İçerik değiştir

- - - - -

Yükselen Burç Hesapı

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 webgirl

webgirl

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 70 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgi alanım

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 03:54

Yükselen Burç hakkında

YÜKSELEN BURÇ VE KİŞİLİK OLUŞUMU

Kişilik özellikleri yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanacağımız yeteneklerimizi tanımlar. Kişilik, Ben'i oluşturur ve bize birey duyumu verir. Başka insanlardan ayrıcalığımızı ve toplumdan özgürlüğümüzü gösterir. Bu kaba portre içinde fiziksel görünüm ile dışa vurum ve tavırlarımız yer alır. Bize doğal olarak nasıl donatıldığımız duyumunu verir. Ayrıca, kendimize güveni veya güvensizliği oluşturan ruhsal portremiz de bundan güç alır. Yükselen Burç bizi biz yapan en önemli astrolojik fenomendir. Başka insanlar bunun merceği altından bizi izlerler.

Yükselen Burcun astrolojide özel bir yeri vardır. Yaşantınızı başarılı bir şekilde düzenlemek için Yükselen Burcunuzu iyi incelemeniz gerekir. Çünkü, Yükselen sizin başkalarına nasıl göründüğünüzü açıklar.

Yükselen Burç bir gezegen değildir. Doğum haritanızda doğu ufkunun tanımıdır. Bu noktadan geçen ve horoskopun saat yelkovanı aksi yönünde hareket eden gezegenler "Saklı Süreç" e girerler. Bu süreç pekişme periyodunuzdur. "Ne yapıyorum?" "Niçin Yapıyorum?" sorularına yanıt arandığı zamandır. Özellikle Satürn'ün Yükselen Burç ile transit kavuşumu hayatın önemli bir evresidir.

1)Yükselen Burç Hesabı
2)Yükselen Burcunuza Göre Kimsiniz?
3) Yükselen Burcunuza Göre Aşk ve Seks Meylinizi öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linkden programı indire bilirsiniz:

http://s1.dosya.tc/yukselen.rar.html

Bu mesaj webgirl tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 25.02.2009 - 03:56