ama reklam bitince sap gibi işte yine kendinsin diyebiliyosun ne garip bir duygu. Konunun son cümlesinide bir gönderme yaparak sonlandırmak istiyorum. Halmdolsun teğet geçemedi bize içimizin dibine kadar girdi..
Kimsenin adı dudaklarımı kandıramadı...

#52 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2009 - 17:01

...üroloji muayenehanesinden gündeme düşenler...

habere göre;

sanık doktor,prostat masajı yapacağım dediği hastasını yüz üstü yatırıp el ve parmaklarıyla masaja başlıyor ve çok geçmiyor, doktorun iki eli de hastanın omzularına doğru gidiyor..bunu farkeden hasta alelacele toparlanıp * sen nasıl bi doktorsun bik bik eki eki * diyerekden bağırıyor ve muayenehaneyi terkediyor..sırada bekleyen diğer hastalara da seslenen mağdurumuz,doktora karşı * pis ırz düşmanı terbiyesiz adam* diyor...

önce bi güleyim ben müsaadenizle :P sonra da; iki eliyle omuzlara doğru geçiş yaparak hipokratı mundar eden doktorumuzla , sevgili mağdur abimizin bu durumlarının bana, temel ile dursun'un üşüyünce birbirlerini düdükledikleri fıkrayı anımsattığını yazayım ben en iyisi...aa yazmışım. kahretsin

#53 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 08.04.2009 - 17:14

gece yarısı suları evin içinde sebebsiz ama salakçıl bi şekilde bağıra çağıra dolanırkeee

- nat nat natt rulokat

- çokonat o

- banane sende benim saçıma çok süper oldu,dememiştin

yaşamak güzel yeaaa.... :)

#54 alsancakE24

alsancakE24

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.849 Mesaj

Gönderim zamanı 12.04.2009 - 02:45

Zeka ürünü esprilerdi.
Keyifle okudum.
Esininiz eksik olmasın.

NOT: Neden yeni şiirleriniz yok?

#55 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 13.04.2009 - 14:08

efenim ilgi gösteren arkadaşlara burdan nanik yapıyorum.şaka şaka tepekkür ediyorum :mad1:

çekirdeğin çitlenmişi çıkmış. yapmış el oğlu işte.el oğlu dediğim de romenler. neden böyle eloğlu diyerek samimi bi ortam yarattığımı da anlamış değilim ama..neyse efendim yapmış romenler bunu. dün gördük.."aaooaaeh ne ki bu yea" derken biz, bakkal amca tipinin hakkını vererek "huhaha boş durmuyoruz biz, önce çitliyoruz sonra satıyoruz" dedi.."aman da romen malıymış bu ama" derken daha tam ben,yüz yılın en öküz cevabı geldi " evet evet yiyen şoparlaşıyor"..öpüyorum gadasından falan şapır şopar hemide ( de ayrı evladım )

#56 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 13.04.2009 - 14:18

dünya savaşı yıllarını ben görmedim.babam da görmedi. keza annem de.." ohh yavrum bizim zamanımızda" şeklinde başlayan cümlelerim olmadı benim.hakkımda olmadı zaten..öylesi yaşlanmadım henüz.ancak bi çok şey bana bunları düşündürtecek kadar değişti;

" çocukluğumda herkesin yavrusu herkesle oynardı.ayrı gayrı olmadan akşam ezanını müteakiben eve girilirdi.annesi pazara, çarşıya giden yavrucak öğle yemeğini komşu da yerdi..yahut anahtarını evde unutan annenin, kocası gelene kadar bebeleriyle beraber komşuda beklemesi çok sıradan olağan ve çok da zevkli bişey idi..evet idi...şimdi ise ülkenin bi çok şehri metropol kenti olmakla beraber hayatı da hızlandırdı..eskiden bu kadar hızlı değildi.şimdi hızlandı..hızlandı da ne oldu ? otur. sıfır

#57 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 13.04.2009 - 23:51

nerden bilmem geldi aklıma..otobüsle seyahat edecekler için şöyle bi not düşeyim istedim..bagajınızı teslim ederken

bir; içerisinde kırılacak eşya olduğunu üstüne basa basa vurgulayın ( ki üzerinde seyahat etsinler,sadistçe ama zevkli be )

iki; kesinlikle ve kesinlikle bagaj fişi alın ( sonra atın bi işe yaramıyo :P )

üç; bagajınızı alan ve yerlestiren elemana asla ama asla espri yapmayın ( anlamıyo asabınız bozuluyo )

* dip not: balıkesire giderken ki (giderken ki *eki ) tesisler süper bak..bi liraya neredeyse size dünyaları veriyolar.bi çişe iki buçuk lira bayanlar için söylüyorum.

gelicem anacım *böö

#58 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2009 - 00:50

vallahi böyle bi mail geldi az önce;

" iki adres var..birisi mardin diğeri aydın..en samimi arkadaşım bu şehirlerden birinde lakin hangisinde bilemiyoruz..bi mektup yollayarak ona ulaşmaya çalışıyoruz..ancak nasıl yollarsak ona ulaşır "

bi cevap veresim var => ben olam bizzat gidip bakarım abi , şeklinde.. akabinde de tüm arkadaş çevreme benimle olan ilişkilerini gözden geçirmeleri için zaman tanıyasım *böö derken bi mail daha geldi..bi dakika..(bura aynen kopi past )

"afedersiniz ama az önce size bağlantı yolu döşedik, boru diil. ama bir cevap alamadık. ne iştir? sorarız "

kimsiiğğn laa seğğn :P

#59 K@LPSİZ

K@LPSİZ

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.160 Mesaj

Gönderim zamanı 14.04.2009 - 01:35

baglantı yolu dösemişler *böö fıratpenmi lan bu :P
Kimsenin adı dudaklarımı kandıramadı...

#60 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 15.04.2009 - 00:00

bu,bu,nedir bu...konya halk oyunlarından bir enstantanedir bu..tamam şimdi çık dışarı

Gönderilen Resim

:D