İçerik değiştir

- - - - -

İbrahim Tatlıses - Yıldız Tilbe Kapışması

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 17 yanıt verildi

#1 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 11:58

İbo Şov dün akşam Yıldız Tilbe'yle ipleri attı

İbo Şov'da olay vardı. İbrahim Tatlıses "ben seni p.z.v.nklerin elinden kurtardım" dedi. Tilbe "ayıp ediyorsun" deyip yayını terk etti.

İbo Şov dün akşam Yıldız Tilbe'yle ipleri attı. "Ben onu pezevenklerin elinden kurtardım. Bundan sonra Yıldız Tilbe ile işim olmaz." dedi. Tilbe "kimse beni pezevenklerin elinden kurtarmadı. Ben dayağımı yedim evime gittim" diyerek canlı yayını terk etti.

İBO TİLBE'NİN ŞARKISINI KESTİ

Her şey İbrahim Tatlıses'in Yıldız Tilbe'nin şarkısını kesmesiyle başladı. Tilbe Tatlıses'e dönüp "şarkıdan sonra sorarsın" demesi eski dostluğun sonunun getirdi.

Tilbe'nin şarkısından sonra reklama girildi. Reklam dönüşünde ise İbrahim Tatlıses aldı sazı eline ve başladı konuşmaya:

TİLBE BANA SAYGI GÖSTERMEDİ

"Ben gırgır şamata yapıyorum. Az önce kızımızın şarkısını kestim o beni bozdu ama ona cevap vermedim. Çünkü ondan ben yaş olarak büyüğüm. Öyle bir şey söyledi ki "şarkıdan sonra sor" diye benim yaşıma da saygı göstermedi."

HADDİNİ AŞIYORSUN YILDIZ TİLBE

Tatlıses konuştukça sinirleniyordu. Bu sırada Tilbe ise bozuk bir yüz ifadesiyle dinlemeye devam ediyordu:

"Ben senin şarkılarını kesecek hadde hesapta değilim. Senin şarkılarını kesecek adam senin şarkılarını söylemez. Sen önemli bir yazarsın, önemli bir bestekarsın. Ama lütfen ben sana gırgır espri yaparken, benden 15 yaş küçüksün, bana saygıda da kusur etme. Ben sana yaptığım şeyleri hiçbir zaman anlatmam ama sen bazen haddini aşıyorsun. Bazen haddini hakikaten açıyorsun. Ben sana kıyamıyorum çünkü seni seviyorum

TİLBE İLE İŞİM BİTTİ

İbrahim Tatlıses zaman zaman da duygusallaşıyordu: "Sen bugün beni hakikaten üzdün. Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Bir de kadınsın. Sana orada verecek cevabım vardı ama vermedim. Verirsem şerefsizim" dedi ve Tilbe ile köprüleri atan cümleyi söyledi: "Bundan sonra Kuran'ın üstüne el basarım Yıldız Tilbe seninle hiçbir işim olmaz."

SENİ PEZEVENKLERİN ELİNDEN ALDIM

Bundan sonrası ise tam bir olaydı. Az önce sana yaptıklarımı anlatmam diyen İbrahim Tatlıses şimdi teker teker onları anlatıyordu. Hem de bas bas bağırarak. "Beni dövdüler abi dediğin zaman pezevenlerin elinden aldım..."

KİMSE BENİ PEZEVENKLERİNE ELİNDEN ALMADI

İşte bu cümle Tilbe'yi de delirtti. Dakikalardır sessizce dinleyen Tilbe lafa girdi ve "Kimse beni pezevenklerin elinden almadı. Beni dövdüler ben aslan gibi evime gittim. Şimdi bunu niçin söylüyorsunuz. Ayıp değil mi? Bu kadar insanın önünde ayıp ediyorsunuz? Bana kimsenin hakeret etmeye hakı yok. Ne olmuş bir adamın biri beni dövmüşse... "

BENİ SADECE ALLAH KORUYOR

Bu çıkışı beklemeyen İbrahim Tatlıses "ben sana iyilik yaptım" demeye çalıştı ama Tilbe konuşmaya devam etti: "Bana bugüne kadar kimse iyilik yapmadı bugüne kadar. Beni sadece Allah koruyor. Sizi de Allah korusun. Allahaısmarladık." Tilbe bu sözlerinin ardından canlı yayını terk etti.

BUNDAN SONRA YILDIZ TİLBE ŞARKISI YOK

İbrahim Tatlıses Tilbe'nin gidişinin ardından hemen orkestradan "Yalnızım Dostlarım!" şarkısını çalmalarını istedi ve şunları söyledi:

"Ben nankör insana açık gözle bakarım. Yıldız Tilbe'yi yeniden ben doğurdum. O bunları anlar anlamaz... Ben onu bugüne kadar korudum. Artık beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor... Arka tarafta bize kan kusturuyor. Ben bunları söyleyeceğim, bunları söylemem diye... Bundan sonra gelme, şarkını da istemiyorum... (Orkestraya dönüp) Bundan sonra da Yıldız Tilbe şarkısı yok..."

alıntı.

#2 umit kartal

umit kartal

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.095 Mesaj
  • İlgi Alanları:siyah-beyaz / ölüm-yaşam

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 12:02

hangi şartlarda olursa olsun bir kadına canlı yayında "Beni dövdüler abi dediğin zaman pezevenlerin elinden aldım..." diyen bir insanın mağarada doğmuş karaktersiz bir hayvan olması lazım dicektim zaten ibodan bahsettigimizi farkettim ...

bişey demeye gerek yok yani ..
sen benim ,
her gece efkarım , gözümdeki yaşım , sigara dumanım ...

sen benim ,
damardaki kanım , alnımdaki yazım , şanlı BEŞİKTAŞIM ...

Kalbimin en orta yerinde , büyük bir yangın var alevler içinde ...
Beşiktaş sana yemin olsun , bitmeyecek sevdan , mezarımda bile ...

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 12:04

ibrahim tatlıses konuyu nereden nereye getirmiş.. böyle kaliteli programa ,böyle kaliteli sözler.. ibrahim tatlıses i ve yapımcıları ve en başta yayıncı kuruluş atv yi kutluyorum.

yıldız tilbeyi çok fazla sevmem , ama çok güzel yapmış helal olsun.. ibrahim tatlıses ise alakasız konulara girerek oxford mezunu olduğunu belli etmiştir.

her televizyon ekranına böyle düzeyli programlar gelmesi dileğiyle .

#4 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 12:09

reyting reyting

2 gün sonra barışırlarr :)

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#5 umit kartal

umit kartal

• Üyeler
  • 2.095 Mesaj
  • İlgi Alanları:siyah-beyaz / ölüm-yaşam

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 12:10

iki gün sonra barışırlarsa da o tilbeyi hakkaten pezevenglerin eline vermek lazım demek ki ..
sen benim ,
her gece efkarım , gözümdeki yaşım , sigara dumanım ...

sen benim ,
damardaki kanım , alnımdaki yazım , şanlı BEŞİKTAŞIM ...

Kalbimin en orta yerinde , büyük bir yangın var alevler içinde ...
Beşiktaş sana yemin olsun , bitmeyecek sevdan , mezarımda bile ...

#6 L1Square

L1Square

Burası olmadan yaşayamaz

• Dokunulmazlar
  • 11.433 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 12:19

Aha bi olay daha.. Ya Rabbimm komedi resmen ya.. :D Yıldız Tilbe hani programa çıkmak için kıyafetler,beşi biryerdeler istemiş ya.. Demin okudum, iki tane külotlu çorapla bir de permatik istemiş.. :S)))

Aman al birini vur ötekine.. Aynı seviyedeler bence, sanki evlerindelermiş gibi tartışmışlar.. Zaten İbo show ne ki programına çıkanlar da, programda o olsun.. Lahey lahey lahey başka bişey yok... :)

Bir kadını ağlatırken,çok dikkat edin çünkü ALLAH,gözyaşlarını sayar..!!

Kadın,erkeğin kaburgasından yaratıldı,ayaklarından değil...
Öyle olmuş olsaydı,ezilirdi..
Erkeğin başından da yaratılmadı,üstün olmasın diye..

Ama göğsünden yaratıldı,eşit olsun diye;
....kolun biraz altından,korunsun diye...
Kalp hizasından yaratıldı SEVİLSİN diye..

* * *

Kimlik gizli, hayaller gizli ve ben de gizli...
Susuyorum..
Ve seni sevdiğimi kimselere söylemiyorum..

:) (Böyle kalsın. Kimin değiştirdiğini anlarsın senn)

#7 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 14:24

Sakın ayırmaya kalkmayın! bırakın boğuşsun k.....

Milletimiz sefalet içinde yaşam mücadelesi veriyor , bunlar don kavgasındalar..

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#8 Can Ka No Rey

Can Ka No Rey

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 9.354 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 14:33

Mal bunlar yaa.. Evet tabi.

#9 gul_sah

gul_sah

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.281 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 14:40

tam bir rezillik
ne programı izlerim ne bu adamı dinlerim.
sıktı diye ayakkabılarını çıkarıp çoraplarıyla program yapan adamdan ne beklenir ki ?
İnsanlar onlara ne söylediğinizi unutabilirler
ne yaptığınızı da unutabilirler
Ama ne hissettirdiğinizi asla unutmazlar.

#10 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 14:55

kesinlikle tam bir resillik :)
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#11 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 15:04

Gönderilen Resim

Aynı Tilbe..

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#12 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 18:30

İbo'nun karakteri bu demek ki.
Hiç sevmiyom kendilerini.
Ama yıldız tilbe iyi etmiş..
Çekmiş gitmiş.

#13 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 21:00

Atv bu programı yayından kaldırmış sanırım.

Değişiklikler Kaydedildi...

#14 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 21:44

İyi yapmış, umarım birt daha hiç bir tv böyle insanlara program yaptırmaz...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#15 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 26.02.2009 - 16:34

Şu yazı çok güzelmiş. Mutlu Tönbekici yazmış.
Bu kadar güzel laf sokulur yani.
Tam cevap olmuş İ.T'e.

‘İbo’nun diline düşmektense pez.vnklerin eline düşmeyi tercih ederim’

Laf benim değil. Habertürk’te yazan arkadaşım Rahşan Gülşan’ın lafı. Pek güzel demiş, o yüzden olduğu gibi aldım.

Haberi okudunuz. Yıldız Tilbe, onu sorma bunu sorma dediği için İ.T. (kısaltma cuk oturdu) sinirlenmiş ve “Zamanında dayak yiyordun yardım istedin. Ben seni pez..vnklerin elinden kurtardım” şeklinde bir her zamanki maço denyo organ takıntılı çıkışını yapmış.

(Yazmıştım hatırla ey okur! Bu adamda bir organ takıntısı var! Her kavgada şeyini çıkartıyor. Ya “Sus! Ben seni becermiştim” demeye çalışıyor, ya işte burada olduğu gibi “Sus! Başkaları seni becermişti” demeye getiriyor!!!! Ya kendi organı ya da başkalarının organı. Başka türlü düşünemiyor, konuşamıyor, NEFES BİLE ALAMIYOR!)

Kız da sinirlenmiş “kimse beni pez.vnklerin elinden kurtarmadı. Yardım istediysem de bu böyle uluorta mı söylenir çüş oha ayyıııı” (son üç kelime yok, araya Şahika karıştı) mealinde laflar edip stüdyoyu terk etmiş.

(Bu kıza da yapılanlar nedir böyle? İnsan da bir kere düşmeye görsün. Gelen vurur giden vurur.)

Ben tekme tokat girişirdim herhalde. Ne dedin sen?! Şaak! Ama yok. Girişemezdim. Daha sonra yüz binlerce kere hayalini kurardım ama o anda yapamazdım. (Kızıyorum bu huyuma! Girişeceksen giriş!)

Bu böyle bir şey. Daha sonra utanacak olanlar asla halt yemezler. İnsanı durduran TEK şey var: Din ahlak falan değil: Utanma duygusu.

Utanıyorsan, utanma duygun varsa... Yapacak bir şey yok. Geçmiş olsun.

Şimdi kızıyoruz bağırıyoruz çağırıyoruz İ.T.’e de...

Bu İ.T., gazete okuyor mu dersiniz?

İ.T. okusa bile okuduğunu anlıyor mu dersiniz?

İ.T. hayatında birrrrrrrrrrr kerecik olsun “Ulan bu da fazla olmuş hakikaten. Demeseydim keşke” demiş midir dersiniz?

Demez. Ne okur, ne der. Diyecek olsaydı o lafları etmezdi. Utanacak adam halt yemez. (Tekrar oldu farkındayım) Utanma denilen şeyde ya doğuştan vardır veya yoktur. Eklenemez, çıkartılamaz bir şey.

Biz burada, kendi kendimize bağrınıyoruz aslında. Çiğnenen kadınlık onurumuzu hesapça kurtarmaya çalışıyoruz.

Rahşan’ım güzel güzel döktürmüş. “Atın bu kadın düşmanının televizyon önünden! Yediği herze en azında bu sefer yanında kalmasın! Çocuklar adına, kadınlar adına..”

Çok doğru söylüyor da ben hiç sanmıyorum ATV’nin böyle bir şey yapacağını. Money talks, bullshit walks... ATV atsın MATV nasıl kapacaktır!

Peki ne için yırtınıyoruz o zaman?

Bir) Daha sonra bir başka köşeci (erkek olanları) “bir tane kadın yazar da haddini bildirmedi şu adama! Siz kendinizi kurtarmaktan acizsizin be!” demesin diye.

(Hoş bu tipler sen istediğin gibi yaz yine bu lafı derler o da başka. Hem okumaz hem dil pabuç gibidir benim milletimin “okumaz” yazarı da “okumaz” okuru da...)

İki) Olur da biri İ.T.’i örnek almışsa almaktan vazgeçsin diye.. (Yerim ben senin toplumsal ahlak kaygılarını... Kendime diyorum..)

Üç) Tribünler alkışlasın diye...

Biraz da Hıncal Uluç’luk yapayım ve başta kendi gazeteme olmak üzere medyaya sokayım. Peki bu İ.T. canavarını kim yarattı?

Biz... 1. sayfadan car car verirsen her yediği haltı, adam niye dursun! Sen niye yazdın küçük hanım?

Vermeselerdi benim yazmaya hiç niyetim olmayacaktı. Madem çok kızıyoruz, yapılacak tek şey var: Görmezden gelmek.

Allah ne İ.T.’lerin ne de pez.vnklerin eline düşürsün.

vatan!

#16 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 27.02.2009 - 21:42

Toplumdan uzaklaştırmak lazım,sadece tv den değil....

Bu mesaj kılıç tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 27.02.2009 - 21:43

Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#17 WaLe

WaLe

Kimene!

• Üyeler
  • 6.730 Mesaj

Gönderim zamanı 28.02.2009 - 14:24

Onları biz yarattık !

"YURTTA SULH, CİHANDA SULH"
Gönderilen Resim

’Düşüncenin üstesinden gelemeyen‚ düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

Paul Valéry

#18 Hammurabi

Hammurabi

• Üyeler
  • 1.804 Mesaj
  • Konum:Di li Geçmiş zaman. hani şu uğruna cihan değen var ya...
  • İlgi Alanları:İlgilenmeye değecek HERŞEY.

Gönderim zamanı 01.03.2009 - 00:20

örnekler toplumu yansıtır bir nevi...
zaten ben düzene karşıyım bireye değil.
Beni övücü sözleri bırakınız geleceğe dair planları konuşalım.
(Mustafa Kemal ATATÜRK)