İçerik değiştir

- - - - -

Sen De Evlatlarından Gör Bu Nasıl Bir Vahşet

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 1 yanıt verildi

#1 espala262

espala262

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 14 Mesaj

Gönderim zamanı 01.12.2005 - 10:05

Testere cinayeti
Liseli Funda İşsiz’i 37 yerinden bıçaklayarak öldüren üniversiteli gencin cinayetten önce arkadaşını arayıp ‘Testere filminin aynısını yapacağım’ dediği ortaya çıktı.
İZMİR’in Urla İlçesinde başka erkeklere cep telefonuyla mesaj geçtiği için 16 yaşındaki Funda İşsiz’i öldüren 19 yaşındaki Celalettin Erkal’ın işlediği korkunç cinayetin ayrıntıları belli oldu. O filmdeki gibi Polis Erkal’ın cep telefon kayıtlarından görüştüğü kardeşi, 2 kuzeni ve 4 arkadaşını gözaltına aldı. Erkal’ın arkadaşlarından H.E.’nin ifadesi yaşanan dehşeti gözler önüne serdi. H.E. şöyle dedi: ‘Celalettin o gün cep telefonumdan aradı. ‘Hakkını helal et.
hatırlıyor musun bir film vardı. Testere isimli. Ben de bu filmin aynısını yapacağım, bu film gibi sana bir ipucu vereceğim. Kendine iyi bak’
dedi. Bu telefon beni korkutmuştu. 15 dakika sonra Funda arayarak, ‘Celalettin kendini öldürecek, çabuk gel’ dedi. Yarım saat sonra, Celalettin aradı. ‘Funda bileklerini kesti gel yardım et’ dedi. Sesi normaldi, hatta gülüyordu.
İşyerimden izin alıp gittim. Kapıda Celalettin’i gördüm, ağlamaya başladı. Üzeri kan içindeydi. ‘Funda’nın boğazını kestim. Bu bıçak da kahretsin keskin değilmiş. Kafasını koparamadım Kafasını koparamadım. Şunu iyi bil; ihanetin bedeli ölümdür’ dedi. Daha sonra kuzenleri geldi. Celalettin onlara, ‘Beyler kafası kopmuş bir ceset görmeye mi geldiniz? Cesareti olan
varsa baksın’ dedi.’ Erkal ise ifadesinde, ‘Mesajları okuyunca çılgına döndüm. Funda’ya sordum. Benimle dalga geçerek ‘Erkek olsaydın da bana sahip çıksaydın’ dedi. Bir anda kendimi kaybedip bıçakladım, gerisini hatırlamıyorum’
dedi. Erkal tutuklandı. :) :)........bunu yapan iğrenç aşşağılık yaratık nasıl bir düşünce yapısında bunun gibi insanlara öyle bir ceza vericeksinki bir daha yapmaya cesaret edemiycekler.bunlara idam bile az gelir.allah belanı versin şerefsiz

#2 espala262

espala262

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 14 Mesaj

Gönderim zamanı 01.12.2005 - 10:13

SENDE EVLATLARINDAN GÖRRR OLUCAKTI :) :)