İçerik değiştir

- - - - -

Ordan, Burdan, Şurdan, Gündem ( Devam Etmeli )

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 95 yanıt verildi

#1 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 25.03.2009 - 21:46

* şu meşhur yemekteyiz poroğramını bilmeyenimiz yoktur zahar..hani onlar birbirlerine höykürdükçe,bizde onlara tüü püü diye pöykürüyoruz ya,he işte orada yarışan elemanların - gerçek insan- değil de ( o neyse artık,mutant olma ihtimallerine vurulmadığım aşikar ama :kihkih: ) oyuncu olduklarını öğrendik netten.meğersem yiyolarmış bizi ayaküstü.garipdir ki hala da izliyoruz..yemekteyiz ya,yiyormuş gibi yapıyoruz..

* siber kültürden haberiniz vardır.hani çeşit çeşit abilerin ablaların düştüğü son batak ve orda ki görüntülerinin profilleşmiş hali.genelinin sersem ve zevzek yaratıkların oluşturduğu ucube çiftleşme yeri.anlatılamayıp yaşanılan karakterlerin tek adresi son çaresi. şimdi bu siberalemi biraz elledim ben dönen şey ne bileyim ayarına..girdik siteye dalgasına,ve eski ahbablarımdan bi dolu yüzün bu sitenin üyesi olduğunu ve patronunun ofis masasında falan foto çekinip,koyduklarını görünce ağzımı yerlerden toplamam uzun bi zaman aldı.sitenin detaylarına inince de,günde takribi 10 bin online i üyesi olduğunu,ve toplamda bir milyonu aşkın üye barındırdığını görünce bıraktım ağzımı yerde toplamadım..ve derin düşüncelere gark eyledim, -vaa anasını baa ne cinsler varmış - , - ne ...şler dönüyormuş burnumuzun dibinde- ,-seks salaklığı hangi boyutlarda aceba -, - psikoabazalık insanlara daha fazla neler yaptırabilir-..
edindiğim bu istatistiki bilgilerden sonra,insan denen illetten böyklemek için ideal bi analiz ortamı olduğunu gördüm.aşktı sevgiydi sadakatti öpüşmekti sevişmekti neyse de, seks de bu kadar ayağa düşüp ucuzladı mı be arkadaşım. üyelik 8 lira. ( idi en son ) (aman yarabbim milyonlar falan )

#2 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 25.03.2009 - 22:14

Gönderilen Resim

nasıl, kaybettiğiniz bişeyi bulmuş gibi sevindiniz mi bu resmi görünce ? bende bende..şimdi bu sabunlukdan bizde yoktu. zaten yeni son model ne varsa en son bizde olurdu. biraz fakir miydik neydik. konu sallanmasın aman.halamların banyosunda vardı bundan.ne vakit o banyoda ki lavaboda elimi yüzümü yıkasam,o mıknatıslı garip sabunu ( ama o dönem neden bizde yok hezeyanlarını taşıyıpda imrendiğim sabunu ) yerine usulca yerleştirdikten sonra mutlak naif mösyö sherwood ayol halleriyle nazikce o eli tutar,bi süre öyle suratımda ki aptallıkla o sondan ikinci parmakda ki yüzüğü inceler,ojesine kurban olur ve en nihayetinde o garip eli bırakıp olay mahallini terk eylerdim..yaa işte eskiden böyle şeyler vardı. gerçi hala var seçkin marketlerde manavlarda nalburlarda kuaförlerde ve halamlarda :kihkih:

#3 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 25.03.2009 - 22:34

bana şirkette ki pozisyonu ile ilgili bişey sorduklarında,istedikleri cevabı vermeyip de ( sen şirketin atardamarısın,sen şirketin kanısın,canısın,sen şirketsin ve türevleri ) gerçek cevabı verdiğimde, inanmayan,surat büküp,burun kıvıran,her türlü mecrada arkamda durması gerekirken yanımda duran güzelcelerim,hepiciğinize sabırnan bakıyorum diyeyim de aramız kötü olmasın bee nedir ki. :kihkih:

#4 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 25.03.2009 - 22:48

cücükkene çikolata bisküvi tap fayv listesi

* beşler çay bisküvileri ( teneke kutuya özel )

* goffy

* eti kek

* bisküvi adam

* nat nat nat çokonat ( doğrusu bu evet )

tüm bunların bi arada olduğu d.t kadar mutfakda ki o garip kutudan,önce nat natları,ardında goffy i, akabinde eti keki,bisküvi adamı ve hemen sonrasında beşler çay bisküvilerini ( düşüş böyle bişey ) en iyiden kötüye doğru ayıklayıp ayıklayıp bulmak ve yemek ben

#5 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 25.03.2009 - 23:06

evvelce bi arkadaşıma ne kaa ballı ve dört ayaklı olduğumu kanıtlamak için kazı kazan almaya mecbur bıraktım...3 milyondan iki tane aldık.6 milyon çıktı.üçünü cebe indiregandi yaptıktan kelli kalan üç ile bi daha oynadık. ve otuz milyon çıktı.onunla da aşka gelip otuz tane daha kazı kazan aldık.her bi tekine bi milyon çıktı.çıkanla da aldık ...ve üçün biri çıktı..ve hemen sonra kazı kazancının;- abulaaaa çıktı çıkanı aldında ne demeye zorladıığğğnnn- demesini not ettim tarihe..siz de edin.şans zorlanmıyore

#6 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 25.03.2009 - 23:25

ithafname (bu kelimenin türkçe de yeri yok ama olsun) abime

yorgun bünyenin dinlenesi vardır onu da p.ç ederler gecenin bi yarısı hea? saat dört buçuk sularında,siz uykuya aşıkken, -yaw yokmuş aslında öyle bişey- lerle iç edilir o uyku.hakketten tebrikler..şu aralar herkes zaten çok komik.abim bile..(nasıl aşağılayıcı olabiliyor bu "bile" bazen :S ).ülkede espri patlaması yaşanıyo..her bi taraf şaka mühendisleriyle doldu sanki la..onu diyecektim;uykuya olan şehvetim herşeyin üstünde olduğu vakitlerde bana yapılacak sondan üçüncü şey,gece yarısı yapılan şaka adı altında ki salaklıkdır.an itibariyle şekerim,parmağımn ucuna bakar şakaların..

duymaz ki ama

#7 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 25.03.2009 - 23:30

manyakmısın kız sen

Değişiklikler Kaydedildi...

#8 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 25.03.2009 - 23:33

noldu kie :S

#9 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 25.03.2009 - 23:47

5 ay kadar öncesi.

- herkesler baa bakıyor yolda,kesin bişey var bende kesssin,hiç boş geçen yok elhamdülillah,çekiciyim herhal aığğhh süperim lan ben

bunu düşünüp sırıta sırıta yürüyorum florya da..olabilecek her şey normal o dakikalarda.herşey sıradan,gün bile,muhtemel hafta sonlarım gibi florya da geçip giden gün bile..sonra bişey oluyore.tanrıdan tepeme inen bi teyze yapışıyor koluma,

- ah benim kızıııım, saatini yanlış kola takmışın

diyor.bakıyorum

- vallahi takmışım hehehe

az ilersinde ki gıdıklı amca hınfss diye gülüyor;

-aşık bu,diyo.neblem diyorum,öyle miyim ?

5 ay sonrasının büdütü: öyleyim uleeee

#10 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 00:00

süper olmuş yaaaaaa, özellikle sabunluk :D
keşke şu mesaj beğenme butonun işleseydi de tıklayabilseydik sana :mad1:
harikaydı bebeğim, bi daha :S
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#11 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 00:10

geliyorum bebekim :S

bir kelime bir işlem bin ah

şöyle bişey,onlarca yıl öncesi bundan.yarışıyor insancıklar..önlerinde ivedilikle basıp cevap vermeleri için birer düğme ve lamba var..o dügüümeye ( yazıldığı gibi okuyun ) basan cevabını veriyodu belki ama akabinde dünyanın en öküz cevabını alıyodu..- sayın hükmettin bey lütfen o ışığı söndürü müsünüz efenim-..evet böyle bişey

#12 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 01:08

şşşok

kişinin bilinçaltındaki ve dışında ki gizli düşünceleri afişe edecek bi cihaz,bi mrı cihazı tasarlamışlar bilimadamları.isveçli mi değiller mi tam bilgi edinemedim ama bu cihaz taramasını yapıp deneğin ne düşündüğünü saptayabilecekmiş.mişmiş.o zaman aynı bilimadamlarından,deneğin ( düşünce sahibisinin) o düşüncesini hayata geçirebilme yüzdesini hesaplayacak bi formül bulmalarını rica ediyorum..ötesi kolay,minority report (azınlık raporu ) sonrası da sakıncalı düşünceler.. :mad1:

bi güzellik be hadi be

ani gelen not: minority report' u izleyin.izlettirin.ve bölünerek çoğalın

#13 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 01:39

aşırı youn istek üzerine ( hep bele derler ya hani ) ortalama bi satır altta ki şarkıyı slayt formatında şeyediyorum. ( farid farjad ) sadece tanıtım amacı güdülmüştür. ( hep bele derler ya hani )

http://www.dailymoti...id-farjad_music

* keşke herkes mausunu tam da buraya yönlendirebilse şu şeyin hatrına

#14 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 02:45

düşündüm de,(bu çok sık oluyo) eğer varolan renklere bi renk daha ekleyecek olsaydım,alkole eklerdim.ismi de,keşalherge olurdu. (keşke alkolle her şey geçse ) alakalı tut alakasız şut meselesi.ya da tam tersi her neyse. yine eğer varolan renklerden birini şutlayacak olsaydım,turuncuyu gönderirdim.magandacanlar ne renk giyerdi o zaman acaba? (turuncu giyen maganda olmaz kızım,maganda olanların hepbirisi turuncu giyer,bilhassa kış vakti) sonra mesela sarıya yol verirdim. en kişiliksiz sıfatsız soysuz renk diye.o vakit de sarı lacivert ikilemini değiştirmek gerekirdi tabi..ikircikli bi mesele..kalsın bu böyle..ben zaten kendi adıma hayatımdan sildim bu rengi..ha bu durum o rengin umrunda mıdır?hiçte bi değildir.bi renk ile kavga çıkaracak değilim,ama sarıyı döverim

#15 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 11:06

valla bundan bi iki yıl öncesine kadar hiç adetim huyum değildi yolda giderken şarkı türkü mırıldanmak.zaten pek fazla şarkı sözü de bilmem ben anca işte nakaratlar falan.yalnız bende bi arkadaş var,yolda giderken,otobüs duraklarında beklerken,banka kuyruklarında falan sessizlik hakim olunca ağzıyla garip sesler çıkarmaya başlıyor gadasını aldığım,-çıp tıs çıp tıs- diye.zor kadın'ın klibinde sertap ablamızın yanında ki bi avuç adamcağız müzik yapıyolar ya ağızlarıyla hani,he işte onlardan hiç bi eksiği yokmuşcasına çıp tıslıyordu arkadaşım..bende aşka geldim,la neden olmasın dedim. denedin mi?ve duraklarda kuyruklarda yolda ilerlerken başladım nasını satim -ibilibilim cum cum cum divi divi zum zum zum- gibi garip tınılar üretmeye.bi baktım çok şık şeyler çıkıyor ortaya ama sonra da unutuyorum,o zaman dedim telefonuma kaydedeyim.durağa geldim.telefonu ağzıma yapıştırdım çaktırmadan.üretkenliğim dudaklarımın ucunda sabırsızlıkdan ölüyor.ve başladım,- kık kı kı kık kıktan tan tararam mp mp mp pss- falan süper sesler çıkıyor ama.hele ki durakta ki bütün bakışları üzerimde toplayana kadar.- rivi rivi rum rum duma dum dum hıpsss,aaaooaa alo abicim yıl oldu niye açmörsün bu telefonu,senin yüzünden çıp tıs yapıyoruz şurada - :mad1:

*beni hatırlasın artık şu baht denen meret.sizi hatırlarda beni hatırlamazsa çok darılırım valla.bi kaç arkadaşımda var öyle darılacak gibi duruyo.allahım gör bizi topluca darılacaz ona göre

#16 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 11:17

noldu kie :mad1:

tasdik ettim , onayladım, manyaksın sen :D
güzel yazıyon ondan şeettiydim abla. *lol

Değişiklikler Kaydedildi...

#17 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 11:21

"nihon ni kita naraba, tomaru hoteru, ryoogae o suru ginkoo, shokuji o suru resutoran wa, subete anata ni kanpeki na saavisu o teikyoo shimasu "

geçenlerde mailime geldi bu şey.japonca bişey evet.işyerinde gösterdim bilen var mı japonca, ne yazılmakta burda,hayır yani kötü bişese gardımızı alalım,adamlar japon,napacağı belli olmaz,durmaz şişede durduğu gibi..üç farklı cevap geldi sapık supuk.bu üç çevirinin ortak bölenlerinin en küçüğüne verdim veriştirdim ben, manalı bişey çıktı;

"beni bi tek sen anladın sende yanlış anladın bıdı bıdı bıdı "

oha lan. bu ne

#18 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 11:23

eiiyyyyvallah dokuz

#19 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 11:26

Ordan derken aklıam şu geldi aşağı ayrancıdan mısınız ?

Şurdan derken derenin altında bekliyorum çabıcak koşucak durucak gel

Burdan derken hüseyin emmilerin köyünden misin ?

Gündem dersen Murat Boz Gay değil miş. Melih Gökçek dar ağacının sahibiymiş temaya bağış yapacakmış *zong

Tamam beee konuya dönüyorum eprulu günlere devam diyorum. *heyo

Yana geçip mısırımı alıp izliyorum :P

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#20 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 26.03.2009 - 11:27

mayyaklar *heyo