İçerik değiştir

- - - - -

Lütfen Okuyun...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 5 yanıt verildi

#1 umut87

umut87

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Yeni Üyeler
  • 1 Mesaj

Gönderim zamanı 25.12.2005 - 19:53

.9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK BÖLÜMÜNDE OKUYORUM.DAHA DOÐRUSU OKUMAYA ÇALIŞIYORUM.BU DÖNEM KAYDIMI YAPTIRMAM İMKANSIZ GİBİ.EÐER BİRAZ OLSUN YARDIMCI OLURSANIZ İNANIN ÇOK MUTLU OLACAÐIM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.BANA MAİL ADRESİMDEN ULAŞMANIZI RİCA EDİYORUM:geheimisss@yahoo.com.tr LÜTFEN BU MESAJI DİKKATE ALIN.

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 26.12.2005 - 13:31

Ben anlamadım ne gibi bir yardım? neden ayrıca 1 mesaj yazıp gittin? İnsanlar tanımadığı birine ne derece yardımcı olabilirler ki? Açıkcası ben samimiyete inanmadım.. Neyse birgün olurda buraya bişiyler yazdığını hatırlarsan, uğrarsın forumumuza da cevap verirsin belki...

#3 inan

inan

tersceviroku

• Üyeler
  • 2.596 Mesaj

Gönderim zamanı 26.12.2005 - 21:31

Allah yardımcın olsun kardeşim ...
Bîgâne-i mahabbetün olmaz gam-âşinâ
Ey dâğ-ı derdin eylemeyen merhem-âşina

#4 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 27.12.2005 - 01:51

mühendislik bölümü demişsin de fakültedir yavrucum o.. ilk başta bununla başlayalım.. şimdi söyle bakalım hangi bölümdesin ve hangi konularda yardıma ihtiyacın var ?
Gönderilen Resim

#5 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 27.12.2005 - 09:08

gerektiğinde insanlar birbirine yardımcı tabiki olur.. en zor şartlarda bu ülke yardımlaşmayı çok iyi gösterdi... gerçi normal zamanlarda insanlar ana avrat düz gidiyor birbirine bunuda anlamış değilim...

eğer gerçekten yardım isteyen bir insan varsa yardımcı olmaya çalışırız damlaya damlaya göl olur... ancak bunun gerçekten bir yardıma mı gittiğini bilmemiz yani enayi yerine konulup konulmadığımızı bilmekte önemlidir....

:msn32:

#6 kara kız

kara kız

Burası ona huzur verir

• Üyeler
  • 215 Mesaj
  • İlgi Alanları:öncelikle işim yani turizm sonra vakit bulduğumda kitap okumak bol bol müzik dinlemek hiç vazgeçmediğim hayallerim.....

Gönderim zamanı 03.03.2006 - 16:20

maddi yönden bi sıkıntın var galiba bence açıkça yazsaydın daha iyi olurdu

Allah yardımcın olsun

SEVDİÐİN KADAR SEVİLİRSİN