İçerik değiştir

- - - - -

Yoksun İşte

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 10 yanıt verildi

#1 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2009 - 12:14

Gönderilen Resim

Yoksun işte, kalbimin kuyusu en hazin sesle inliyor şimdi. Kirpikleri kırılan bir zamanın teninde, ağrılı şiirler topluyorum gecelere şimdi...
Bilirim, sevmek ve özlemek bir ateşe dokunmaktır; yakmaktır yüreğini yangınlarda. Ama ben üşüyorum. Yokluğun buz gibi soğuk. Yakacak bir şeyimde yok…
Ağlıyorum, buza dönüşüyor gözyaşlarım… Ağlıyorum, akıp gidiyor gözyaşlarım çağlayanlara… Bakakalıyorum ardından çaresiz…

Ah! bir el olsan dokunsan alnıma, okşasan saçlarımı bir anne şefkatiyle.. Geçerdi ağrısı başımın, geçerdi biliyorum... Bir gül olsaydın bahçemde, koklasaydım nefes nefes, çekseydim içime derin derin... Bir göz olup baksaydın gözlerime, çekip alsaydın içindeki hüznü... Ah! bir bilsen nasıl sevinirdi yüreğim, nasıl sevinirdi dudağımdaki gelincik, kapımdaki akasya...

Susuyorum artık derin derin... Ve sessizce soluyorum bir hazan yaprağı gibi... Oysa ne kadar çok hasretim konuşmaya, anlatmaya anlaşılmaya... Oysa ne çok istiyorum, tüm bedenimden söküp almanı yalnızlığımı, hicranımı bir tılsımla...
Yüreğim kanrevan, dikenler acımasız, ayaklarım kırık koşamıyorum artık doruklara, menzil uzak...

Gel. Yüreğim ol seher gülüm, her ölümümde bana yeniden hayat ver. Elim ol, ayağım ol, canım ol... Gecem - gündüzüm ol... Ağlayan gözlerim ol her damlada yeniden doğur beni, yeniden doğur umudumu. Her öldüğümde yeniden yarat ki, seni ne kadar özlediğimi anlatayım yeryüzündeki bütün canlı cansız varlıklara, ne kadar çok sevdiğimi ...

Önce sen gel sevgilim solmadan resimler, şiirler sislenmeden... İslenmeden geceler ... Sonra ölüm gelsin...

Yoksun işte, kalbimin kuyusu en hazin sesle inliyor şimdi.

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,
CHP olmadan ATATÜRK’Ü sevebilirim...

#2 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2009 - 12:44

yoksun işte... alemi yokki varmışsın gibi yaşamanın... gereği yokki boşluğa dert anlatmanın.. yoksun.. diilsin orada biliyorum karşımdaki boş sandalyede oturan sadece benim yarattığım hayaletin.. yanımda olduğun günlere ait tüm anıları yaşıyorum yeniden tek tek, tek fark sensiz ama sen varmışcasına.. kendimi itiyorum aslında bir uçurumdan aşağıya düşmeyipte kalsam ne faydası varki... yoksun... kocaman bir boşluğum var yavaş yavaş göz yaşıyla dolan... senle geçen her bir saniyenin içinde yüzdüğü ama sensiz bir boşluk.. yoksun... var olan tek şey bir ben birde arkandan bana bıraktığın gölgeler içindeki hayaletin...

tusiana...
Kendimi Bulduğumda Orda Olmalıydın!!!...
Ya Da Kendimi Bulduğumda Orda Mı Olmalıydın???
...

#3 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj
  • İlgi Alanları:ilgisiz alakasiz..

Gönderim zamanı 19.02.2009 - 12:57

yoksun işte..
hiç bir şeyin yerini dolduramadığı boşlukta yalnızım şimdi, uzandıgımda tutmak istedigim, bakmak istedigim, opmek istedigim, sevmek istedigim, ellerin, gözlerin, dudakların, saçların..
yoksun işte,
gelmeni istesem de..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#4 umit kartal

umit kartal

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.095 Mesaj
  • İlgi Alanları:siyah-beyaz / ölüm-yaşam

Gönderim zamanı 19.02.2009 - 13:26

yoksun işte..
rahat rahat internette sörf yapıyorum ...
msnde arkadaslarımla konusuyorum ... işle ilgili mesajlara bakmama gerek bile olmuyo .. yoksun işte
sekretere ne zaman geleceginide söleseydin ufak çaplı bi parti bile yapardık şirkette .. ama yapmadın
gene her zaman ki esrarınla kayboldun ortalıklardan .. maaş günü yaklaşırken birde bu kriz ortamı varken ülkede sana yakalanma riskini alamayız üstümüze .. yoksun işte ... türkçe şarkılar dinliyoruz radyodan ...senin sevdigin klasik müziklerin uyuklatan tınısı yok kulaklarımızda .. yoksun işte
yüzü gülüyor bütün çalışanların .. herkes birbirine şakalar yapıyor . o her zamanki gergin ciddi ortam dağıldı birazda olsa ... yoksun işte...
patronun olmayışı bir şirketi bu kadar mı güzelleştirir .. hem güzelleştirmese ne olur ki .. yoksun işte ..

..umit kartal..
sen benim ,
her gece efkarım , gözümdeki yaşım , sigara dumanım ...

sen benim ,
damardaki kanım , alnımdaki yazım , şanlı BEŞİKTAŞIM ...

Kalbimin en orta yerinde , büyük bir yangın var alevler içinde ...
Beşiktaş sana yemin olsun , bitmeyecek sevdan , mezarımda bile ...

#5 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2009 - 13:27

yoksun işte....

epru' :)

#6 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2009 - 16:11

yoksun işte..
duvarlara herşeyiyle çizebilecegim tüm özlemlerim..
macintoshum, horozlu kalemlerim, içi susam dolmuş klavyem, dağınık masam, siyah bilgisayar koltugum, neskafe kupam, boya ve tiner kokulu matbaam, kaldırım taşlarım, tramvayım, esnaf sarayım, kalabak suyum, reşadiye camim, köprübaşım, adalarım, porsuk çayım, titanik cafem, kahve sohbetimin eşsiz dostu ablam, dükkanımın önündeki simitcim, bankım, çaycım.

neresi sıla
neresi gurbet
yollar bize memleket..
“Sen; onun sorduklarına cevap vermeye bile tenezzül etmezsin, o seni susturduğunu sanar. Hayat işte.”

#7 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2009 - 16:21

dora sen bu şehirde yoksun işte :D

yakın zamanda geleceksin değil mi?
:kihkih:

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#8 dora

dora

made by f"ebru"ary 8

• Cadı
  • 4.623 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2009 - 17:45

yoo'kum işte..
15 yıl kadar :kihkih:

(allahtan ümit kesilmez)

#9 AtamÇepni

AtamÇepni

Türkiye Sevdalısı

• Üyeler
  • 5.693 Mesaj

Gönderim zamanı 19.02.2009 - 23:10

Yok yok sen baharda Eskişehir'in badem ağaçları çiçek açtığında dayanamaz gelirsin Porsuk'ta gondol sefasına :)

AKP olmadan Dinimi,
MHP olmadan Ülkemi,

#10 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 19.02.2009 - 23:47

Yoksun İşte
Hüznüm yüreğimden damlayan kanların akıntısında,
Yoksun!
Geceleri korkarak uyanışlarım oldun
Ve ansızın gitmelerinde kaldı son nefesim
Yüreğimde büyüdü özlemin
Ve yine yoksun!
Dar vakitlerde yaşadim seni ve sessizliğini
Ve ben anılarda kalan sonbaharlarda seni yaşıyorum

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#11 matahari

matahari

...Ney Neva Eyler...

• Muhabirler
  • 2.440 Mesaj
  • İlgi Alanları:Kitap,müzik,spor ,kelime ve zeka oyunları...Genel kültür yarışmaları...

Gönderim zamanı 07.05.2009 - 02:07

Yoksun işte,
önümdeki günler de yokluğuna gebe...
Birgün gelir de alışırsam yokluğuna ,nolur o gün geri dönme..
Keşke taa en başından ''yok'' olsaydın,sensizliğinde özlemle hayalini yaşamasaydım..
BİZ ÜÇ KİŞİ YAŞIYORUZ..BEN,KENDİM VE ŞAHSIM..