İçerik değiştir

- - - - -

İtiraf`name : Seni Seviyom !

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 9 yanıt verildi

#1 webgirl

webgirl

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 70 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgi alanım

Gönderim zamanı 21.02.2009 - 14:12

Ne ol`muşuma yada ne ol`acağıma değil,ne `olduğuma` bakıyorum artık!

``````````````````````````````````

Bazen yalnızca başka insanların-ölmüş ve ya diri düşüncelerinden ibaret olduğumu düşünüyo rum. Acaba ben kimin,kimlerin dublikatıyım,trikuplikatıyım yada vesaireleriyim?
Bakarken bir çift yeşilimsi gözmü?Dinlerken bir çift kulakmı?Konuşurken dil ve dudaklarmı?
Kimimki ben?Bakarken gerçekten görüyormuyum-göre biliyormuyum?Dinlerken gerçekten işitiyormuyum-işite biliyormuyum?Konuşurken gerçekten anlatıyormuyum-anlata biliyormuyum?
Yada kalabalıkta ben kimim?İsmimi biliyorum-biliyorlar.Eğitimimi biliyorum-biliyorlar. Mesleğimi biliyorum-biliyorlar.Pasaportumda yazılan tüm gerekli bilgileri biliyorum.Gerçekten ben bunlarmıyım yoksa?Ya kalabalıktan çıkınca?
Kendi başıma kalınca?Hepsi bir anda yok oluyor.
Kalıyorsun sen senden..? kenarda biri gibi...Verilen ismin yok!Aldığın eğitim yok!Mesleğin yok!
Bakıyorsun kendine...Tanımıyorsun önce aynadaki senden –benden buda kiim diyorsun..?
Önceleri..?Korkardım-ürkerdim yalnız kalmaktan. İşin doğrusu bunu hiss etmekden. Aynadaki benden.. Şimdiyse: seviyorum bu AN`larımı sadece.Çünki ben- bene bir-bize kaldığmım zamanlarda iklemler,üçlemler,çoklamlar kayb oluyor bana ayna tutanlar yok artık.Kendi benime kendim aynayım sadece.Ve...

Bu zaman kendime daha yakın ola biliyor,beni tanımlayanlara ise çok uzak.
Kendim kendimi tanımaya-öğrenmeye başlıyorum.Yavaş-yavaş..usluca...usul-usul...
Ve anlıyorum sonunda...
Zaten insanın doğasıda öyle değilmi?Yalnızlık?Yalnız gelmişsin bu dünyaya yalnızda göç edeceksin...
İşte kendini bu An`larında bulduğun zaman,daha doğrusu sadece kendimi Aynada gördüğüm, beynimin Kıvrımlarında kendimin sesini dinlediğim zamanlarımda...
Nedense Tolstoyun `Sergey baba`sını hatırlarım yine?
Ola bilir sen odana kapatmışsın kendini yada ne bileyim uzak bir köye terk etmişsin kendini. Amaki yine senle aynı-aktarılmış-duygular,düşünceler...Süngerleşmiş bir sen ve sana hopan dugyular,düşünceler.ve sonra anlıyorumkiiii...

Bu-adsorbent`lik benlik değil sanırsam.Kendi yalnızlığımda kalmam bence bir ben doğasıdır-kendini tanıma,bilme fırsatıdırı sadece.Çünki kendini daha yakından tanıyınca kendini daha iyi tanıta biliyor,yani kısaca her yerde,her kesle kendim-kendin olarak kala biliyorsun. Her halde bir diğer yaşama yani kalabalığa geçirmek,ordada kendin kendine sadık kalmak püf noktası olsa gerekki?Ve tanışınca sosiumda ben filancayım,felancanın kızı,oğluyum yada ne bileyim o-şu-bu benim mesleğim falan-felan-filan`lar ve daha sonrası...ndan öteye geçme imkanını elde ede biliyor ve geçiyorsun işin nihayetinde.

Uzatmayacağım daha fazla...

Sana ilk kez hiss ederek itiraf ediyorum Sevgimi!

Aynadaki ben!Seni seviyorum !

Mikrodalgaya verilmemiş,ısıtılmamış bir karalama (:D

#2 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 23.02.2009 - 13:12

anlatım bozuklukları imla hataları dışında pek çok yer de gereksiz noktalama işaretleri kullanmışsınız
tarzınız mı ayırd edemedim :S
içten ve dogal bir tarzınız var
ellerinize sağlık
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#3 webgirl

webgirl

• Üyeler
  • 70 Mesaj

Gönderim zamanı 24.02.2009 - 23:14

tşrler,haklısınız gereksiz yer noktalamalar yaparım elime vurdum öğrtemenim.söz bir daha olmaz.anlatım bozukluklarıda benim doğal halim (:içimden geldi yazı verdim buraya onun için ısıtılmamış dedim. :baby1: alinda *ühü

#4 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 25.02.2009 - 17:40

devamını da bekliyoruz :)
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#5 honey

honey

• Yeni Üyeler
  • 3 Mesaj

Gönderim zamanı 01.08.2009 - 10:30

Sevda her zaman yer değiştirmişti ama en çok senin yüzüne yakışmıştı.En çok sende kendisini bana belli etmişti ve o çok merak ettiğim aşkın rengini sende oluşturuken,sevdayı yakalayıp ellerine mahkum etmişken,tam onu senin elerinde tutacakken,ve onu senin gözlerinde görecekken..onca yıllık arayışımı kendinle götürmek zorundamıydın..

Her şey dünyayı görünüşle ve etiketlerle değilde sadece gözüm ve gönlümle görmeye başladığım yıllarda oldu.Aslında farketmiyordu adı ,boyu,güzelliği,zenginliği veya fakirliği ,hatta okuma yazma bilip bilmemeside önemli değildi.Sadece saklandığı yerden kendisini bana göstermesi yeterdi.Geri kalan eksiklerimizi birbirimizin tamlarıyla bütünleştirmek için elimden geleni yapacağımıza ve bunu başaracağımıza o kadar emindimki..Bu uğurda neleri feda etmekten çekinmezdim.Yani zamanın benim için en erken denen döneminden itibaren sürekli ama sürekli defalarca,bıkmadan usanmadan binbirtürlü uçurum ve olmazlarda döne döne arayışlarımı devam ettirdim.O bana hangi süretle görünürse görünsün ben ona boyun eğdim.Sevdim,saydım ve onun bana hangi suretle zarar versede ben ona hiçbir zaman zarar vermedim.O'nun beni girdiği ve büründüğü bedenden aşşağılaması ve beni hor hakir görmesi de beni yıldırmadı.her zaman böylede olmadı tabiki.Bazen uzun süren beraberliklerimde oldu.Ellerini tuttuğum.gözlerine bıkmadan usanmadan baktığım,beraber gezdiğim ,mektup yazdığım,nöbetlerde iç çektiğim ,aradığımda telefonun öteki ucunda ağlarken bulduğumda çok oldu..

Şimdi sen elinde bavulun,gözünde gözyaşların ,giderken bırakacağın matem ve onca yaranın üzerine bir yara daha bırakıp,onuda yanına alıp götürüyorsun.Bu bana yapılan kaçıncı haksızlık,ve kaçıncı terkedilişin ,kaçıncı hüsrana ve kaçıncı gidiş kırkına malolduğunun farkında olmadan,ben onu sende bulmuşken ve çok merak ettiğim şeklini sende görmüşken,ona bu kadar yaklaşmışken,bu bana yaptığın büyük bir haksızlık..

Bilirim hızlı arayışların sonu yanlış yönler,hızlı gidişlerin sonu feci kazalardır.Bu kadar uğraşın sonu,elinde ayrılığa giden bir bilet olmasımı gerekir.Ya onu bana bırak,yada sende gitme.ikinizin yokluğu bana fazla.Matem duvarlarında sessiz sedasız nöbetlere gark etmeye ne hakkın var..dur gitme onuda alıp,beni benden etme,dur ya gitme ya gidersen benide götür yanlız gitme...

Bu ilk sonum ve son başlangıcım değil.Ben onu onca sene aramışken,sende ona biraz daha yaklaşmışken,gidişinle ona bir başarı daha verdin,gelişlerin mümkün olursa onuda yanında getir,
Ben onu başka bedenlerde aramadan,bu saklanbaç daha fazla uzamadan,hüsrana teslim olmadan ,toprak beni sarmadan.
Gellll..

Bu mesaj honey tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 01.08.2009 - 10:30

#6 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 01.08.2009 - 11:20

Sen bilemezsin sensiz gecelerin ayazını,
Gece düşte beraberken,
Gündüz gerçekle,
Yani sensizliğimle başbaşa kalmanın acısını..
Bilemezsin senli düşlerimin sensizlikle aydınlandığında içimde doğan karanlığı..
Nereden bileceksin?
Benim seni sevdiğim gibi sen beni hiç sevmedin ki!

Edit: An itibarıyle yazılmıştır, imla ya da anlam bozukluğu olabilir. Özellikle incelemiyorum doğal kalsın *muz

Bu mesaj REBEL tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 01.08.2009 - 11:21

...

#7 REBEL

REBEL

Burası olmadan yaşayamaz

• Üyeler
  • 6.906 Mesaj

Gönderim zamanı 01.08.2009 - 11:46

Ben seni değil, hasretini seviyorum.
Çünkü senden çok onunla başbaşayım..
Yanımda olmadığın zamanlar gelmeni beklerken çektiğim acıyı seviyorum..
Sensizken; sıcacık bakışını, tebessüm edişini, omuzuma yaslı başını düşlemeyi seviyorum..
Gidişinle hüzünlenen gönlümü avutmayı seviyorum..
Gelişini sevmiyorum..
Korkuyorum sana alışmaktan..

Made by me *muz

...

#8 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 07.08.2009 - 12:02

ilginç itirafname olmuş *böö

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#9 zdety

zdety

• Üyeler
  • 55 Mesaj

Gönderim zamanı 19.04.2010 - 19:47

Umutcan'ı seviyorumm *dua :love: <_< :P

:msn48: :msn51:

Birlikte olmıyoru :help:

#10 webgirl

webgirl

• Üyeler
  • 70 Mesaj

Gönderim zamanı 03.05.2010 - 18:14

Her kese ve bu konu başlığında bulunanlara özellikle mlb <_< demek istedim...
ve tebessüm ettim yazdıklarıma...
Sei nell'anima - Gianna Nannini