İçerik değiştir

Geleneksel Eskişehir Toplantısı

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 Jack_Davinson

Jack_Davinson

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.408 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2005 - 00:56

Toplantı yerine Geleneksel Denio Eskişehir Toplantısı diyelim. Arkadaşlar hepinizi tanıdığıma çok memnun oldum. Denio dediki bana denyo diye hitap edin dedi. :( Denio dostumsun. :) Gerçekten oraya gelenler bu siteyi sevenler ve birkaç dost edinebilmek için gelen insanlardır. Tabiki işiniz vardır gelememiş olabilirsiniz. Hepinizi tanıdığıma gerçekten çok sevindim.

Denio :) Mesaj bekliyoruz......

#2 Denio

Denio

Kamış Kotak

• Dokunulmazlar
  • 7.870 Mesaj

Gönderim zamanı 11.12.2005 - 15:11

Kardeşlerim,

ne kadar beni oyun kisvesi altında şebek etsenizde sizleri çok sevdiğimi belirtmek isterim...o oyunu kim bulduysa onu ayrıyetten sevdiğimide belirtmek isterim...birileri anlatmasa gecenin ilerleyen saatlerinde ve onu takip eden günler aylar yıllar sonunda da o oyunu annamayacağımı burda belirtmek isterim...Jack kardeşim o kadar yardım etti bana ama işte nato kafa nato mermer çözemedim...zaten doğru düzgün içemedimde...ama sağlık olsun...Mel aramasa unuttuydum ben olayı allahtan aramış ben gelmişim...ayrıca şunuda öğrendim dün...şebek olduğunu hissetsende eğlenebiliyomuşsun...yani bu tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksının verdiği mesajla aynı oluyor...birde sadist bu harabe mensupları gözlerindeki o vahşeti gördüm hepsinin hatta rüyama girdi kovalıyordu hepsi beni allahtan yakalayamadılar...yorucu bir gece oldu benim için...intihar etmeyi bile düşündüm...tuvalete gidince vazgeçtim...atamer zihinsel engelliler servisine bu arada teşekkürü bir borç biliyorum...siz gidince biz devam ettik...miyav,mel,sunee,prens,denio,elric ve ben aha pardon yazmışım kendimi denio diye ben denio oluyorum (başka kimse yoktu dimi) biz içtik prensle bir iki kadeh daha diğerleri süt içti...orayı da kapatıp zihinsel engelliler servisiyle kızılcıklının başına geldik...hepimiz zihinsel engelliydik aslında bu inkar edilemez bir gerçekti...01.48 itibariyle miyav ve mel'i son yolculuğuna gözyaşları içinde uğurladık...mel çıplak kadın fotoğrafları olan bir dergi aldı...gözleri alev saçıyordu...lan olm sizin arka koltukta oturan amcalar bize acıyan gözlerle bakıyordu o takıldı benim aklıma...dağıldık gece bitti...bir dahakine nasipse
Sanırım içmek,
ertesi sabah
tekrar hayata
dönülebilen
ve her gün
tekrarlanabilen
bir intihar biçimidir.

Charles Bukowski

Piizan