İçerik değiştir

- - - - -

Yemekteyiz...

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 26 yanıt verildi

#21 Edys

Edys

....

• Dokunulmazlar
  • 16.109 Mesaj
  • İlgi Alanları:FENERBAHÇE

Gönderim zamanı 08.01.2009 - 17:39

böyle bir programın varlığından Avrupa Yakası'ndaki bir bölümden sonra haberim oldu.. komiğini bile beğenmedim gerçeği kim bilir nasıldır.. hiç izlemedim izleyeceğimi de sanmıyorum :)

afiyet olsun herkese yine de :D

#22 Arjantin Cad.-ANKARA

Arjantin Cad.-ANKARA

Sırdan öte ne var ki

• Üyeler
  • 18.713 Mesaj

Gönderim zamanı 08.01.2009 - 17:46

Yok ya ben öyle düşünmüyorum açıkçası.. Bunun bence hırsızlıktan aşağı kalır yanı yok.. Tek farkı göstere göstere yapıyorlar.. Gerçi epey önemli bi fark oldu ama neyse çaktırmayın.. :P Ben katılacak olsam, kullanacağımdan fazlasını alamazdım.. Sanırım vicdanım elvermezdi..

Neden almazdın ama şuda var ben bir kaç defa o programı izledim gördüğüm kadarıyla bu işten marketçi kasap tv çalışanı ve sonuçta bir yarışmacı para kazanıyor.Sizin düşündüğünüz gibi çok alınca aç gözlülük olmuyor bir iş üretiyorlar en kazançlısını yapım şirketi kazanıyor.

1 kg yerine 2 kg aldıysa o da 5 gün boyunca oraya çıkıp yarıştığının hakkı olsun o kadarınıda görmezlikten gelin :)

Hırsızlık demişsin o zaman yapımcı diyecekti sana al bu malzemeler bu yemekleri yap kimin ne kadar şeyle ne yapacağını belirlemesi gerekirdi.Her şeyiyle bir misafire nasıl yemek hazırlanacağı gösteriliyor belkide o kadar şey alınıyor o da göstermelik oluyor sonra geri kullanılmayan geri iade ediliyodur olamaz mı :D

neyse bende açıklama yapıyorum takılın siz :D

Her yanda güz sancısı öpüşmeler var ama nedense hepsi yarım...

#23 Elric

Elric

Mel G.'nin Vârisi :)

• Üyeler
  • 6.432 Mesaj

Gönderim zamanı 08.01.2009 - 19:52

Konuyla alakalı Kanat Atkaya'nın muhteşem bir fikri var : İçmekteyiz !
Gönderilen Resim

#24 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 08.01.2009 - 21:03

Akşam eve geliyorum, yemeğe oturuyoruz tam puanlama bölümüne denk geliyorum...Kadın aynen şunu diyor;Sofra düzeni güzeldi.Çorbayı beğendim,falan yemek çok lezzetli olmuştu.Filan yemek gerçekten güzeldi,O yüzden puanım 4?Allah,Allah ben mi yanlış duyuyorum, kadında mı bir gariplik var, anlıyamadım...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#25 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 09.01.2009 - 01:19

Ben de ne zaman izlesem erkek yarışmacı biraz efemine mi denir neyse işte ondan olana dek geliyorum. :P
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#26 Rose&Rain

Rose&Rain

Kayıp

• Dokunulmazlar
  • 5.735 Mesaj
  • İlgi Alanları:çok geniş

Gönderim zamanı 09.01.2009 - 01:38

Zıkkımın kökünü yesinler onu beğenmedim bunu beğenmedim o olmamış bu olmamış ya sabırrr ya sabırrrrrr :P
millet yemeye ekmek bulamıyor :(
Gönderilen Resim

Tecrübe çok zalim bir öğretmendir. İnsanı önce sınavdan geçirir, sonra dersini öğretir. - Spuitems

#27 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 09.01.2009 - 22:07

Dedim ya bunlara beğenmedikleri her yemeği patlayana kadar yedireceksin....Sonra patlıyacaklar...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...