İçerik değiştir

- - - - -

Ordan, Burdan, Şurdan, Gündem ( Devam Etmeli )

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 95 yanıt verildi

#21 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 11:28

Soru :

Bülent Ersoy , Arto , Fatih Ürek üçlemesinin ülkeye kazandırdıkları nelerdir ?
İbrahim Tatlıses son programından sonra tekrar televizyonlara dönmeli midir ?
Ergenekon nedir ?
"Sivasın yollarına, çıkayım dağlarına" dizesinde hangi dağdan bahsedilmektedir?
Böyle saçma sapan sorulara cevap vermek, soru soranı kaale almak günahmıdır ?
Bu soruları soran bir kişinin haleti ruhiyesi(böylemiydi bu) sizce nasıldır ?
İvedilikle cevaplanması ricasıyla.
Öperim ellerinizden.
Halamlara selam.

*heyo

Değişiklikler Kaydedildi...

#22 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 11:51

sevgili okurum. ( :) )

Bülent Ersoy , Arto , Fatih Ürek üçlemesinin ülkeye kazandırdıkları nelerdir ?

* valla bana bi faydası olmayan kilisenin papazıyla varolan tüm ilişkilerimi askıya aldım ben.bu tavır takındığımdan mıdır,değil midir,değilse nedir,bilemiciim ama bitiverdi içimde bu üçlüye karşı olan diyeceklerim.hiç bi numaralarını görmedim.

edit: bülent evlenmişti değil mi. bak o iyi bi hareketti *heyo

*İbrahim Tatlıses son programından sonra tekrar televizyonlara dönmeli midir ?

onun o civarlarda yürümesi tehlikeli ve yassaktır benca

*Ergenekon nedir ?

kardeş forumumda tanıdğım en dandik insanın eski nickidir.izliyosa buradan selam ederim

"Sivasın yollarına, çıkayım dağlarına" dizesinde hangi dağdan bahsedilmektedir?

genel olarak dağlık ve yüksek bir plato üzerinde kurulan sivas ilimzin ortalama yüksekliği 1000 metre olduğundan,dağlar ve bu dağlar arasında vadiler, çukurlardan oluşan ovalar ve dağların aşınması ile oluşan yüksek platolar ilin başlıca yüzey şekillerini oluşturur.şarkışla nın güzeli toroslarla,güneydeki köse dağları benim favorimdir :P ama ille birini seç dersen,toros dering *zong

*Böyle saçma sapan sorulara cevap vermek, soru soranı kaale almak günahmıdır ?

yo hayır.artı bi bonusdur.

*Bu soruları soran bir kişinin haleti ruhiyesi(böylemiydi bu) sizce nasıldır ?

otuzbeş santimlik karın üzerşnde sokağın veletleriyle kar topu savaşı yapayım ule derken cuma namazının sünnetini kaçıran bi insan evladı ruhiyesi hakim. bunu gördüm. evet . :P

*İvedilikle cevaplanması ricasıyla.
Öperim ellerinizden.
Halamlara selam.

bende öpering büyük küçük ayırt etmeden gözlerden :P

dip not: halamı nerden tanıyorsun :P

eskiden bi hakan albayrak röpoğtajı ha bi de bengisu karaca yazıları vardı.güzeldi hepsi..bi de üstüne o ara yiğit özgür bilim çocukda karalamaya başlamıştı.çok ciciydi.evet aboneydim ben.mobidik de okuyodum

#23 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 12:11

mantıklı *heyo

Değişiklikler Kaydedildi...

#24 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 12:49

hatırladığım en son gelişleri geçen cumartesi idi.evde toplu temizlik seansı ( kuzenlerle ) tertiplediğimi anlamadan sordu,hepimiz oy kullanıyor muyuz?ve kellelerimizi saydı, kelle başına mühr parası almayacağına da yemin etti.. o, o gün gelenlerin 3. süydü öyle sanıyorum.seçimi kim kazanırsa kazansın,ikamet için para ödemeyecek tek tipler bizler olacöğük o günden sonra heralde,galiba,sanırsam..o diyyıldağ,reşit olalı iki seçim gördük hala bi numara yok,adam oldun diyen de..bari oylar devretse de önümüzde ki iki seçim sonrası toptan kullansam keşke.bi soralım yetkililere. yerse

#25 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 14:29

ehi vakti zamanında şu bi milyonlukcuların ( böyle söyleniyo evet) gazabına uğradığımı hatırladım bak.efenim bütün kızlar toplandık toplu film seansı düzenlicez.önce mutfağı temizlemememiz gerekiyo..tekinin eline 15 milyon kıyışlayıp,en kalitesinden tablet bulaşık deterjanı,kola,cips,çerez falan alması için markete yolladık..yavrucum,yolda ne alırsan bi milyonacı amcanın tükanını görüp içeri dalmış, 99. kalite sıvı sabun, 31. kalite 687465464 bidon TOZ bulaşık deterjanı,18 li paketlerde lolipop türevi şekerleme,sondan beşinci kalite çekirdek integrali :), 73. derece leblebi klonu,kalitesiz 4 şişe "çet kola" ( sanal aşıkların içeceği yazıyodu üstünde) alır ve ekonomik takılır...5 milyon harcar...kendisini teprik ediyoruz...yuhalıyoruz...affetmiyoruz...dışarı çıkıp topluma karışmasına izin vermiyoruz..seviyoruz böyle bi güzel..o kolayı zorla içiyoruz...klonlu lebleri kola bardağına sokmaca oynuyoruz....çekirdekleri dörder beşer götürüyoruz...deterjanları allaha emanet ediyoruz....ve o günü öylece kapatıyoruz....gitmeden sosyal mesajı da veriyoruz;

ne alırsan bi milyon tükanları değil o, ne alırsan al bi milyondan fazla ödeyeceksin,tükanları

#26 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 22:59

yana yana konuşurken birden susup akabinde de hiç susmamış gibi konuşmaya devam etmek gibi tuhaf bi oyun buldum kendime son günlerde..tv nin ses ayarını aniden kesen mute tuşu gibi..pek bi eğlencelik,pek bi keyifli...deneyin derim..bişey değil türkiye

ayrıyeten biri bişey anlatırken saçlarına bakın,vallaha.. çok hoş oliyir,peşisırada,-kepek mi bu jöle mi yıvaşmış- sorusu da dekor katiyir

#27 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 27.03.2009 - 00:00

onlarca yıl önce (2001) eskişeere ilk gittiğimde velhasılı,birisi beni çevirip -oh kızım,öyle bi gün gelecek ki bu eskişeer de okula ucu başı yetişmen için taksi tutman dahi fayda etmicek,sen yine geç kalacaksın..öyle ki derse girer girmez-hocam özür tafiğe takıldık- bile diyeceksin,ya ya hı hım evet diyeceksin- deseydi,ona totomla beraber katıla katıla gülerdik..ancaaaakk;

son sene,onları da gördük o şehir de..

* eskişehir de,üstelik son senen de bunlar oldu,derse yetişemedin, üç buçukladın hocanın karşısında diye hayıflanıyosan,biz istanbul da ne edek güzel insan,diyenlere de öpücüklerimi gönderiyorum kokulu kakalı...

#28 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 27.03.2009 - 00:13

asansörleri sıkıcı mı buluyosunuz?daraltı mı geliyor? o zamansa kendinizce pislikler yapın..size yardımcı olabilecek bi kaç bişey buldum netten nütten;

# Birisi asansöre girip çıkarken araba sesi çıkarın.
# Şimdi okullu olduk’ şarkısını ıslıkla soyleyin.
# Köşede arkanız dönük öylece durun ve asansör durduğunda da inmeyin.
# Birisinin üzerine eğilerek ‘Kimlik kontrolu’ deyin.
# Kendi katınıza geldiğinizde kapı neden açılmıyor diye sinirlenip bağırın.
# Otomatik olarak açıldığında utanmış gibi yapın.
Binenlere vaaz verin.
# Belirli aralıklarla miyavlayın.
# Biri asansörden inerken alkışlayın.
# Binenlerle dilinizi burnunuza değdirebileceğinize dair iddiaya girin.
# Binen her kişiye inmek istediğiniz katı söyleyin.
# Asansör her katta duruşunda ‘Ding!’ sesi çıkarın.
# Düğmelerin bulunduğu panelin önünde durun.
# Sandviçinizden bir ısırık aldıktan sonra yanınızdakine ‘Biraz da sen almaz mısın, mmm’ deyin.
# Başpartmağınıza bakarak ‘Hımm, her geçen gün büyüyor’ deyin.
# Yere tebeşirle bir kare çizin ve diğerlerine burasının size özel olduğunu söyleyin.
# Birisi bir düğmeye bastığında patlama sesi çıkarın.
# Asansör tümüyle sessizken yanınızdakine dönüp ‘çalan sizin cep telefonunuz muydu?’ diye sorun
# Bu ne işe yarıyor acaba diyerek, alarm düğmesine basın.
# Elinizdeki kutuyu kapının ortasına koyun.
# çevrenize bakınıp ‘Acaba kim osurdu?’ deyin.
# Asansöre binen herkesin elini sıkıca sıkarak ‘Hoşgeldiniz’ deyin.
# İnerlerken de sarılıp öperek ‘Güle güle’ deyin.
# Binen her yolcuya onlar için istedikleri dügmeye basabileceginizi söyleyin.
# Gölge boksu yapın.
# Ağzınızdaki sakızı alıp elinizle uzatıp durun.
# Yolculardan birisine gözünüzü dikip bir süre baktıktan sonra ‘ Sen, sen de onlardan birisin’ diye bağırarak asansörün uzak noktasına kaçın.
# Cımbızınızı çıkarıp aynaya bakarak kaşlarınızı alın.
# Gene aynaya bakarak sivilcelerinizi sıkın.
# Asansör her kattan ayrılışında ‘Yuppi! Atta gidiyoruz’ diye bagırın.
# Asansör kapısı önünde durun ve kapı kapandığında ‘Eyvah, organım kapıya sıkıştı diye bağırın’
# Asansördekilere asansörde sıkışıp kalan veya asansörün aşağıya düşmesi sonucu ölen tanıdıklarınıza dair hikayeler anlatın

tabi bunlar benim seçip ayıkladıklarım yok illlede ben seçecem diyosanız buyrun burdan seçin => www.google.com <_<

allah beni benden eksik etmeye.amin

#29 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 27.03.2009 - 00:35

adamın birine sormuşlar zürefanın mı?zürafanın mı düşkünü beyaz giyer diye..hık demiş. öte gidememiş.

aslında zürefa,zerafeti barındıran,zarifler kelimesinin şeysidir.yani o atasözünde zarifliğe düşkün olan her türlü koşul ve şart altında değişmez anacım,mesaj kaygısı güdülmektedir...şerefsizim biliyodum ben bunu diyenler,bu el size <_<..şunu dicektim ben aslında ,bi gün oturup bunun muhakemesini yaparken arkadaşlarla,içlerinden biri o,- zülef ağa - diil miydi eöööee dedi ya,yarıldık kız başımıza

#30 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 27.03.2009 - 20:26

oyh hapşıramadım yeaa..böylesi bi durumda burun deliklerimin ortasındaki kıkırdağımsı şeye naiften ve az daha sertceymişcesine bastırayım en iyisi ben..sonra ne mi olcak? hapşurukum geri gidecek.fakat bu kez geriye hız alamka için gidecek ve sonra bir süreyya edasıyla gerilip koştura koştura gelecek..de hadin bismillah...lakin sizin hapşuruğunuzun şiddeti minimum seviyede ise hapşırın efenim.bişeycik olmaz.nerden mi biliyorum...ortaokulda ben sırf o yüzden dersten kovulmuş akabinde o birikmiş hain hapşuruk sayesinde göz çeperlerini midesinde hissetmiş biriyim. ordan falan yani

#31 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 27.03.2009 - 23:16

özel gaf tarihçeme geçilsin litfen..minibüste şoför bey abimize parayı uzatırken -şurdan bağcılar alır mısın bir tane- demek yerine -şurdan bağcılar alırmısın birtanem- dedim ya ben, hemen ardından kızaran yanaklarımla beraber - seksen beş yıl binmicem minibüse falan bi daha - şeklinde ütopik bi de söz verdim kendime..ben ki vaktiyle , -mübarek bi yerde inebilir miyim- diyen kişiydim, niye bu kadar büyyütüm ki bu gaydırık olayı. neyse ben bunu da tariheme not düşeyimde,çatlasın heredot

#32 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 27.03.2009 - 23:32

bi gamze özçelik videosu vardı eskiden. habersizce sevişmeyi öğrenmiştik sağolasıcadan..kıytırık savunmaları,hüngürüklü falandı sanki..baştan haberi yoktu,sonrasında oldu,önce sarhoştu hatırlamıyordu sonrasında netleşti,baştan tanımıyordu herifçiyi sonra tanıdı,önce birdi sonra iki..önce kıldı sonra tüy...bu mevzuuu böyle gruba kadar gider diyordum ben o zaman..ya da özçelik' e sinema filminde başrol verilene kadar yahut da bi televizyon dizisinde.( bak bu oldu ha ) akabinde de altın portakal mı dersin pekin ördeği mi dersin cam kavanoz mu dersin..noldu ki şimdi, hayllerimizle beraber ablamızda mı yalan oldu ? onu diyecektim ben evet

videoyu da epeyce arattım da yutubdan başkaca bulamadım.ilgilenenler için => youtube jacker (şiddetle tavsiye edilir öyle böyle değil )

#33 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 28.03.2009 - 15:59

Olmadı olmaz olamaz imkansız durdu yok canım yaaa

Deyerek başlayacağımı sandın *puff

Ordan başlasam yok yok olmaz

Burdan başlasam bu da olmaz

Şurdan başlasam cidden olur mu ki sonra elalem ne der bilinmez :P

Gündeme geliyorum yemekteyizde olay olacak mı haftaya sakın ama sakın kaçırmayın var mısın yok musunda da Acunla kacun kapışacakmış diye ihbar geldi 112 ye ama nedense 112de görevli olaya müdahale edemedi haberiniz var mı :D

Sen hepsini okudun ama boşver Bugün Ki Türkiye maçı ne olur söyle ? sen olsan kimi forvette oynatırdın ve yedeklerini yaz bi görelim *lol

Sonracıma burayı öyle dün geceden beri boş bırakma kaparlar *öberah

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#34 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 29.03.2009 - 21:47

aman yaz geldi geliyor hadi bi yazlık mont alayım derdine bakırköy e indim bu akşam üzeri..minibüse bindim. çok sürmedi bi amca daha bindi,yani bi amca dediysem 235 kilodan kaç amca çıkarsa o kaa amca..-az ilerde - incem dedi..az ilerde dediği yerde benden bi 150-200 m öncesi..ki ben son durakda indim.yolculuk süresince de ,yerel seçimler,ergenekon ve futbol olmak üzre bi çok konuda bilgi edindim kendisinden.-inmeyeyedin amca birlikte inerdik- dedim. -sıkı espri evlat- dedi.ilginçti sanki

#35 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 29.03.2009 - 21:59

-o yol çıkmaz sokak-

içerime düştü başbakan olacam ben.bu üstte ki replik de,başlamak adına ilkim..bi şekilde geldi aklıma..o çok güvendiğim hislerim de miting safsatasına yatkın olduğumu söylemekte ha..az durun ,sabreyleyin hele,geliyorum

#36 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2009 - 00:30

hadi bakam,sil baştan,al baştan..türkiyem, güzel ülkem,maceraya girmesen?

#37 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2009 - 01:00

eve yeni bi halı alınca yıkamadan görmeden yere serer ya hani anneniz. ve hani ondan husule gelen toz ve bilimum görünmyen kıl tüy höt zöt ağzınıza yapışır ve yutmak zorunda kalırsınız ya hani...ki hatta yutarsınız ya..heh işte bu yutuş,şifayı kapış.kapiş? kaptım sanırım,iki gündür burun deliklerimi midem de hissediyorum hapşurmaktan..dirençsizleşen bağışıklık sistemim,kötü amaçlı bakterilere karşı canhıraş savaş veriyor..ancak son anda defansın arkasından sarkan pis mikroplar gol gidişatında epeyce etkililer..son vuruşlar babında.valla vurdum mu yatırıyo kırk gün kırk gece,göz kapakları yarı bayık bi şekilde hem de..keza bugün malak gibi uyuyan da bendim.hainsiniz. siz evet.pis mikroplar ( anneme de selam ederim )

#38 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2009 - 17:51

hatunun biri sosyal arkadaşlık ağı olan facebooku,kendisine çok benzeyen kişileri bulmak için kullanmış..duymuş muydunuz ? rusya da geçiyor hikayemiz..benzerlerini ya da avlarını bulan hatunumuz,kişilerin bulunduğu iş statülerini,gelirlerini vs iyiden etüd ettikten sonra gözüne kestirdiği avına yaklaşmış ,bulmuş ve hop öldürmüş.akabinde de merhumun yerine geçmiş ve onun kimliğiyle bütün hesaplarını boşaltmaya başlamış derken bi gün yakalanıvermiş falan fıstık..şunu diyecem,psikopatlık hakkatten özveri isteyen bişeymiş

#39 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 30.03.2009 - 18:11

ismini gayet net özenti bi biçimde aras kargo iken aras cargo olarak değiştirip beni delirtmiş olan şirket için bişey söylemek istiyorum..şekil yapayım derken b.kunu çıkartmak diye buna derim ben..kardeşim kurumsal olacaksan,evvela adam gibi ve sürekliliği olan teslimat yapmayı öğren bi.. x ilimizin z beldesine hafta da bi gün taşıma yapıyoruz deyip müşteriyi aptal ederken, senin nene k'yi c yapmak..o diyyildağ adını sonra ki aşamalarda rus cargo yapmalarından da pek bi endişeliyim..haspalar

#40 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 31.03.2009 - 00:10

piere loti..gece gitmek lazım aslında oraya..karanlık çöktüğünde daha bi güzel görünür istanbul.bi albenisi olur siz kahvenizi yudumlarken..mekan erken saatlerde kapansa da,gecenin bi vakti dahi gitseniz bekçisi elinden geldiğince yardımcı olur ağırlar hatta çayını bile paylaşır sizinle..( geçen yazdan düştüğüm not bu ) velhasılı çalışanıyla manzarasıyla ve türk kahvesiyle on numara mekandır.bi gidin görün ba...

böylesi de bi yer işte

Gönderilen Resim