İçerik değiştir

- - - - -

Vazgeçilmez Oyun; Tekken 3

• Yanıtlamak için giriş yapın
Bu konuya yanıt verilmedi

#1 Rock

Rock

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 88 Mesaj
  • İlgi Alanları:Sigara, alkol, melankoli, hata, caddebostan, kuschelrock, humanizm, virüs, ekşisözlük, ertelemek vb

Gönderim zamanı 06.12.2008 - 21:03

1990'lı yılların değişilmez oyun serilerinden biri olan Tekken, şu aralar piyasada Tekken 6 adı altında satılmakta.. Bende bir nostalji yapmak istedim ve eskiden atari salonlarında oynadığım Tekken 3'ü paylaşıma sunmak istedim.

Tekken 3, Street Fighter ve Mortal Combat adlı oyunlardan tamamen değişik şekilde tasarlanmıştır. Her insanın algılayabileceği bir kolaylık sunar bizlere.. Ne Street Fighter gibi karışık, ne de Mortal Combat gibi abartılıdır.

Görüntü kalitesi üst düzeydedir. Oyunda ne bir hata, ne bir donmayla karşılaşmadım.
Hız, görüntü kalitesi ve vuruşlar gayet iyi tasarlanmıştır.

Tekken 3 resim;

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Atari oyunlarında Tekken 3 üzerinde hiç bir oyun tanımam. Ne de olsa bir çok kişinin atari salonunda jetonunu yemiştim :)

Oyun : Tekken 3

Boyut : 28990KB (29 Megabyte)

Tuşlar : A-S-D-V-C-X-W ve yön tuşları.

Upload'ı ben yaptım. Virüs taramasını yapmış bulunmaktayım. Yine de sorumluluk kabul etmediğim için, siz de bir tarama gerçekleştiriniz.

Indirdikten sonra Rar dosyasının içinden "Tekken" adlı klasör'ü çıkartın. Klasör'ün içindeki !Tekken.reg adlı dosyayı tıklayarak bilgisayarınıza kaydolmasını sağlayın. Ardından da Tekken.bat adlı dosya'yı tıklayarak oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz.

Indir

Şimdiden iyi oyunlar :)

Dipnot : Umarım gereken ilgiyi görür.
hayatı biz üç kişi yaşarız; ben, keyfim ve kahyası.