İçerik değiştir

- - - - -

Pdf Dosyalarını Metin Dosyası Yapın

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 12.01.2009 - 13:49

PDF dosyaları içinden metni ayıklamak bazen kopyalatıp yapıştırmakla olmayabiliyor. Kaldı ki, her sayfayı ve kutucukları teker teker seçip almak daha da zor. Bu iş için, işlemleri kolayca yapabileceğiniz bir yazılım var desek? Zilla PDF to TXT Converter isimli bu yazılım sayesinde, toplu şekilde PDF dosyalarındaki metinleri metin dosyalarına aktarabiliyorsunuz. Kullanımı oldukça basit olan bu yazılım aynı zamanda tamamen ücretsiz ve herhangi bir casus yazılım da içermiyor.

http://www.haberturk...yasi-yapin.aspx
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#2 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 12.01.2009 - 14:00

Bir kaç gündür bu programlarla uğraşıyorum bu haberde ki programıda denedim ama türkçe karakter sorunu çok fazla harfler ve grafikler de sorun yaşıyorsunuz ama aşağıda ki yazacağım programda sorunsuz her şey türkçe karakter desteğide süper ama deneme sürümü dışındakini bulamadım.Eğer tam sürümü bulan olursa buraya yazsında bende faydalanayım :mad1:

Programın adı: ABBYYPDF TRANSFORMER 2.0

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#3 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 12.01.2009 - 18:09

paylaşım için teşekkürler +rep :mad1: