İçerik değiştir

- - - - -

Dört Tarafı Yalnızlıktır Bir Adanın

• Yanıtlamak için giriş yapın
bu konuya 2 yanıt verildi

#1 momento

momento

Hiç gelmiyor desek yeridir

• Üyeler
  • 26 Mesaj
  • İlgi Alanları:henüz bilmediğim nice hayatlardan eğer ilgisizliklerimi çıkarırsam muhtemeln ilgilendiğim alanları elde etmiş olurum.elde var hayat kısacası

Gönderim zamanı 11.11.2008 - 00:35

hiçliğin yol ayırmı yada bi saçmalamanın başlangıcı.nereye giderse. yol yolculuğundan sorumlumu ki ben bu satırlardan sorumluyum.boşluğa ödünç nefes verirken kimden izizn alır bi akciğer.neden beynim bana danışmadan çektiği her hayatı karbondioksit sanıp dışarıya verir.yada bir gün o iki tane yuvarlak oksijen molekülü mü karar vercek bütün herşeyin geçmiş zaman olmasına.sensizliği terketmeye çalışıyorum bugünlerde.hemde öle acımasızca.hayat ile oksijen arasındaki fark sensizlikle yalnızlık arasındaki fark belkide.gözyaşlarımı unutalı 4 yıl oldu.hiç ağlamadım.ağlamayan insanın güçlü insan olduğunu sanıyordum.ve artık galiba biliyorumki yaşam insanın gözlerine kodlanmış.sana tecrübeli değildim.ve hiç bi zamanda tecrübeyle iki çift laf etmedim.bundandır seni sevmekle hatayı sevmek arasında bi seçim hatası bile yapamadım.bundandır bir doğrunun bi hatayı affetmemesi.doğru hatayı affetse bile üç tane yanlıştan bi adam olmuyor.ve her üç yanlış sen ben ve biz şeklinde kodlanıyor yaşama.ve o üç yanlışın seyahati bütün doğruyu bana getiriyor.bi adanın kaderimidir suyla çevrili olmak.yada nasıl bir isyandır kütlenin su çekimne evrensel bi denklemle saldırması.adanın yalnızlığı suyla barışık benim yalnızlığım senden kaçıp gitmelerimle.seni hiç özlemezhen hergün bu kadar nasıl aklımdasın.nasıl bu kadar çok seni sevmemeye yüreklenirken o yüreğin içinde bi yerlerde saklanabiliyosun.nasıl bi özkütle bu.sen ve yokluğun bölü ben ve çokluğum oranına eşit olabilyo.sensizliği terkettim bugüm acımasızca.acıyamayasızca.hoşgeldin acı.beni acıtacaksın.derdin ve gözyaşım hoşgeldin.nerelerdeydin.
iyi olurdu buradan
ayrılmak,
gitmek artık,
nalları dikmek, bütün anıları
terketmek
filan,
ama kalmanın da
bir tadı var:

#2 Gölge

Gölge

..Hayaletin Gölgesi..

• Üyeler
  • 15.435 Mesaj

Gönderim zamanı 11.11.2008 - 03:01

Sen ve yoklugun / Ben ve çoklugum..

Güzeldi..
eline bereket..

smiley-sport036.gif  

#3 Muziçko

Muziçko

V.I.P. Üye

• Dokunulmazlar
  • 12.098 Mesaj
  • İlgi Alanları:İhtiyaç anında camı kırınız!

Gönderim zamanı 29.12.2008 - 17:16

çok güzeldi kalemine sağlık

Gönderilen Resim

Bu kadar da ısıtmazdı belki de bahar güneşleri,
her kaybedişin ardından hayat yeniden başlamasaydı eğer.

Gönderilen Resim