İçerik değiştir

- - - - -

Nasıl Bir Dostsunuz ?

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 13 yanıt verildi

#1 g.brdim

g.brdim

Boş vakti azdır :p

• Üyeler
  • 1.733 Mesaj
  • İlgi Alanları:http://www.doctorathome.com/love/love.php?e=_l9wAm@7cf4-_y5whbj-y

Gönderim zamanı 23.11.2008 - 19:57

http://testyourself..../dost/Test.aspx

Gönderilen Resim

#2 deryadeniz

deryadeniz

çözmeye çalışma beni...

• Dokunulmazlar
  • 4.502 Mesaj

Gönderim zamanı 23.11.2008 - 21:49

bu çıktı *böö
Rahat
Sizin hiç bir zaman illa beni sevsinler, illa benimle vakit geçirmekten keyif alsınlar diye bir derdiniz yoktur. İnsanlara kendinizi sevdirmek için ekstra bir çaba harcamazsınız. Her ortamda kendiniz gibi oluşunuz ve bu rahat tavırlarınız yeni girdiğiniz bir ortamda bile farkedilir ve bu nedenlerle diğer insanlar sizin yanınızda huzur bulurlar. Çünkü onlar da sizin rahatlığınızdan etkilenip aynı şekilde yapmacık tavırlara girmezler. Dolayısıyla herkes sizinle vakit geçirmekten keyif alır her ortamda sizin de olmanızı isterler. Tatil planlarında bile bir çok yerden teklif alıyor ve karar vermekte zorlanıyor oluşunuz bundandır.
DeRyOş.!!

#3 DKNH

DKNH

εїз Black Mamba 24 km/h hız yapar..

• Muhabirler
  • 9.404 Mesaj

Gönderim zamanı 23.11.2008 - 22:36

Dost Canlısı
Siz dost deyince ilk akla gelenlerdensiniz. Kendinizden çok arkadaşlarınızı düşünüyorsunuz hatta bazen adeta onlar için yaşıyor gibisiniz. Bir insan hayatında sizin gibi bir dosta sahipse sırtı yere gelmez. Onların sevincine kendi sevinciniz gibi sevinmek ve onların üzüntüsüne kendi üzüntünüz gibi üzülmek meziyetine sahipsiniz. Tüm bu iyi niyetinize rağmen bazen suistimal edildiğinizi düşünebilirsiniz ama asla verici olmaktan da vazgeçmezsiniz.

:msn48:
Gönderilen Resim
Yoktun ve Tanrı bu ihtimalden hiç bahsetmemişti....

#4 gul_sah

gul_sah

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.281 Mesaj

Gönderim zamanı 23.11.2008 - 22:43

Rahat

çok doğru :msn48:

Bu mesaj gul_sah tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 23.11.2008 - 22:44

İnsanlar onlara ne söylediğinizi unutabilirler
ne yaptığınızı da unutabilirler
Ama ne hissettirdiğinizi asla unutmazlar.

#5 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 16.02.2009 - 18:59

Rahat
Sizin hiç bir zaman illa beni sevsinler, illa benimle vakit geçirmekten keyif alsınlar diye bir derdiniz yoktur. İnsanlara kendinizi sevdirmek için ekstra bir çaba harcamazsınız. Her ortamda kendiniz gibi oluşunuz ve bu rahat tavırlarınız yeni girdiğiniz bir ortamda bile farkedilir ve bu nedenlerle diğer insanlar sizin yanınızda huzur bulurlar. Çünkü onlar da sizin rahatlığınızdan etkilenip aynı şekilde yapmacık tavırlara girmezler. Dolayısıyla herkes sizinle vakit geçirmekten keyif alır her ortamda sizin de olmanızı isterler. Tatil planlarında bile bir çok yerden teklif alıyor ve karar vermekte zorlanıyor oluşunuz bundandır

biracık doğru biracık yanlış tatil matil yokki :) *lol

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim

#6 Rabbit

Rabbit

bir ilgi delisi

• Yöneticiler
  • 11.851 Mesaj

Gönderim zamanı 16.02.2009 - 19:04

Service Unavailable mişim 2 kere yaptım aynısı cıktı ne güsel :)
"seni o kadar yakından görünce,
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

#7 shy

shy

xrÜt / kudI

• Kurucular
  • 16.791 Mesaj

Gönderim zamanı 16.02.2009 - 19:07

Ben Merkezli

Hayata çok pragmatic (yararcı) yaklaşıyorsunuz. Bir şey eğer size fayda sağlamıyorsa anlamını yitiriyor. Hayatınıza giren insanlarda bile bir fayda, bir kazanç peşindesiniz, o insan size bir artı değer katmıyorsa arkadaşınız olmayı da haketmiyor diye düşünüyorsunuz. Tüm bunları bilinçli yapmıyor olsanız bile düşünce yapınız bu. Ununtmayın ki her insan size mutlaka bir artı değer katar, tanıdığınız her insandan farklı bir şey öğrenir hayata farklı bir pencereden bakarsınız. Kişilere ve olaylara maddeci bir açıdan bakmazsanız göreceksiniz ki bir çok şey kendiliğinden güzelleşecek ve sizi mutlu edecek. Bu tutumunuz sizi zamanla yalnızlığa itebilir.

Süper yaa tam ben nasılda bilmişler beni :mad1:

Altı çizili yerler hayat felsefem *pilot
DOÐRUNUN SÖYLENMESİNDEN ÇOK, KİM TARAFINDAN, NEREDE VE NE ZAMAN SÖYLENDİÐİ ÖNEMLİDİR.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gönderilen Resim

#8 tusiana

tusiana

Sadık bir ziyaretçidir

• Üyeler
  • 1.225 Mesaj

Gönderim zamanı 16.02.2009 - 20:54

Seçici
Sizin için arkadaş ve dost kavramları çok kutsal kavramlar. Önünüze gelen herkesle arkadaş olmazsınız, olamazsınız. Hayatınıza girecek olan insan adeta düzinelerce sınavdan geçmelidir, dost sıfatını alabilmesi için paylaştığınız şeyler artmalı ve hayli süre geçmelidir. Tüm bu uzun süreçten sonra bir insana dost sıfatını yakıştırdığınız zaman artık o insan için yapamayacağınız şey yok gibidir. Dostlarınız artık sizin için kardeşten farksızdır ve en önemlisi çok büyük bir hadise olmazsa ömrünüzün sonuna kadar dostunuz olarak kalırlar. Siz az sayıda ama öz nitelikte dostalarınızla kendinize dışardan insaların kolay kolay giremeyeceği adeta kurtarılmış bir bölge yaratmışsınız.
Kendimi Bulduğumda Orda Olmalıydın!!!...
Ya Da Kendimi Bulduğumda Orda Mı Olmalıydın???
...

#9 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 16.02.2009 - 21:09

Keşke testlerle olsaydı, ne kadar kolay olurdu...
Bir gün daha geçti ve biz biraz daha yaklaştık;Bizden hiç uzak olmayan ölüme...

#10 ecehan

ecehan

çok da fifi *böö

• Dokunulmazlar
  • 13.431 Mesaj

Gönderim zamanı 17.02.2009 - 14:32

seçici çıktı bana da
Gönderilen Resim asaletini sevdiğim

#11 epru'

epru'

coupling uk gacısı

• Üyeler
  • 6.579 Mesaj

Gönderim zamanı 17.02.2009 - 14:35

ona ne şüphe zaten :)

seçici çıktı bana da ( yalan :) )

#12 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 17.02.2009 - 21:16

Birde dostluk yaptıklarımıza sormak lazım...

#13 Eylül

Eylül

Harabenin Meleği

• Dokunulmazlar
  • 10.820 Mesaj

Gönderim zamanı 20.02.2009 - 15:54

Seçici
Sizin için arkadaş ve dost kavramları çok kutsal kavramlar. Önünüze gelen herkesle arkadaş olmazsınız, olamazsınız. Hayatınıza girecek olan insan adeta düzinelerce sınavdan geçmelidir, dost sıfatını alabilmesi için paylaştığınız şeyler artmalı ve hayli süre geçmelidir. Tüm bu uzun süreçten sonra bir insana dost sıfatını yakıştırdığınız zaman artık o insan için yapamayacağınız şey yok gibidir. Dostlarınız artık sizin için kardeşten farksızdır ve en önemlisi çok büyük bir hadise olmazsa ömrünüzün sonuna kadar dostunuz olarak kalırlar. Siz az sayıda ama öz nitelikte dostalarınızla kendinize dışardan insaların kolay kolay giremeyeceği adeta kurtarılmış bir bölge yaratmışsınız.
Bu çıktı ve de çok doğru

EÐER ÇEKMEZSEN GÜLÜN NAZINI NE DİKENE DOKUN NE GÜLÜ İNCİT

#14 kılıç

kılıç

Sadece KILIÇ...

• Üyeler
  • 11.484 Mesaj

Gönderim zamanı 20.02.2009 - 21:11

Testi bilmem ama Eylül ün iyi bir dost olduğuna şahitlik ederim....

Bu mesaj kılıç tarafından düzenlendi. Düzenleme zamanı: 20.02.2009 - 21:12