İçerik değiştir

- - - - -

Fenercell

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 4 yanıt verildi

#1 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 24.02.2009 - 21:59

Gönderilen Resim

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleşirilen imza törenine başkan Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu BaşkanI Yüksel Günay, yönetim kurulu üyeleri, AVEA CEO'su Cüneyt Türktan, AVEA yetkilileri, davetliler ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Fenercell'i hayata geçiren anlaşma, Asbaşkan Ali Koç ve AVEA CEO'su Cüneyt Türktan tarafından imzalanırken, Fenerbahçeli futbolcularda imza töreni sonrası podyuma çıkarak fenercell'i tanıttılar.

KOÇ: ''1 MİLYON ABONE HEDEFLİYORUZ''

Bu arada Ali Koç yaptığı açıklamada, ''Bu proje için 6 aydır uğraşıyoruz. Daha kapsamlı, kompleks bir konu. Nasıl yapalım diye baktık. Dünyadaki örneklerine baktık . Portekiz, Fransa ve İngiltere'de böyle alanlara girildiğini gördük. Herkes bu işi yeni girdi. O nedenle kimin başarılı olup, kimin başarısız olduğunu zaman gösterecek. Fenerbahçe'nin özelliklerine, taraftar kitlesine baktığınız zaman Fenerbahçe'nin bunda daha muvaffak olacağını düşündük. Önümüzde iki yol vardı. Bunlardan biri, markayı operatöre vermek ve marka karşılığı bir rakam almaktı. Bundan 1-2 milyon Euro'luk bir gelir elde edecektik. Bir diğer yol ise ana operatörle stratejik olarak birlikte, orta ve uzun vadede projede birlikte yürütmekti. İlk modelde 1 kaç milyon Euro hedefleniyorduk. Bizim tercih ettiğimiz yolda ise, hedeflerimize ulaşırsak, bu 1-2 milyon Euro'yu ayda Kulübe getireceğiz. Önemli bir riskimiz de yok. Zaten Taraftarlarımızın, çorbada benim tuzum olsun mantıklarıyla ve tüm destekleriyle Fenerbahçe'nin ticari gelirleri ciddi bir seviyeye geldi. Fenerbahçe'nin ticari gelirleri Bayern Münih'ten sonra ikinci sıraya geldi. Taraftarlarımıza ve sponsorlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır'' dedi.

TÜRKTAN: ''FENERCELL EMSAL TEŞKİL EDİYOR''

Toplantıya katılan AVEA CEO'su Cüneyt Türktan ise Fenerbahçe Spor Kulübü ve AVEA arasında yapılan bu organizasyonun emsal teşkil ettiğini belirterek, ''Fenerbahçe ile 7 yıldır süren bir sponsorluk anlaşmamız vardı. Ancak bizler Fenerbahçe'yle olan ilişkilerimizi daha somut bir hale getirmek istedik. Fenercell ile ilgili olarak hedeflerimiz bulunuyor. Fenerbahçe taraftarlarının bu organizasyona ilgi göstermesi halinde büyük atılımlar yapılacağını ve hedeflenen sayıya ulaşılacağını düşünüyoruz. Bu organizasyona altyapı hazırlamaktan mutluluk duyuyoruz" diye konuştu.

Öte yandan imza töreni sonrası Fenerbahçeli futbolcular podyuma çıkarak fenercell'i tanıttılar. Ayrıca çekilen reklam filmide toplantıda sinevizyon eşliğinde gösterime sunuldu.

internethaber.com

#2 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 10:35

ben diyorum zaten fener bu ıvır zıvırlarla ugrasmaktan futbola vakit bulamıyorr :blink:

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 10:40

haklısın valla ...

#4 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 10:48

muziii :blink:
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#5 umit kartal

umit kartal

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.095 Mesaj
  • İlgi Alanları:siyah-beyaz / ölüm-yaşam

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 11:41

yakında Fenerbahçe Makarnaları , elde yıkamalar için Fener Toz Deterjan gibi ürünlerde çıkarsa şaşırmayın :blink:

napıcaklarını şaşırdılar ceplerini doldurmak için :D
sen benim ,
her gece efkarım , gözümdeki yaşım , sigara dumanım ...

sen benim ,
damardaki kanım , alnımdaki yazım , şanlı BEŞİKTAŞIM ...

Kalbimin en orta yerinde , büyük bir yangın var alevler içinde ...
Beşiktaş sana yemin olsun , bitmeyecek sevdan , mezarımda bile ...

0 kullanıcı bu konuya bakıyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli