İçerik değiştir

Bekaret sizin için ne kadar önemli?+Bekaret Hapı.

• Kilitli Konu Bu konu kilitli
bu konuya 339 yanıt verildi

#21 114

114

Boş vakti boldur

• Üyeler
  • 700 Mesaj
  • İlgi Alanları:değişken

Gönderim zamanı 17.12.2005 - 15:26

tam tersi hiç önemi yok o yüzden bu açıklamayı yaptım

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 19.12.2005 - 00:51

Konu başlığı eğer sağlık bölümünde acılmış olsaydı yırtılması gereken bir zar lafını anlıyabilirdim de. Nasıl oluyorda bekaret diyince akla bir kadın ve kızlık zarı geliyor? Çok ilginç.
Böylece gördük ki size göre bekaretin kelime anlamı direk bir zar...

#23 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 19.12.2005 - 01:03

ağzına sağlık..
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#24 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 19.12.2005 - 13:44

arkadaşlar bence bekaret beyinde biter... bence herkes istediği şeyi istediği gibi yaşayabilmeli biriyle birlikte olmak istiyorsa olmalı istemiyorsa olmamalı bu kadar basit... tutturmuşlar bir bekaret gidiyor....

erkek yapınca aslanım koçum.... kadın yapınca o....... muamelesi görüyor.. bence çok saçma...

benimle birlikte olan kişi bekaretini kaybetmiş olabilir.. sorun değil.. ama bana açık ve dürüst olmalı... ve benimle olduktan sonra kendisine dikkat etmesi gerekli.. geçmişte yaşananlar beni bağlamaz... benim için benden sonraki durum önemli... bağlılık sadakat gibi...

bekaret falan hikaye anlıycağınız.... mühim olan insanlık :ups:

#25 quStah

quStah

Camel Soft

• Yöneticiler
  • 5.617 Mesaj
  • İlgi Alanları:kandırmak..

Gönderim zamanı 19.12.2005 - 15:10

Bu konu AB ye girmiş be.. Yıldız koyup nazar boncugu takmak lazım. Parçadan bütüne gidelim. Söylediginiz şeyleri ailenizin yapmasını istermisiniz? Düşünsene adamın biri geliyo anneni çok severim 2 sene birlikte olduk vs.. Ben kroyum, vururum! Siz tokalaşacakmısınız bu durumda? haaadii ordan...

#26 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 19.12.2005 - 17:19

werwo ben ne diyorum sen ne diyorsun ya :ups:))

#27 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 19.12.2005 - 18:08

Konunun saglık bölümünde açıldıgını varsaysak bile anatema nın zar oldugunu kabullenmiyeceksiniz..
Zira o zarın özelliği belli bir süre zarfında kişileri mikroplardan korumak tabi bide üstüne katılan bekaret cümlesi varki o anatominin verdiği kalkan görevi olan zarın kişilerin kafa yapısı ile orantılamak gibi... Bundandırki gayet de anotimi sebebi ile zarın kendilinden kaybolması gibi nedenler yüzünden tonlarca insan telef oldu..

Sadece ZAR.......
Asıl bekaret dediğin kavramın beyninizde oldugunu ögrenmek zor dimi ?

smiley-sport036.gif  

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 19.12.2005 - 18:34

sorun da bu ya neden anatema olarak zar ı algılıyosunuz..Bekaret zar mı demek? Direk bu cevap verilirse siz ne kadar bekaret beyinde başlar deseniz de hiçbir anlamı kalmaz.

Bekaret el değmemiş demektir, bir zar değil...

#29 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 19.12.2005 - 18:59

Genelde cok sık yaparım bunu her konunun içinden yeni konu açmak...
Lakin bu durumda benle deil alakası zira açılan konunun ne oldugunu yeniden tartışmıcam onu gayet iyi anladım asıl anlayamadığım..
Yırtılması gereken zar sözünün ne anlam içerdiği ?
Bu durumda neden dir tepkiniz yırtılması gereken zar lafına ?

smiley-sport036.gif  

#30 ergenekon

ergenekon

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 7 Mesaj

Gönderim zamanı 09.01.2006 - 01:41

114 e katılıyorum

#31 Zetro

Zetro

<3 Death Wish

• Üyeler
  • 1.108 Mesaj
  • İlgi Alanları:FRP, Rock Müzik, Bilim Kurgu, PC Games....

Gönderim zamanı 11.01.2006 - 08:55

evet abi yaptım! cinsellik kötü bişey değilki..

Bu lafı İzmirde armut armut yürürken yol kenarında oturan ve yanındaki dallamayla bişeyler konuşan saftirik bi kızdan duymuştum.

:P

kı.la gülme emecitionu koyayım ben bi ara.

Don't worry about tomorrow
Take it today
Forget about the tip
We'll get hell to pay

#32 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 11.01.2006 - 12:23

puhaaa ben niya hiç duyamıyorum böle şeyleriii :P

• Ziyaretçiler

Gönderim zamanı 12.01.2006 - 01:46

Yırtılması gereken zar sözünün ne anlam içerdiği ?
Bu durumda neden dir tepkiniz yırtılması gereken zar lafına ?

gec olcak ama neden tepkimizi sölim ben :)

Bir erkekte zar olduğunu bilmiyodum yoksa var mı?:)Bekaret diyince benim aklıma da bir erkeği getiricem de bundan sonra :) Benim kabul edemediğim neden bir kadının akla geldiği, toplum yargıları var evet. Eğer buysa düşünceniz, kadın diyince yok pardon kız diyince diyeyim, 3 cins yaşıyor ya insan cinsi olarak bu dünya da, niye akla zar geldiği?
El değmemiş bakire bir insanla pardon 3. cins olan bir kızla beraber olmak çoğu erkeğin rüyalarını süsler zaten, her ne kadar yok ben aştım bunları desenizde. Aslında aşılmadığı bekaret diyince bir kadının akla gelmesinden belli oluyor. Kabul edin aslında gerçekten önemsiyorsunuz :P Bu da tabi toplumda kadını cinsel obje yapıyor.

#34 elma

elma

venus at her mirror

• Kurucular
  • 6.785 Mesaj

Gönderim zamanı 12.01.2006 - 03:22

:msn111:
"This desert flower
No sweet perfume that would torture you more than this..."

#35 miskin

miskin

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.494 Mesaj
  • İlgi Alanları:sanane

Gönderim zamanı 12.01.2006 - 11:56

zar olup olmaması değilde
daha önce kaç kişyle birlikte olduğu rahatsız ediyordur belki
en az iki olduğunu kendiside bilecek ama
rakamaın çift yada üç haneli sayılara ulaştığını bilemiyecek..
...
belkide daha önce birlikte olduklarından acaba kaç kişi eğer onunla evlenmek istediğini söyleseydi yada ilişkilerini devam etttirmek isteselerdi onunla olacakmıydı
..
belkide daha önce sürdürdüğü yaşam tarzını bırakmıştır. artık sadace evlenmek ve düzenli bir aile kurmak için seni aday görmüştür
....
belkide daha önce kaç kızla birlikte olmuştu sırf anlık zevkleri için, kendi gibi birsiyle evlenmekten korkuyordur.
...
belkide her birlikte olduğunda benden öncekiler daha mı iyiydi sorusu ona rahatsızlık veriyordur.
...
belkide daha önce birlikte olduğu birisinin geelip tekrar onunla birlikte olma olasılığı
boynuz yeme olasılığı rahatsız ediyordur.

#36 dokuzharf

dokuzharf

...

• Kurucular
  • 19.758 Mesaj

Gönderim zamanı 12.01.2006 - 12:04

ince bir konu... kendisi bakir olup ta bakire sevgilisini bekleyen -ki bunlar muhtemelen evlenince bu sıfatları kaybedecek- birilerini tanıyormusunuz_?

Evet tanıyorum ve gayette memnunum kendimden.. Karşı cinstende bunu beklemek doğal hakkım diye düşünüyorum. Bir kadınla-kızla birlikte olmadıysam kızın kendisini evleneceği erkeğe saklaması yüzündendir. Bu konuda tabiiki bilgim var. O işi yapmadıysam bilmiyorum anlamına gelmez. Ve benim gibi birkaç kişi daha tanıyorum. Çoğu zaman dalga konusu oldum , olduk. Ama kim ne derse desin ben bu düşüncem için kendimi kutluyorum bu yüzden dalga konusu olsam da ve belkide bu mesajı okuduktan sonra benimle dalga geçeceklerini bile bile..

Değişiklikler Kaydedildi...

#37 Melih

Melih

Giggity Giggity Goo!

• Kurucular
  • 8.516 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sadece Harabe.net :)

Gönderim zamanı 12.01.2006 - 16:46

Süpersin sen dokuzharf..
2000 - 2010

bit.gifladybug.gif

#38 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 12.01.2006 - 17:01

Eğer buysa düşünceniz, kadın diyince yok pardon kız diyince diyeyim, 3 cins yaşıyor ya insan cinsi olarak bu dünya da, niye akla zar geldiği?
El değmemiş bakire bir insanla pardon 3. cins olan bir kızla beraber olmak çoğu erkeğin rüyalarını süsler zaten, her ne kadar yok ben aştım bunları desenizde. Aslında aşılmadığı bekaret diyince bir kadının akla gelmesinden belli oluyor. Kabul edin aslında gerçekten önemsiyorsunuz :) Bu da tabi toplumda kadını cinsel obje yapıyor.

Yanlış yol üzerindesin(iz)..
Bizim yırtılması gereken zar lafını desteklememizin sebebi senin belirttiğin gibi kadının cinsel obje olmaktan kurtulmasını dilememiz zaten daha üstlerde belirttiğim gibi bu sebebten tonlarca insan helak olmuştur. Sırf YIRTILMASI gereken ve kendiliğinden bile yırtılabilen bir zar yüzünden ve o yırtılması gerekn fiili zar örneginin içerdiği asıl anlam ise üstüne takılan bekaret ibaresi.. Daha önce belirttiğin gibi wili o zar beyinde olmalı ne kişiler vardır sadece zarını korur ama herseyi tabirdeki bekareti yıllar önce gidmiş hatta zarını korumuş ama anusunu feda etmiş tonla fiilen bakire kız tanıdım......

Dier bir yönden ise gercekten kafasında bakire tonla da insan vardır ve kafasında oldugu içn bekaretleri fiilen de bakire dirler kimseye yırt artık kafandakini diemiyeceğmiz gibi yırt artık şu zarı da diyemeyiz inandıgının önemsediğinin peşinden gitmelisin..

Aynı aşk gibi inanırsan elde edersin....

smiley-sport036.gif  

#39 Serra

Serra

I'm Back !!

• Üyeler
  • 8.125 Mesaj

Gönderim zamanı 08.02.2006 - 20:49

bekaret toplumsal bir hastalıktır!!!
Yokluğun bu bahar biter mi ?
Ya da bu
Son;Bahar biter mi ?

#40 kedimi_kim_yedi

kedimi_kim_yedi

Assassian

• Üyeler
  • 417 Mesaj

Gönderim zamanı 09.02.2006 - 12:52

walla benim için bu olay umurumda olmayacak kadar önemsemediğim bir şeydir. Erkeklerin bir coğu bütün kızlarla beraber olmak ister ( ki dokuzharf gibi taktire şayan (dorumu yasdım?) arkadaslar iyi birer istisnadır dalga gecmek adına yazmıyorum cidden helal olsun süpersin dokuz.. ) fakat evlenecekleri kızı (kişinin) el deymemiş olmasını isterler.Bu olayda ayrıca komiktir..
Yağmurun yağması benim için romantik değildirr.ben sadece kurşunların yağmasını bilirim..ben bir deliyim benim tanrım yoktur bir çift göze bir gülerr yüZe taparımm.Ezbere bilirim yaşamayı.başlangıçların son bulduğu yere gidiyorumm....