İçerik değiştir

* * * * - 1 Oylar

2012 Zamanın Sonu

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 43 yanıt verildi

#21 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 26.07.2009 - 15:11

28 Ekim 2011 e çekmişler sonumuzu.
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#22 antiqa

antiqa

Burası olmadan yaşayamaz

• Yöneticiler
  • 7.424 Mesaj

Gönderim zamanı 26.07.2009 - 18:34

üzüldüm lan
hayallerim vardı benim daha.

#23 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj
  • İlgi Alanları:naie pas peur de moi

Gönderim zamanı 27.07.2009 - 17:58

arkadaşlar 3 gün önce yine bu konuyla ilgili alman kanalı pro7 belgesel yaptı belgeselde jöhann von lamontun 1845'te bazı dinlere mensup fakir insanlara yazdığı mektuptaki bir kısmı paylaşmak isterim "bizler tanrının yaratmış olduğu canlılarız herkes eşitir , ancak yine bizler lider olarak gördüklerimiz tarafından kandırılıyoruz eziliyoruz , duyduğumuz habelerin bir çoğu yalan , gerçekleri gizlemek ve ört bas etmek için uydurulmuş palavralardır , sona doğru yaklaşırken liderler , zenginler , askerler ve komutanlar gündelik yaşamlarını en iyi şekilde değerlendirirken dünyanın sefil halkları körlenmiş gözleriyle hayatlarını para kazanmak için geçiriyorlar , ben bir çok yıldızı keşfettim uranüsün kütlesini buldum dünya yörüngesinden her 10 yılda bir geçen kuyruklı yıldızın geçis günlerini hesapladım ve tatktir gördüm ancak astek gökbilimi araştırmamda karşılaştığım marduk isimli gezegenle ilgili araştırmam için liderlerden onay istediğimde hepsi karşı çıktılar ve bu konuda önüme hep engeller çıkardılar beni çarmağa gerdiler , ben bir tanrının canlısı olarak sizlere bu mektubu bırakıyorum hayatınızın kıymetini bilin tanrı sizlerle olsun"
Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#24 lena

lena

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj

Gönderim zamanı 27.07.2009 - 21:26

Daha fazla açıklama yapın bu bizim ihtiyacımız.

#25 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 27.07.2009 - 22:59

Bir ileri, bir geri tarih yerinde duramıyor....
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#26 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2009 - 01:31

arkadaşlar marduk isimli gezegen dünyaya çarpmıyacak bunu bilin dünyanın yakınında geçicek buda çekim kuvveti yapacak , sizler için bir belge buldum NASA açıklama getirmiş bir çok iddaayı yalanlıyor ancak mardukun varlığını kabul ediyorlar , ingilizce bilen arkadaşlar aşağıdaki linkten Nasanın resmi açıklamasına ulaşabilirler...Mardukun Diğer adı NİBİRU'DUR

Kaynak :NASA

Doğa yıllardır bize herşeyi veriyor , peki biz doğaya ne verdik ? Sigara paketine 5 tl yada 7 tl veriyoruz , peki açan olanı görüyormuyuz ? bir hayvan öldürüldüğünde günlerce protesto ediyoruz ,peki bir şehit verdiğimizde kaç gün şehitlerimizi anıyoruz ? dizi yada şarkı sözlerini ezberliyoruz peki , kaç kişi Atatürk ilke ve inkilaplarını biliyor ? Müslümanız diyorsunuz , ama islamın şartlarını yada kurallarını bilmiyorsunuz bu nasıl müslümanlık ? herkes kendini imam sanıp konuşuyor , açın kuranı okuyun ne yazıyor acaba diye,insanları eleştiriyoruz peki kaçımız kendimizi eleştirmeye cesaret buluyor

#27 lena

lena

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj

Gönderim zamanı 28.07.2009 - 23:19

Bu linkin çevisini yapan bir arkadaş olsada anlasak.

#28 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 29.07.2009 - 14:02

O linkte bahsettiğiniz şekilde bir kabullenme yok.O rada nibiru hakkında sorular var onlara cevap verilmiş.Bu cevaplarda da bu şekilde bir gezegen olamayacağı anlatılmaya çalışılmış.Bir soru ve cevap aşağıda(Verilen linkten üstten ikinci mesajın):

#
Question

Is there a planet Nibiru that will pretty much destroy earth in 2012? I watched a video about it last night and I freaked out so bad i was shaking and crying. Is our world coming to an end in 2012? If so... why cant we just blow the thing up and call it a day?

I am really sorry that these crazy Nibiru claims have upset you. I don't want to keep answering these questions about Nibiru, but let me say once more as clearly as I can, for you and the other questioners: Nibiru does not exist. NASA has never discovered or detected Nibiru or anything remotely like it. The handful of dwarf planets that astronomers have discovered beyond Neptune are on stable orbits that will never come into the inner solar system, let alone threaten Earth. Nothing will happen in 2012. Nibiru is simply a fake, a hoax, the result of a small religious cult that is unfortunately scaring lots of people with totally false stories.

David Morrison
NAI Senior Scientist
January 31, 2008

Yaklaşık çevirisi de şöyle olacak:

Soru:

2012 de dünyaya zarar verecek bir gezegen nibiru var mıdır?Geçen gece bunun hakkında bir video izledim ve o kadar kötü etkilendim ki titriyor ve ağlıyordum.2012 de dünyamızın sonu gelecek mi?Eğer böyleyse bunu niçin patlatamıyoruz...

Gerçekten üzgünüm bu tip çılgın Nibiru iddialarının sizi altüst ettiği için.Sürekli Nibiru hakkında bu tip soruları cevaplamak istemiyorum, fakat senin için ve diğer soru soranlar için, bir kez daha açık olabileceğim kadar birşeyler söyleyeyim.Nibiru gerçek değil.Nibiruyu NASA asla keşfetmedi veya saptamadı veya o yörüngede giden herhangi bir şeyi saptamadı.Astronomlar Neptünün ötesinde sabit yörüngede dolaşan az miktarda cüce gezegen keşfettiler.Bunlar güneş sisteminin içerisine asla girmeyecekler.2012 de hiçbirşey olmayacak.Nibiru basitçe bir uydurma, bir aldatmadır.Küçük bir dini mezhebin maalesef tamamen uydurma hikayelerle birçok insanı korkutmasının sonucudur.

David Morrison
NAI Senior Scientist
January 31, 2008
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#29 lena

lena

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj

Gönderim zamanı 29.07.2009 - 19:23

OH OH Biraz rahatladık sayılır insanları nasıl kandırıyorlar para kazanmak uğruna.

#30 Who am I

Who am I

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.041 Mesaj

Gönderim zamanı 30.07.2009 - 02:32

benim anlamama göre gezegen doğrulanıyor ancak tehlike yoktur diyor orada 19 tane link paylaştım

Bu mesaj schaffhausen tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 30.07.2009 - 02:32

#31 pikaçu

pikaçu

Onun için takıntı haline geldik

• Üyeler
  • 2.230 Mesaj
  • İlgi Alanları:bıdı bıdı

Gönderim zamanı 31.07.2009 - 01:10

keşke hiç okumasaydım ::
SABIRRRR SABIRRR SABIR........

#32 lena

lena

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj

Gönderim zamanı 13.11.2009 - 19:30

Bu gün beklenen 2012 filmi sinamalarda gösterilmeye başladı, elimde birde açıklayıcı bir link var.
http://www.hurriyet....681.asp?gid=229

#33 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 13.11.2009 - 20:02

önce ben evlenseydim bi yaaa *zong

özlemmm *lan *lol
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#34 Lamos

Lamos

Kelyu

• Dokunulmazlar
  • 7.490 Mesaj

Gönderim zamanı 13.11.2009 - 20:07

üzüldüm lan
hayallerim vardı benim daha.

*zong

#35 lena

lena

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj

Gönderim zamanı 25.11.2009 - 23:00

2012 sinamalardaki yeni filmi ful izleyin.

...

Bu mesaj Melih tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 25.11.2009 - 23:15
Sitemizde bu tür paylaşımlara izin vermiyoruz.

#36 lena

lena

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj

Gönderim zamanı 19.12.2009 - 01:26

İKİ sene kaldı dikkat.

#37 lena

lena

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj

Gönderim zamanı 24.03.2010 - 00:32

Bıkmadan izleyin. http://www.videoneo....gini-anlatiyor/

#38 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 16.04.2010 - 19:25

bu ahmet marankide herşeyimi bilir arkadaş hayretler içindeyim :D

ayrıca bizde bu aralar sık sık konuşur olduk 2012yi .
ben inanıyorum sonumuzun yaklaştıgına *zong
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#39 lena

lena

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj

Gönderim zamanı 15.05.2010 - 20:19

Son 50 senede atmosferimiz açık gıri renge dönüştü bu kadar yeterli bu senenin sonlarına doğru seller fırtınalar fazlalaşıcak tarlalar harap olucak gelicek seneyi tahmin edersiniz.

#40 lena

lena

Zaman buldukça takılır

• Üyeler
  • 105 Mesaj

Gönderim zamanı 12.06.2010 - 22:26

Marduk çıplak gözlede görünür oldu artık.

19 Mayıs, 2010 - 11:35
Marduk diye bilinen , Kıyamet gezegeni Nibiru Kapıyı çaldı, dünyanın pek çok yerinden çıplak gözle izlenebilen ve teleskopla çok rahat seçilebilen Kızıl gezegen, 2011 - 2012 arasındaki dönemde Dünya ve Güneş arasından geçip bizi yörüngemizden çıkaracak. 1-2 hafta sürecek olan dünyanın dönme olayının durması ile yer gök resmen yer değiştirircesine zelzeleler ile yıkılacak. Yeni kıtalar oluşurken bugünkü bildiğimiz kıtalar yokolacak. Buyurun izleyin, Nasa çalışanından çarpıcı açıklamalar var , kaçınılmaz son belkide birçok insanın hayatına son verecek

kaynak ufoloji.net